Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Ta bela je standardna nike majica za ovu sezonu od 10$ i manje. A na toj maici ne treba crni pravougaonik, vec samo moze crnim slovima da pise mt:s, ali kad niko nema grama mozga.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
pantic o dresu
Nije mogao, pošto to otprilike ide ovako: ako hoćete posebno da vam prave garnituru dresova po želji, po jednoj garnituri morate da se obavežete da ćete prodati najmanje 15.000 samo tih dresova, a ako to nećete, onda birate iz kataloga ono što je raspoloživo, što ima na lageru, danas sam gledao taj katalog Najkija i sad mi je sve jasno u čemu je problem sa dresovima. Imate za početak činjenicu da u katalogu koji Najki nudi, nema bordo plave kombinacije uopšte, najbliže što ima u katalogu je bordo tirkizna kombinacija, tako da de fakto mi treba da ako to hoćemo, da se obavežemo da ćemo samo bordo-plavih dresova da prodamo 15.000 komada, a ukupno svih dresova mi punu deceniju ne prodajemo više od 4.500 uključujući i dečje. Imate klasični crno beli dres u katalogu, ali znak Najki je drečeće crveni, onda imate neku lepu kombinaciju, ali je na lageru nema, i tako šraktično dođete na neke dve ili tri kombinacije i to je to. Logo MTS će biti ovakav i na osnovnom dresu, tako da je to rešenje koje će ići na oba dresa. Ovaj novi dres je za naše prilike zanimljiv pre svega iz ugla kvaliteta, pošto je ovo dres koji je u ovom dizjanu išao nekim od najvećih klubova Evrope, kao Mančester siti, Inter i to kao treća garnitura, tako da je ovo u datim okolnostima neki maksimum.

ovom belom su visak ove tackice na ramenima, ostalo manje vise ok, znak mts dal je trebalo bez okvira pa da slova budu crna - mozda al bolje i ovako nego onaj crveni praugaonik...

ako ovaj prugasti bude ovakav kakav ste stavili meni je to ok
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Proslosezonski drugi dres, je 100 puta bolji od ovog, gospodskiji.
mazic_svirao_kraj_partizan_je_sampion_srbije_204304_237849_big.jpg

6225742f52.jpg

sp-djurdjevic.jpg

146451_partizan-mladost-36_f.jpg


Ceo koncept sa tim trakama je imao neku poentu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nije mogao, pošto to otprilike ide ovako: ako hoćete posebno da vam prave garnituru dresova po želji, po jednoj garnituri morate da se obavežete da ćete prodati najmanje 15.000 samo tih dresova, a ako to nećete, onda birate iz kataloga ono što je raspoloživo, što ima na lageru, danas sam gledao taj katalog Najkija i sad mi je sve jasno u čemu je problem sa dresovima. Imate za početak činjenicu da u katalogu koji Najki nudi, nema bordo plave kombinacije uopšte, najbliže što ima u katalogu je bordo tirkizna kombinacija, tako da de fakto mi treba da ako to hoćemo, da se obavežemo da ćemo samo bordo-plavih dresova da prodamo 15.000 komada, a ukupno svih dresova mi punu deceniju ne prodajemo više od 4.500 uključujući i dečje. Imate klasični crno beli dres u katalogu, ali znak Najki je drečeće crveni, onda imate neku lepu kombinaciju, ali je na lageru nema

Kakvo je ovo spinovanje.

1. niko ne traži posebnu garnituru već jebenu drugu, iz kataloga, sa bojama najbližim bordo-plavoj, i takav dres postoji, art. 677
2. ako je svetlo-plavo isto što i tirkizno :pop, da, onda je bordo-tirkizno
3. pa šta ako je Nike znak "drečeće crveni", pa imamo crveno u grbu, ne zauzima taj znak pola dresa, o Bože...
4. imaju "lepu kombinaciju ali je nemaju na lageru" - pa što onda rade dresove koji kurac ako nemaju na lageru, šta će nam onda sponzor ako ne može da ti ponudi adekvatan dres?

