Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.487
Reaction score
2.287
Ako vec treba da ginemo bolje je da to bude sa naseg vodju Duleta, eh koliko nam je uspeha samo donio taj covek. Nova uprava bice preslikana kako sta je doneta u fudbalskom klubu, imas velike sanse da u svemu nadmasis rivala koji je klinicki mrtav ali si kontrolisan od drugog faktora koji ti ne da da ides napred. Zavrsice i ova era kada je nas klub pao na kolena obicno biva ko drugome kopa jamu obicno taj sta je kopa pada u nju.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Ma nisam mislio da kazem da je Sonja protiv njega, nego da stvari ne funkcionisu od glave do repa, ali tema o upravi pa i o tome je zatvorena, pa ne bih da se nastavljam..
Ali da je sramota da ovoj ciganskoj budali Dule daje bilo kakve intervjue, sramota je...a pogotovo preko njega da se salju bilo kakve poruke drugima u klubu..
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.513
Reaction score
13.876
Локација
tamo daleko...
Pa zeka je osvedoceni Partizanovac. Zivot, novac, zdravlje i ugled, sve je dao Partizanu, a od njega nista uzeo nije. Toliko o prici kako je mrtvi zec jaci od vucija i od drzave. Ili su mozda svi oni u istom timu, pa im ne odgovara jedan kosarkaski trener, koji bi da podize na bunt protiv nepravde i koji bi da slepima otvara oci.

Pljackaj, kradi, otimaj, zlostavljaj, to je njihov moto i zivotni slogan. Na kolac kradljivca slika, on ce da daje igracima knjige svinja debela.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.352
Reaction score
35.108
Локација
vaginamandibularia
Dozivecemo da kondukter svrsi, blago nama, to je dogadjaj ko halejeva kometa, jednom u 78 godina...
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
Skloniće Duleta, to je jasno kao dan. Banda se toliko osilila da je to neverovatno. I Duletu je jasno da se bori protiv vetrenjača, ali kada biješ izgubljene bitke, lakše je kad imaš nekoga na svojoj strani, nego kada si sam. Sada to nije slučaj, jer je praktično sam. Ali ima dovoljno objektivnih grobara, koji smatraju da zbog dobrobiti Partizana, Dule treba da napusti tim. A ima i nas koji nismo dovoljno objektivni, koji mislimo da nam vlast želi loše (a ustvari je kao suprotno) i koji smo pristrasni. E pa Dule, ono što si pričao nama i igračima, sada sledi i ti...

g57unny9t
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Pljuc!
Prozivka prodje niko iz uprave ni rijec.Dule kriv si i za to ,priznaj!
Kriv je on i sto dolazi da spasi sto se spasti moze .Ukoliko ode svojom voljom postujem,a ukoliko ga otjeraju jebo te KK vucic NIS
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.431
Reaction score
4.547
Ne kapiram kako ne razumete ds u srbiji ne moze neko javno da proziva vodju a da mu to prodje bez posledica. Koliko sam razumeo vodjin ultimatum je ili glava Duleta ili nas zatvaraju. Dule je morao da bude pametniji, jbg bez njega lose nam se pise, dok sa njim prestajemo da postojimo i to je to... Izbor je do jaja... Tuzno...:banghead
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Naravno da ne moze, ali sustina je zbog cega ga je prozivao?
Zbog toga sto ima pretenzije da se politicki pozicionira ili zato sto je vodja i pre njegovih napada odlucio da ugasi Partizan?

Radi se o Zoranu Koraću. Taj čovek koji ima lično neprijateljstvo i animozitet. Šta on radi i čime se bavi to je druga stvar i o tome ne bih ovom prilikom, ali on je jedan od glasnogovornika da Partizan neće dobiti pare od sponzora dok sam ja trener. Iako je Partizanovac, okreće se protiv nas, a on je i taj koji pogrešno Dodika informiše.
Sada su neki upisi jasniji.
Niko nije iznad Partizana, ali Partizan ne bi bio to sto jeste da se na tako prljav nacin odricao onih koji su ga gradili.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.148
Reaction score
4.617
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ma nisam mislio da kazem da je Sonja protiv njega, nego da stvari ne funkcionisu od glave do repa, ali tema o upravi pa i o tome je zatvorena, pa ne bih da se nastavljam..
Ali da je sramota da ovoj ciganskoj budali Dule daje bilo kakve intervjue, sramota je...a pogotovo preko njega da se salju bilo kakve poruke drugima u klubu..

