Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.919
Локација
Beograd
Čekaj, bre, Fidele, pa koliko juče smo podržavali njegove konferencije, sećam se kad je dreknuo zbog homena, namerno malo slovo, pitao novinare gde im je građanska hrabrost, divili se istim tim konferencijama, dizali ga u nebesa što se suprotstavlja malograđanštini, neimanju muda, poltronstvu, da ne nabrajam dalje... Te njegove konferencije su i tada imale naš grb iza njegovih leđa pa to nije smetalo većini?! Ili manjini, kakogod?! U čemu je razlika od sadašnjih konferencija?! On je on, ova govna - sad jedna, sad druga, sistem je isti i ne menja se matrica, veruj mi... Jedino što su se osokolili kao kad hijene namirišu krv, lepo reče Maki jednom... I, da, jeste zajebana situacija, kako dalje s njim, ali je još zajebanija kako dalje bez njega... Korać?! Saša?! O kojim gromadama mi to pričamo, koga poredimo s Duletom?! Msm, Daniloviću za sportsku karijeru i uspehe, ljubav prema KKP skidam kapu, tu prigovora nemam, ali za posao koji "obavlja" - e, za to nemam komentar, ali zaista nemam. Dule je kriv što ima muda, ni za jednju drugu stvar, smatram, nije on kriv, ne isključivo i samo on. Krivi smo mi što smo ih pustili da ga puštaju niz vodu... Mene duša boli... Nije zaslužio ovakav odnos, dao najvrednije što ima, dao svoje zdravlje, najbolje godine, ostajao i kad je mogao da kaže ćao, zdravo... Msm, stvarno...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
А видимо, неопартизански покрет добија начелника врховне команде - Саша Бели
Званично устоличење се очекује у недељу на скупу ЦККПЈ
Примарнии циљ овог покрета је одбрана части и дела црногорског Генерала из племена Куча
Начелник врховне команде се заветовао да ће лично бесомучно спамовати пре скупа, вређати интелигенцију својим бесмисленим "папагај" постовима и вапајима

Е сад, било би лепо да неко из ове снс екипе коју ја свесрдно подржавам (Кецман, Рубљев, Диригенте), организује контра скуп
Само, види ироније начелниче врховне команде, тај скуп би био у функцији одбране живота клуба

U čemu je razlika od sadašnjih konferencija?!
Тад си имала климаве коалиције које нису могле да издрже цео мандат, последње на уму им је биило рушење Вујошевића и Партизана због неких својих хирова
Чак напротив
Сада имаш овога који из хира може да организује изборе када процени да ће му рејтинг са 50% скочити на 60%, а притом је својим делима показао да је навијачки острашћен, и да из хира може да затвори цело спортско друштво
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.368
Fidel@

Pa sudeci po anketi toliko vas i ima.
Ti, kecman, rublev, dirigente i jos dvoje...:D

Ne vredi trositi energiju na medjusobne rasprave. Neprijatelj to i hoce. Malo partizanski zvuci. Da pocnem da govorim u trecem licu kao KOMANDANT.:D

Salim se malo. Svi znamo odakle vetar duva a mi upiremo prstom jedan u drugog.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Svako ko je jednom makar rekao za cigane mutanti ili nesto slicno, ako je sada za tjeranje Vujosevica ne zasluzuje da se zove navijacem partizana.

Bolje treca liga nego da budemo kurva vladajuce stranke, izvuci cemo se... ma i ne moramo... Bicemo i ostacemo Partizan, jedan, jedini, vjecni ...

Partizan nije Dusko Vujosevic, ali je Dusko Vujosevic Partizan .
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Fidel@

Pa sudeci po anketi toliko vas i ima.
Ti, kecman, rublev, dirigente i jos dvoje...:D

Ne vredi trositi energiju na medjusobne rasprave. Neprijatelj to i hoce. Malo partizanski zvuci. Da pocnem da govorim u trecem licu kao KOMANDANT.:D

Salim se malo. Svi znamo odakle vetar duva a mi upiremo prstom jedan u drugog.

