Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Druga garnitura ce biti potpuno bela sa nazovi nekim detaljima na rukavima.

Panticu je do jaja ta stara prva,sa sve belim sorcem i "carapama". :buhaha

Koliko nekad pogodi pravo u metu, toliko je i debil par ekselans.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pantić je toliko odvratan da ga možeš samo koristiti u obračunu sa terzićem jer su isti, ista im je priča pokreti samo što je doktor otišao malo dalje sa modom ovaj je još u 93 godini. A onda posle tog korišćenja ga baciš kao istrošen prezervativ. Posle toga samo pravi štetu. To je tolika ljiga da mi je mučno da ga gledam. Idiot totalni. Ala Anđus

Pa zašto ne uzmemo neki drugi dres iz kataloga?
Ovo je najružniji dres u istoriji Partizana, onaj beli nije loš, ali ovaj da Bog mili sačuva.
I sada će Partizan igrati u jednoj garnituri dresova dve godine, kao neka Afrička deca.
Ne znam ni jedan ozbiljan klub iz Evrope da igra dve sezone u istim dresovima.
Pa jebem vam mater nesposobnu.
I idiot nađe opravdanje za to.
I da ,jebo vas najki. Govnari
 
Последња измена:

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ovako će stvarno da povećaju promet, više ljudi će kupivati... Stvarno svaka čast.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mrzi me da gledam onog Zekinog glasnogovornika, ali ako je istina da cemo igrati dve sezone u istom dresu u 21. veku, onda stvano treba da otpuste 2/3 zaposlenih. Jbt. jeste da je faking Nike i da su nas vec zeznuli sto puta, da su nas ispalili onda kad je bilo bombardovanje, pa smo u nedostatku opreme nosili NAAI umesto da smo tuzili go*njave amerikance za jednostrani raskid ugovora.

Na sve to, nisu mogli makar da izvrnu hebeni gradijent za sledecu sezonu. Cudi me da nece biti neka siva varijanta dresova opet (iako je dres sasvim solidan i cak stavise kupio sam jedan) ili tako nesto. Najbolje i da golmani i dalje brane u rasparenoj kombinaciji, a ove trenerke kad sam video uzivo, da ne znam kako nam izgledaju igraci, ne bih imao pojma koji je klub na pripremama.

Stvarno su teski imbecili u klubu, ali ovi iz Nike-a su jos gori.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
768
Reaction score
2.864
Локација
Banja Luka
Mozda nije vezano za ovu temu ali da prenesem svoje iskustvo vezano za narucivanje dresa...Naime prvo sam telofoski nazvao Parizanov shop da se raspitam kako da narucim dres tj kakva je procedura.Javio mi se decko koji je bio skroz neljubazan i drzak kao da sam u najmanju ruku trazio ciganski dres.Drsko mi je odgovorio da narucim preko veba i spustio slusalicu.Drugi dan sam nazvao u nadi da ce mi se javiti neko drugi,i javio se ali je takodje bio nadrkan.Pitao sam ga koliko kosta dres sa svim troskovima preko dhl-a a on mi je rekao 75 eura.Narucio sam dres preko Partizanovog shopa za dijete od 7 godina uz napomenu da mi na poledjini dresa napisu broj 32 i Djurdjevic.Nakon 7 dana me zovu iz Sarajeva da je dres stigao i da moram platiti carinu jos 60 eura,kao da auto uvozim.Nazovem opet Partizanov shop i pitam zasto mi nisu rekli da se placa i ta carina a gospodin mi kaze da nece on razmisljati za mene.Na kraju platim i tih famoznih 60 eura i dres mi stigne na kucnu adresu ali bez broja i imena igraca na poledjini.Posaljem im e mail da me dres izasao oko 140 eura a da mi nisu napisali broj i ime igraca i da dijete nece da uzme dres i evo cekam vec 15 dana i niko mi ne odgovara na e mail.Sve u svemu vecudozu bezobrazluka i neprofesionalnosti nikada nisam vidio.

Zaboravi napisati da sam dres narucivao za Banja Luku...
 
Последња измена од уредника:

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Pantiću po kom je rezonu Najki pravio Partizanu bordo plavu garnituru u svom prvom mandatu krajem 90 tih?

