Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ti si decko zaradio simpatije svih cigana sa ovim postom. Ne mozete da zamislite koliko su oni ispizdeli na Tosu,ali ni da zamislite.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.349
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Isto kao sto je Vucic pizdeo kad je Pekovic preuzeo klub?
Cigane apsolutno boli kurac za nas, ko sto je i mene boleo za njih u Uvalin sezoni, zato sto znaju da mogu da obrisu parket sa nama kad god hoce.
Isto kao sto nas boli za njih u vaterpolu, jos samo covke igrace na pozajmicu da nam posalje, sto nije daleko s obzirom na prethodne klubove nekih igraca.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ko god da je doneo odluku da DV vise ne bude trener treba da se stidi toga do kraja svoga grobarskog zivota.

Ja ne znam ko je to bio... Da li Tosa, Pekmen ili neko treci. Nije ni bitno ime. Bitan sam kukavicki i pederski cin izdaje coveka koji je taj KK sam branio godinama. Sve pod parolom opstanka kluba. Ko god da je za to zasluzan SRAM GA BILO. Pa sve da je i Sveti Petar licno.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Rublev koliko je para Todoric uneo u klub?

Koliko su titula Partizan i Todoric osvojili?
Covek je izistinska legenda naseg(?) kluba koje je tolike decenije proveo u Partizanu. I da je uneo tacno 0 dinara, evra, dolara, nisam ocekivao da je moguce da se Dragan Todoric na forumu PARTIZAN.net naziva govnarem.

Ej, jos mi isprani mozak mase kaze da sam zaradio sendvic jer reagujem na gnusno vredjanje takve legende KK-a...Zaista tuzna situacija u ovoj kvazi drzavi. Vise je i nemoguce praviti razliku izmedju navijaca jebene kurve i Partizana. Postaje vise izlizano ono da nas treba da jebu svi redom jer i ne zasluzujemo bolje. Ko bre, gospoda? Mi? Pa nema vecih govnara od nas
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Koliko je titula doneo Partizanu?Boli me djoka za novce,kao da je to njegov sektor.
Svašta se ovde dopušta,ali svašta.Tovari se govnima u kilogramima ceo strucni stab.Pera,igrači,Toša pogotovo bas zato što cigani imaju poseban pik na njega jer su ubedjeni bili u naše gašenje.Čak se i po pekoviću pljuje....i sve to se meri stranama i stranama ,ali jbg problem je ako Kecman napise jedan post kontra
@stojanče
Pa zašto je ćoki nastavio da nas proziva pre neki dan na konferenciji ako je Uvalin fazon?
Neke stvari nisu za forum,ali znajući koliko pizde urednici sportske rubrike na Tošu(pogotovo MVP-ov miljenik) znam da smo na dobrom putu.
EDIT:
Preteče me Nikola Selaković :D
Ode njemu sendvič....jbg
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma, mi svi zivimo u Svazilendu, pa ne znamo kako cigani reaguju, treba nam reci. Mada, ja imam bosanske krvi (sto bi rekao postovani kolega, za koga se cude sto je kaznjen) pa mi treba nacrtati...

Da su hteli da nas ugase, ugasili bi nas, to ne bi mogli spreciti ni Zeljko, Duda, Praja, Danilovic, Kicanovic, Djordjevic, Divac, pa ni Todoric.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Oni su i hteli da nas ugase!! I ja sam delom bosanceros tako da ne kapiram nista loše u tome.
Bosančeros,Dukljanin.....big deal
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Hvala na odgovoru.
Tako sam i mislio.
Znaci nije uneo dinara, otišao je trener koji je svojim stvaralackim radom donosio i milione i titule, a Tosa misionar, diplomata,vitez malteskog reda je ostao i postao zaslužan za opstanak kluba, postao spasilac, sveta krava , a Pekovic daje novce.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
A, ja opet kazem, da su hteli, ugasili bi nas! Ono sto hoce, to i rade, ko ne veruje, nek' pogleda situaciju u FK.