Sve sve...ja sam uvek bio za kritiku, kad zasluze i uprava i Dule i igraci. To je zdravorazumski i normalno umesto sektasenja i jednoumlja... ali cemu bre ove podele aman? Cemu sad da se delimo? Cuj molim te anketa, da se lepo prebrojimo i vidimo ko je s nama... pa kome to pade na pamet svaka cast! :banghead
Podjednaka glupost kao skorasnja tema o najomrazenijem clanu partizana.

Sta je s onima koji nece da se svrstaju nigde i samo hoce da se ova javna medjusobna pljuvacina dojucerasnjih najboljih prijatelja zavrsi i da prekinu da se ponasaju ko deca? Zar mora uvek, ako nisi za Duleta znaci clan si sns, vucicev miljenik? :banghead Ako si za Duleta mrzis Danilovica... pa ovde ima itekako informisanih ljudi koji su otkrivali ko je kada zajebao i za sta je odgovoran. Kratko i jasno krivi su svi, ne zanima me ko. Nek primene floskule da smo mi porodica i neke stvari se resavaju unutar porodice, i time dokazu da nije rec samo o floskuli!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Fidel burazeru, opet ti kazem da je uprava radila svoj posao da je nabavljala pare i sponzore sto je i njen posao, da se borila za klub i pa makar i prozivala na kzs kao Dule, cisto da se vidi da nesto rade i da im stalo do kluba onda Dule ne bi ovako radio i pricao. Mozda treba i da se pokupi i ode, da trazi svoje pare i da ih tera u pm ali nece jer mu stalo do kluba i ne da se pasjim sinovima. Jeste da je imao ispade i da nije Bog ali ovakav tretman nije zasluzio.Sto rece Silvija i tad smo na njegove kzs jedva cekali i obozavali jer svima jebe majku bez dlaje na jeziku.
Ovako moje vidjenje kao da je samo Duletu stalo do kluba i da se samo on bori za klub dal ispravno ili ne al jedini on to radi na neki nacin, a PSD nema nigde nit se javlja nit nesto radi bar se taj njegov rad ne primecuje i juce u novinama tekst ili dule ili on, pa ako je to tacno onda bre teraj se u pm
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
,,Црногорски генерал из племена Куча''

У шта се овај форум претворио...

Нит имам времена ни живаца да пишем, али довољан ми је репер да видим шта већина малумне циганске Србије жели и да пожелим одмах супротно и да знам засигурно да нисам погрешио.

Дулета ће сменити, а то је предуслов да цигани доминирају уз мање муке. Прочитајте Стојанчетов коментар поново. И Дуле то зна и зато показује зубе до краја. А што је људима он постао напрасно лош тренер, болесник, што држи несувисле КЗШ, то је проблем у главама тих људи који га између осталог називају подругљиво ,,црногорским генералом''. Што неко рече, човек је већ ушао у легенду, а после овакве вишегодишње хајке и коначне смене на наредбу власти, само ће се још више озваничити свој статус.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Pa Dule je uprava. To što se Saša u poslednje vreme malo otrgao Duletovoj kontroli i počeo da razmišlja svojom glavom, to je naša velika sreća.

Kecmane, skoro celu prošlu sezonu si upravo Danilovića prozivao. Mrzi me sada da tražim postove i da te citiram.

Nemam pojma šta se toliko dogodilo kod tebe da u potpunosti promeniš stav.

Nije ni bitno, samo je vrlo upadljivo i meni u ovom trenutku neshvatljivo.

Mislim da je jako mali procenat ljudi koji očekuju da Dule preuzme klub, ali opet se treba zapitati koji je uzrok za ovo naše posrtanje? Duletove reakcije su samo posledica. Kada bi bila normalna situacija, ne bi morao na svakoj konferenciji za štampu da ukazuje na probleme.

Drugo, ako iko misli da će SNS doneti nešto dobro Partizanu, onda se grdno varate. Pogledajte samo šta (ne) rade i kako ćute na lopovluke u JSL. Pogledajte tu dozu nestručnosti i neznanja u slučaju Lomić, plansko nedovođenje pojačanja, a da ne govorim da se opet spremaju izbori i da se će dizati plate i penzije da bi se udovoljilo glasačkoj mašineriji (čitaj zvezdasrbiji i ovim objektivnima)...

Dule može da ode ako sam to želi. Ako neko misli da ga tera, ja se sa tim neću pomiriti. Tako su i došli ovi idioti na vlast, zbog ravnodušnosti...

