Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Lepo caskanje dvojice prijatelja u kojem je izreceno dosta toga pametnog i dosta toga tacnog. I sve to zajedno ne menja cinjenicu da se u ovom trenutku protiv ,,najprvijeg'' ne moze direktno u rogove.

Lepo rekose da niko nije iznad Partizana i da ce da pobede ljubav i Partizan. Ljubav prema Partizanu je ne napadati ,,najprvijeg'' direktno uz minimizovanje njegovog uticaja preko poltrona u klubu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Baš me zanima koliko je forumaša pročitalo Duletov intervju ako nije neki veći broj onda bar nek pročitaju Vučelinu izjavu u Mocartu ipak je on sad u modi a ne Dule. Ne daj se Dule glupim ciganima i SNS grobarima ! :napred Partizan

Evo ja cu ti reci, namerno sam postavio negde gde moze da se broji koliko puta je pogledano.

Za 24 sata, 58 puta... Mislim da dobar deo grobara okrece ledja Duletu i pada na psihopatska sranja nazadnjackih govnara. Ili to, ili forum slabo posecujemo...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.432
Reaction score
11.804
Локација
Beograd
“Sećam se jedne utakmice, 3. marta, bio mi je tad rođendan, tad je
publika skandirala protiv Vučića, vezano za neke penale i suđenja
protiv Fudbalskog kluba Partizan, kad je on meni poslao poruku:
‘Hvala ti, jesam ovo od tebe zaslužio?’ Odmah sam mu telefonirao
– jer kakve veze imam sa skandiranjem”– Duško Vujošević

Ovo dokazuje da imamo posla sa bolesnim i poremecenim umom prve usne Srbije.
Bolesnik pokusava sve da kontrolise,od sportskih manifestacija,preko medija do interneta.Apsolutista...
Sto je najgore,sa ovako prostim i glupim narodom takvi najbolje prolaze i mogu da rade sta god pozele samo ako imaju dobru zvaku koju ce glup narod progutati.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Dusko Dule Vujosevicu,TRENERCINO,GROBARCINO hvalati za sve lepe trenutke,hvala za prgrst titula,hvala sto si zaglupio dobar deo crveno-bele populacije pa sad u nekom doktoru vide utehu I dizu ga u nebesa do statuss bozanstva jer si im Ti Debeli izmestio osecaj za vrednost
Hvala sto si gomili decurlija bio uzor I vodilja Sta Su prave vrednosti u zivotu.
Hvala ti sto si dozvolio da se uz utakmice mog kluba ligavim ko deriste nekoliko puta a to radim I sad ali zabole me qurac Dule zasluzio si bar toliko.

Budi mi ziv I zdrav,ostalo ce doci sve na svoje.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Dule, hvala ti za sve lepe trenutke koje si mi doneo i 80-ih, a i u 21 veku! Žalim što su ti zle duše videle leđa!

Mislim da si jedan, jedini , neponovljivi profesor, doktor, Duško, Dule Vujošević! Hvala ti za sve, živ bio!

Daj Bože da grešim, ali mislim da ćemo te praviti od blata!
Napred Partizan! :partizan_fan:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
36870_1145201207632_3636960_n.jpg
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Jbg. Dusko, zivot ide dalje. Mnogi ce likovati ali njih ko jebe glupi su ko kurac.
Da si ostao i da si vodio 12 neznalica, jednu utakmicu ne bih propustio.

Dule, Dusko, debeli :respect:respect:respect
Hvala za sve :clap:napred Partizan:oops:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.045
Локација
ante portas
Hvala ti Generale! Hvala ti za prelepo detinjstvo i za to što sam uzdignutog čela svakog ponedeljka mogao da idem u školu! Za kraj bih rekao samo jedno :"Pučina je stoka jedna grdna !" Narod je jedna velika stoka. Treba nas sve kolektivno jebati.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Dule hvala sto si mi ulepsao detinjstvo, hvala za sve ove godine koje si ciganima stvorio komplekse, hvala ti za sve doktore,majstore,legendo! Bez tebe vise nista nece biti isto
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
hvala ti dule za sve!

na kupu radivoja koraca pre dvanaest godina si mi se potpisao na ulaznicu, sedeo sam u lozi bio si ispred mene, pricao si sa nekim trenerom. nasmejao si se, potpisao je i pomilovao me po glavi. nisam imao vise od 10 god, bio sam presrecan.

ulaznicu cuvam i dan danas. obelezio si jedan deo mog detinjstva i adolescencije.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Za Duleta i bubreg!!!

Generale odmaraj malo, puni baterije, ozdravi nam pa da nam se opet vratiš da zajedno jebemo milosnu majku svima.

Hvala ti za sve. Ostavio si dušu na parketu, srce kod Grobara.

Ne znam kakav je čovek, nisam ga upoznao. Samo znam da je najbolji trener u istoriji KK Partizan. Sve mogu da mu ospore ali to ostaje upisano. 23 trofeja!!!

Vujosevic Dule!!!:respect
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
https://www.youtube.com/watch?v=19NKmy5Ah4c

Рек'о је да ће отићи када тим буде снажан, сада је прави момент за нас, остајеш важан за нас :D:
Било је уживање одрастати са тобом и са твојим Партизаном, хвала за све оно што си направио, то заборављено неће и не може бити.
ДУЛЕ ВУЈОШЕВИЋ ШАЛАЛАЛА!!!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Bolan rastanak od čovjeka koji nam je svima podario mnogo prelijepih trenutaka i postao možda i glavni krivac što kada kažemo Institucija tada zapravo mislimo na naš KK. Mnogo sreće u daljem radu, da te zdravlje posluži, pa da jednog dana opet zajašeš i odvedeš nas do ostvarenja sna koji još uvijek sanjamo da ostvarimo sa tobom. Mršavi debeljko, hvala ti na svemu!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.393
Локација
JNA
Hvala na svemu doktore.. Najveci moguci respekt i naklon do poda legendo!!
 
Top