Ovo je samo potvrda da je saradnja sa Nike tipa "imate li crno-bele dresove" - "imamo". Daj šta daš. Pa i ako nas zajebu sa rasparenim garniturama, nema veze.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Iskren da budem, kolika god da je bruka sa istim dresovima od prosle sezone, od ponudjenih 2017-18 kataloskih je bio samo ovaj(izvinjavam se za rezoluciju)

nike-2017-18-striped-segment-iii-teamwear-jersey-5.jpg


Ovaj dres nema centralnu traku, i mi nikad takve dresove nismo nosili, i dobro je sto ga nisu izabrali.

I tacno je, iz ovogodisnjeg kataloga, nema bordo plava kombijacija. Zabole ih da se cimaju da nam urade 100 bordo plavih dresova.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Samo share i otvara se link kataloga.
http://www.sport-greifenberg.de/blog/nike-teamsport-katalog/
Ovim cu zavrsiti, Partizan nema nikakve koristi od toga sto ima Nike ili Adidas dres. Naprotiv, dres mora biti onakakav kakav mi zelimo i jeftin da ga kupi pola navijaca svake sezone. 20 eur dres kakav mi hocemo, pa neka je i yumko dres!

Nike je proslosezonski STIPED DIVISION III stavio u ovosezonski katalog. Tako da to je aktuelna Nike majica, to sto je ista od prosle sezone valjda im zavrsava poso i nisu hteli da je izbace.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
1. Crno-beli
2. Bordo-plavi
3. Beli

I svaka od ovih kombinacija ima par varijanti boje sortseva i carapa u zavisnosti od protivnika...i to je to...postavis ovo kao tradiciju i drzis se uvek, a ne cas sivi rezervni, cas crni, cas ovaj cas onaj....samo cekam da nam uvale neku drecavu roze rezervnu varijantu....

Imate za početak činjenicu da u katalogu koji Najki nudi, nema bordo plave kombinacije uopšte, najbliže što ima u katalogu je bordo tirkizna kombinacija,
Sreca pa najki u katalogu ima crno-belu kombinaciju jer da nema verovatno bi morali da se zadovoljimo nekom zuto-zelenom kombinacijom, a i ko nas jebe i treba tako kad ne kupujemo dresove :roll:
jebem ti logiku da ti jebem logiku....
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.243
Reaction score
33.835
Локација
vaginamandibularia
Prvi dres. Crno Beli.
Drugu dres. Bordo Teget.
Treci dres. Bele majce, crni sorc, bele stucne.

Ovo bi moralo da bude jebeni kredo kad je izgled dresova FK Partizan u pitanju.
Firme koje nece da se iscimaju da nam naprave ovo - jebite se.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Indijanu Dzonsa da dovedemo za direktora marketinga da pronadje bordo-plave dresove.
Kakvu nauku su napravili od jebene kombinacije boja za dresove, ko da je tuckom prave kinezi s onim malenim rukicama.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Marketing/Uprava Partizana:
Halo Najki, trebamo crno bele dresove na pruge u skladu sa našom tradicijom?

Najki : Nemamo takvih dresova trenutno na lageru.

Marketing/Uprava Partizana: Naš pravni tim je pregledao sponzorski ugovor i ustanovio da pošto niste u mogućnosti da ispunite ugovorene obaveze , ovaj ugovor je pravno ne važeći i mi smo slobodni da izaberemo tehničkog snabdevače koji će ispuniti navedene ugovorne obaveze.
Želimo vam ugodan dan i dovidjenja.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Није уговор директно са Најкијем, већ са дистрибутером Најкија за "регион" (ставио сам под наводнике, јер ме нервира та реч).
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Zna li se uopšte koliko godina nama traje ovaj ugovor?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja nađoh neki katalog na netu, ne videh bordo-plavi dres, nešto malo dresova ima, ali kad bi crno-beli dres bio ovakav kao u katalogu......

8ZXNdDf.png


Striped Division II...

Kako god, to nam je što nam je...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd

Ha, ha, ja mislio Dača Pantić, kad ono... :buhaha
Neću sad i ja o dresu/dresovima, ali Pantić me podseća na stare dobre fudbalerske face iz čuvenih albuma za sličice Fudbaleri i timovi, pa još ukombinovan sa stajlingom našeg čuvenog pojačanja fudbalera brata Muhameda Nuredina Abdusalama Zabije! :buhaha
 
Top