A ako dođe SNS uprava želim svima koji su za tu opciju da postave za člana uprave ovog lika, pa kad je žurka, neka bude do kraja...

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/584491/KO-GURA-OVOG-COVEKA-Sada-su-ga-zaduzili-i-za-izbeglice

Diplomirani glumac BK akademije na stalnom radu u Vladi Srbije Danijel Nikolić dodao je dugom spisku funkcija još jednu. Postao je sekretar Radne grupe za rešavanje problema migranata.

Примарнии циљ овог покрета је одбрана части и дела црногорског Генерала из племена Куча

Ne verujem šta čitam od strane nekih ljudi... :pop
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Vidim da ima ljudi kojima smeta anketa, meni ne. Anketa je, onima koji nisu vidjeli, pokazala situaciju koja je vladala na KK dijelu foruma u poslednje vrijeme.
Dakle, imamo 5-6 ljudi koji vec par mjeseci vrte jednu te istu pricu, sa kojom se ne slaze 99% foruma.
Naravno niko od njih ni jednom nije odgovorio na konkretna pitanja. Cak ni na ona najlaksa...Gdje je uprava citavo ljeto? Citavu deceniju? Sumnjivi ugovori igraca? Zasto pored takve uprave prozivate trenera, jer kakav god da je, sigurno nije losiji od njih?

Svjestan sam ja vec odavno da i mi, cuvari nekakve vatre, ponavljamo jednu te istu pricu, ali ne zelim da odustanem. Ne zelim da se stvori lazna slika o tome koliko je ljudi protiv Duleta, a stvorila se jer su se mnogi povukli iz besmislene rasprave.

Medjutim, anketa je pokazala da, bar na ovom forumu, spinovanje i konstantno pricanje prica bez ikakvih argumenata ne pije vodu.
Nedelja ce pokazati kakva je situacija van foruma.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Sve sve...ja sam uvek bio za kritiku, kad zasluze i uprava i Dule i igraci. To je zdravorazumski i normalno umesto sektasenja i jednoumlja... ali cemu bre ove podele aman? Cemu sad da se delimo? Cuj molim te anketa, da se lepo prebrojimo i vidimo ko je s nama... pa kome to pade na pamet svaka cast! :banghead
Podjednaka glupost kao skorasnja tema o najomrazenijem clanu partizana.

Sta je s onima koji nece da se svrstaju nigde i samo hoce da se ova javna medjusobna pljuvacina dojucerasnjih najboljih prijatelja zavrsi i da prekinu da se ponasaju ko deca? Zar mora uvek, ako nisi za Duleta znaci clan si sns, vucicev miljenik? :banghead Ako si za Duleta mrzis Danilovica... pa ovde ima itekako informisanih ljudi koji su otkrivali ko je kada zajebao i za sta je odgovoran. Kratko i jasno krivi su svi, ne zanima me ko. Nek primene floskule da smo mi porodica i neke stvari se resavaju unutar porodice, i time dokazu da nije rec samo o floskuli!

Наравно да свако има свој став о постављеној анкети, као што и свако може изабрати неку од понуђених могућности или не гласати уопште, али је критика потпуно неутемељена.
То да ће мало статистике направити поделу, након што су странице и странице исписане у дискусијама које су биле потпуно поларизоване и супростављене, а на моменте и са тешким речима, је без икаквог основа, као што и нема речи о било каквом пребројавању, када гласови нису јавни и када су се и тако главни актери споменутих дискусија јасно одредили која им је опција ближа.
Анкета је постављена крајње неутрално и без икаквих сугестија, не ускраћује никоме било какву критику која није њоме обухваћена и не доноси никакве победнике нити поражене, већ само даје неку врсту представе о томе како би изгледало неко већинско опредељење чланова овог форума што никога ни на шта не обавезује.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Pošto neću biti u prilici da dođem na skup, evo da se upišem, jer kao što reče kolega iznad, dosta ljudi se povuklo iz besmislene rasprave, koju je pokrenula nekolicina.

Viševekovna negativna selekcija na ovim prostorima, je dovela do toga, da je za neke ljude sasvim normalan stav: "Bolje da ćutim i ne talasam, možda nešto i dobijem, a i neće me niko dirati."