Sramota je što i ti svašta pišeš i ne prestaješ,kad Dule ode valjda ćeš otići i ti ili barem prestati spominjati Duleta i smarati uvek istom pričom ,to se odnosi na još neke tebi slična (ali su male bebe za tebe).Cenim što iznosiš svoje mišljenje ali mesecima pišeš isto.Stalno nešto ne bi da pričam nije vreme pa nije tema ali se ne gasiš.Izjasni se jednom kako treba ili ćuti .Pun q mi je više ovih koji sve znaju non stop pričaju a ništa ne kažu.
Ne daj se Dule glupim ciganima i SNS grobarima :napred Partizan
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.125
Reaction score
16.074
Локација
Храм фудбала
slobodanvaskovic.blogspot.com/2013/02/ekskluzivno-dodik-preko-zorana-koraca.html?m=1
Da li je rijec o ovom Koracu, ili je u pitanju neki drugi?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
O tom Koracu se radi, dva puta sam diskretno postavio i ovaj link i jos neko pitanje pre mozda vise od mesec dana u vezi tog coveka... ako se neko seca...

ali...
neznam sada dali da napisem dva neiskrena momenta u dva Duletova pasusa jedan za drugim u istom intervjuu...

Ajde napisacu samo prvi:
Dule kaze da je od 360.000 evra (druga rata od Bogdana) igracima dato samo 2.000 i to Andricu... Ne verujem da nezna da je od uplacenih 360.000, Marfin banka odmah uzela 351.400, i da je ostalo manje od 10.000.... ne verujem da to ne zna ali to nije pomenuo...i sada ispada da je 358.000 podeljeno svima, samo ne igracima ....

Drugo precutkivanje u vezi Koraca ne bih pisao iako je i to tacno kao ovo gore...
 
Последња измена:

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
У реду је ово за Кораћа што је рекао, али је нелогично раздвајање њега и Додика
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@CRNI BOMBARDER

Kako je sad rata samo 360.000? A prosle godine su upravo oni rekli da je Bogdan prodat za 1,3 M i da ce to biti isplaceno u 2 rate. Znaci 650.000.
Od toga je receno da su se naplatili menadzer i igrac u prvoj turi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Ja i dalje ne verujem da postoje navijaci Partizana koji ce pre da stanu na stranu Zarka Zecevica i SNS-a, nego uz Duska Vujosevica...

Stvari su ovde prilično jasne... ako Vujošević ima ljude i sponzore iza sebe, a to ćemo saznati na Skupštini, onda nema dileme koga treba izabrati. Ja prvi dižem ruku za njega. Ako nema, to je problem veći od Everesta, jer Partizan neće završiti sezonu, a pitanje je da li će je i početi! Onda treba gledati drugu ili treću opciju.

Doduše, ja tu treću opciju zaista ne vidim, što nam ostavlja samo dve... ili da časno izginemo, ili da pokušamo da preživimo pod okupacijom.

Ne znam za vas, ali ja bih da Partizan preživi. Ako može sa Vujoševićem kao trenerom, SUPER, a ako ne, bar da se ne ugasimo kao ovi što su deset godina zaredom bili šampioni pod vedrim nebom.

U suštini, Vujošević je sasvim u pravu kad kaže da "svako treba da radi svoj posao". Da su to radili svi iz UO KKP danas ne bi bili u ovim govnima. Jedini je Vujošević radio svoj posao, a posle, pošto ostali nisu hteli, morao i tuđe.

Ipak, da je preterao u prozivkama onog smrada, znate svi na koga mislim, jeste, jer ne možeš po nekome i da pljuješ i tražiš pomoć. Ako je već zaglibio do vrata zbog sponzora, zašto nije rekao imena tih sponzora i ljudi, a zna ko su, koji su hteli ali nisu smeli da sponzorišu KKP, zbog vlasti. Znam i ja, ali nije moj posao da se tu mešam,

Sledeće nedelje ćemo znati da li je ostao sam, ili ima keca u rukavu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.541
Reaction score
23.816
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Bolje i časno izginuti, nego narednih sto godina smrditi na smrdljivog okupatora! Održavao bi nas u životu, samo da možemo gledati kako se velikosrBski klub iživljava nad nama, a kad okupacija prođe, slobodu bi dočekali sa dvadesetak miliona duga, zato, neka hvala, ne verujem im ni kad darove nose!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ipak, da je preterao u prozivkama onog smrada, znate svi na koga mislim, jeste, jer ne možeš po nekome i da pljuješ i tražiš pomoć.

Prvo, nije pljuvao nego je govorio o tome na koji nacin frustrirani pubertetlija i brat obezbedjuju sredstva za svoj voljeni klub i na koji nacin planiraju da "stave tacku na crno-beli sve". Pljuvanje je vredjanje, klevetanje.

Drugo, to sto u ovoj zemlji ne postoje nezavisne institucije sistema, sto o svemu odlucuje jedan covek iako je to protivno ustavu je pravi i jedini problem.
Nije problem Vujosevic, njegove kzs i karakterne osobine, kako se predstavlja.

I sad, sta se zapravo ocekuje? Da pojedemo svi ono sto se ne jede, da priznamo poraz u neravnopravnoj borbi, polizemo dupe pubertetliji i oteramo coveka, koji se podredio klubu koji svi volim, kao najgoreg zlocinca?
Zarad cega? Dva-tri pisljiva sponzora, za mediokritete u klubu, na klupi i igrackom kadru? Je l' to treba da bude promena, je l' to Partizan koji volimo?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Onda da ginemo... časno i pošteno!
 
Top