To što vi ne prodate više od hiljadu I po dresova to je vaša bruka u marketingu Partizana, nego nas navijača. U pravoj firmi svi bi podobijali otkaze majku li vam ne ljubaznu i nekulturnu.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Nosicemo dres od prosle sezone?

Uzas i strahota ...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Izdržali smo gospodine Pantiću i plavo, crvene, žute stolice na stadionu pa ćemo i te vaše "bele dresove sa unikatnim rukavima".

Da li neko može da potvrdi da li se odlazak bordo plavih rezervnih dresova poklapa sa odlaskom Bjekovića iz Partizana? Djukićeva prva poly sezona je bila poslednja u kojoj smo imali bordo plave dresove? Posle toga je SD bio Tomić?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
-dve sezone isti dres
-dres ruzan u tri picke materine.

dupla bruka! nisam za dzaba proklinjao kad su potpisali sa odvratnim najkijem. kappa, gde si, vrati se!

p.s. od markova odlaska sve mi nekako uz qrac ide u vezi sa partizanom. eto, jedino taj zreb za LS mi popravlja raspolozenje, a ni to nije do ucinka ljudi iz kluba.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nek neko pita retarda jesmo dobili onu krpu sto je do pola izgorila ili onu sto je ugasena malo ranije...

Mada, siguran sam da smo opet dobili obe verzije, i da ce opet i jedne i druge nestati 5 kola prije kraja. Jos ako udjemo u Evropu, ima od pola sezone da igramo u bordo-plavom Peugeot-u, a pantic da kenja kako smo bez razliga sumnjali u vazuru i vucelu.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ne razumem čemu toliko nerviranje oko dresova. Mislim, okej, kapiram radoznalost. I sam sam uvek radoznao da vidim kakvi su novi dresovi, ali, iskren da budem, ne bi mi ni najmanje smetalo i da narednih deset godina igramo u istoj ovoj čađavoj garnituri....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Imalo je boljih iz kataloga da se naruče od ovoga sranja. I jebo ih najki, nešto najodvratnije što postoji. Nego je pantić anglosaksonac pa je lobirao za tu kompaniju. Da smo bili pametni da uzmemo NB ili neke manje poznate brendove. Mi smo uzeli brend koji u svetu fudbala pokriva tržiste sa svega 7-8% kojima je on sponzor. I vece bi pare uzeli na neki manji brend.

Alo jeste li svesni šta ste dozvolili. Da igramo dve godine u najružnijim dresovima u istoriji.
Ali kada vidim onoga direktora marketinga, lik bukvalno ne zna da spoji dve rečenice, ograničen je kao terasa. Liči mi na lika koje viđam po kancelarijama kada odem nešto da završim u opštini.
Prestanite da urušavate ime kluba STOKO.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Али то његово глупо резоновање, и те бројке продатих дресова, и онда каже неће се мијењати прва комбинација.

Па идиоте један, са пословне стране гледано, битно је продати било шта, а ако си продао већ ових чађавих 1500, 2000, 3000, 5000 или колико већ, па је стала продаја, онда је логично да се освјежи дрес, да би заинтересовали навијачи да се купи, па ако се још одабере лијеп дрес, можда се прода и више њих, али најлакше је не радити ништа и смишљати неке глупе разлоге.

И да, јебо их Најки и неспособни људи у маркетингу!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ne moraš biti marketing guru da shvatiš da je problem u našim ljudima kojima je lakše da potpišu Najki, nego da se malo pokrenu i urade nešto konkretno za klub.