Zbog takvih stavova je ceo ovaj narod doveden u stanje opšte letargije. Sutra da država uvede danak u krvi, niko se ne bi pobunio, a preovladalo bi mišljenje "dobro je, imam dve ćerke, meni neće ništa".
A svaki pokušaj pobune bi bio dočekan povicima "ćuti da ne najebemo svi".

Zbog svega toga, a plus još i zbog košarkaških razloga koje je Stojanče objasnio:
Ne daj se pasjim sinovima!

P.S. Moj potpis datira od trenutka kada je ličnost, oko koje se vodi ova rasprava, podržala prethodnu lopovsku upravu u FK-u.
Čisto da se zna da nisam ničiji idolopoklonik.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.761
Локација
Na vještičinoj sisi
Za Duleta do kraja, bez kompromisa. Ne treba se dati ciganima bez borbe, do poslednjeg daha. I sto rece jedan kolega Partizan nije Dusko Vujosevic, ali je Dusko Vujosevic Partizan i predstavlja esenciju svega onoga sto je Partizan i predati njegovu glavu ciganskom bolesniku i njegovim vazalima kod nas...mislim da je vrijeme da se konacno prekine jedna losa strana nase istorije.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
#ZaDuleta

Ljudi,

nisam pisao... pa Bog zna koliko. Ali osećam potrebu da sada napišem par slova.
1) Da li je moguće da iko od nas pljuje na lik i delo Duleta Vujoševića? Koliko smo ga dizali u nebesa? Bar većina. Koliko nam je radosti doneo? Kazaćete to su igrači. Ko ih je selektirao? Ko trenirao? Ko je bio prvi na liniji fronta odbrane KK-a?

2) Da li je moguće da postoje pojedinci koji se priklonjavaju Vučiću? Pa on je možda najveće zlo koje je zadesilo ovu državu u poslednje vreme. Ne poplave, ne zemljotresi. On. Ali ostavljam pravo na slobodu izbora.

3) Oni koji ne shvataju košarkašku veličinu Duleta Vujoševića, neka im bude dovoljno samo koliko je u NBA cenjen. (Za neupućene NBA - najjača košarkaška liga na svetu, prvak te lige se naziva SVETSKIM ŠAMPIONOM)

I dalje sam u neverici.

Da li je ušao novac u FK kada su došlji SNS ? Da li zveza komotno namešta utakmice u ligi i to zna svaka budala u ovoj zemlji ...

Ne dozvolimo da se to dešava i u košarci.

https://www.youtube.com/watch?v=w3PWtKnWmSE
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Pa Dule je uprava. To što se Saša u poslednje vreme malo otrgao Duletovoj kontroli i počeo da razmišlja svojom glavom, to je naša velika sreća.

Ja sam rekao (bilo davno, ali na vreme) da ce se od Todorica noge brisati posto je jedini on ostao neukaljan, svi ostali su namazani kvalitetno g.
Ako znate nekoga ko nije, napisite slobodno.

KKP se nece ugasiti, previse je onih koji vole klub.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Ljudi jel' moze neko da okaci onaj intervju, koji je Bozo Koprivica radio sa Duletom? Mislim da je trebao izaci danas u novinama.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.783
Локација
Yaoundé
S obzirom na to da je intervju objavljen u poslednjem broju Vremena koji je izašao 27. avgusta, online verziju ćemo verovatno morati da sačekamo. Jedino ako neko skenira i postavi, ali ne znam kakva je tu situacija po pitanju autorskih prava, odnosno da li bi nam možda Vreme ovde pravilo problem zbog toga.

Neko je već postavio link najave intervjua u sekciji o Medijima, ali 'ajde da ga ponovimo i ovde...

http://www.vreme.co.rs/cms/view.php?id=1323376
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Hvala puno na intevjuu. Ovo je jos jedna potvrda toga koliko je Vucic psihopata.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Baš me zanima koliko je forumaša pročitalo Duletov intervju ako nije neki veći broj onda bar nek pročitaju Vučelinu izjavu u Mocartu ipak je on sad u modi a ne Dule. Ne daj se Dule glupim ciganima i SNS grobarima ! :napred Partizan
 
Top