Dokle ćemo više da čekamo bordo-plave dresove? Sad je kao problem zbog boja, a nije problem da se kači fluorescentno žuta na trenerke. Kakve su to budalaštine, kakve crtice po belim dresovima...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.612
Reaction score
13.701
Локација
Yaoundé
Nove trenerke, i to u pogrešnoj boji, a stari dresovi!?... Pa, kojom logikom, majke im ga bezobrazne... Gledam sad i izveštaj sa te utakmice protiv Mladosti...

http://www.sr.partizan.rs/162577-mladost-partizan-2/

... pa mi prosto bode oči garnitura u kojoj je branio Stevanović. Ne sećam se da sam je video tokom protekle sezone...

http://www.sr.partizan.rs/wp-content/uploads/2017/06/tmt_-mll-fkp_6-22-2017_0154765.jpg

... još ovamo tupe kako će promeniti boju natpisa sponzora iz crvene u crnu...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Najk" je najidiotskija firma na polju sportske opreme, sa klasičnim instant rešenjima kao pristiglim iz bezbola, NBA lige i slično. Njihov dizajn kroz istoriju govori da nikad nisu osećali duh fudbala. Setite se dresova Borusije Dortmund s kraja 90-ih, pa preko Barselone i ovih današnjih dresova.

Ove priče kako smo uslovljeni drugim i trećim garniturama u skladu s brojem prodatih dresova, zaista vređaju inteligenciju. Ja ne znam kakva je to mudrost i nauka da se shvati da navijači ne traže nikakvu jebenu treću ili četvrtu garnituru, već samo drugu, bordo-plavu, eventualno plavu, kako god. Da li je nuklearna fizika da se shvati da je razlog za bordo-plavu i istorijski ali još više praktičan, jer se kad-tad sretneš sa ekipama koje nose istu boju?

Apsolutno sam siguran da u klubu idu linijom manjeg otpora i da niko već godinama ne traži bordo-plavu. Kakve veze ima broj prodatih dresova sa garniturama koje se daju klubu? Kakvog finansijskog uticaja ima na bilo koga da i je rezervni dres beli ili plavim ako je identičan model?

Da li u klubu ima iko normalan da shvati kakvih smo imali problema svih ovih godina kada smo se susretali s klubovima sličnih boja? Kako to da Najk može da napravi bordo-plavi dres 1996. ili 1998. a ne može sada? Ili Puma i Kapa, od 2000-2007? Kako to da Hajduk uredno ima crveno-plave već decenijama, pa bio im dobavljač Puma, Umbro ili Makron? Zato što tamo ljudi imaju svest o istoriji kluba pa otvoreno kažu "naša rezervna boja je crveno-plava" i tačka.

Naročito je tragikomično ovo kukanje kako navijači ne kupuju dovoljno dresova. Pa najbolje da Najk napravi što ogavniji dizajn, sa što većom cenom, a vi navijači ste onda baš stoka što ih ne kupujete. :banghead

Što je najneverovatnije, izgleda da Najk zaista nije menjao ponudu prugastih dresova za 2017/18, što je neverovatno.

https://issuu.com/towersports/docs/nike_team_brochure_2017-18

Takođe, zaista nemaju u ponudi bordo-plavi dres našeg dizajna, ali zar je problem da se naruči neki sa stranice 19, na primer 412 ili 677, ili 463 sa stranice 15, ili 463 sa stranice 11?

Pri tom je ovaj bordo-plavi 677 još i jeftiniji?

Jedva čekam da vidim leđa Najku, nek se nose u tri pičke lepe materine. Klub je posebna priča, toliki nedostatak svesti o najosnovnijim stvarima kao što su klupska tradicija i potreba izbegavanja preklapanja boja - to je neverovatno.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Koliko su maloumni trenutni ljudi u rukovdstvu Našeg, ne njihovog kluba, govori da su i boju rezervnih dresova sveli na borbu Bjekovićeve protiv Zečevićeve struje. Sve uprave od odlaska Bjekovića iz Partizana su bile pod direktnim odobrenjem mrskog nam Zeke.

Elem, nacisiodni idiot Pantić vredja ne samo našu intelegenciju nego nas dovodi u zaista u zaista tešku situaciju u odabiru dresova za gostovanje u Evropi. UEFA smatra sve svetle boje i sve tamne boje sličnim i ne dozvoljava da dva time igraju u svetlim ili tamnin bojama jedni protiv drugih. Ovo se ne odnosi samo na osnovnu boju dresa nego i na šorceve i štucne. Treća garnitura koja je sušta suprotnost prvim dvema kombinacijama je jednostavno moranje.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nas dres je cak fantastican u odnosu na to kakvi su ostali.:prekrsti
 
Top