Licno, Bosanac, mi ne smeta ni malo, i ne dotice me, ali to sto mene ne dotice, ili jos nekog, ne znaci da nije uvreda za mnoge druge, pogotovo 'bosanska krv'...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.349
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@stojanče
Pa zašto je ćoki nastavio da nas proziva pre neki dan na konferenciji ako je Uvalin fazon?
Neke stvari nisu za forum,ali znajući koliko pizde urednici sportske rubrike na Tošu(pogotovo MVP-ov miljenik) znam da smo na dobrom putu.
EDIT:

Pa cisto da nas ponizava, jer mu se moze.
To je kao kad DV kaze ca romuljage dobro rade za jedno 5 godina ce mozda i biti sampioni.
Al jednostavno im se jebe daju nam da zivotarimo.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja ti garantujem da odredjeni ljudi imaju NALOG da cekaju Tosu na zicer.....bilo kakav i u to sam se licno uverio
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Tosa radi ono sto misli da je dobro za Partizan, a to nikako ne odgovara onima koji mu zele zlo i uopste mi nije cudno da ga cekaju na zicer.
Nije Dule sam pravio ni greske ni uspjehe, pravili su ih on, Tosa i Sasa zajedno i dusmani to nisu zaboravili ni jednom od njih. Do raskola izmedju njih trojice su pickousti i patuljak mogli samo da nam pljunu pod prozor, ali je do tog raskola, na zalost, ipak doslo.

Pojednostavljena prica ide ovako:

http://www.duhoviti.com/basne-za-decu/tri-bika-i-lav-nije-vera-tvrda-u-jacega.html

Ne vjerujem da je u nasem slucaju neko nekog svjesno izdao, ali je cinjenica da je ta nesloga iskoriscena i ne treba se cuditi sto lav sada pokusava pojesti i treceg bika.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Koliko je samo nelogicna tvrdnja da neko danas ima snagu da spreci gasenje KKP od strane ove kvislinske vlasti, dok u FKP samo sto nisu postavili Dzajku da nam bude predsednik. Eto, toliko nam guraju prst u oko, znajuci da im se moze i da osim piskaranja po forumu, ovde i jos ponegde, nema nista od bilo kakve pobune i pritiska da se klub vrati svome jatu.

Ako ja gresim, onda su Pekovic i ekipa potpuno imuni na prve usne Srbije i kao takvi predstavljaju retke zverke u ovoj nesrecnoj dzungli. Sto opet dovodi do zakljucka da su mogli da se suprotstave naredbi da se najbolji trener kojeg smo ikad imali odstrani sa svoje prirodne pozicije. Ili ja opet gresim, te on nije niti najbolji, a ni dovoljno dobar da ostane tu gde je vise od decenije cinio genocid nad ljudima iz Karton City-ja. Preskocicu ono da se sa njim nije moglo, jer to bar meni vredja inteligenciju.

Svako kome ili ne zaiskri suza kad vidi Duleta ovih dana u nekim emisijama, umesto na klupi Partizana ili mu bar ne proradi seta za dobrim vremenima, nije ni zasluzio da se ona ponove. Nemam problem da kazem da KKP poistovecujem sa Duletom Vujosevicem, a daleko sam od nekog klinca koji pamti samo njega, jer je on jedini branio taj klub u prethodnih dve godine, ne stedeci ni svoj imidz, ni svoje zdravlje. Ne kazem da i neka kuvarica nije dala svoj doprinos, ali mediji to nisu propratili, na njenu i nasu zalost.

U to ime, zivim za dan kad ce ponovo pridaviti nekog od nasih igraca, ustinuti sudiju Alfreda, a narocito poslati pickoustog diktatora i coravu pudlicu tamo gde im je i mesto.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Melem za dusu, odgledah duleta.

Prodali ga ovi nasi za male platice.Tosa je tu takodje.

Sa nekim radis 20 godina, i onda noz.

Neko je Danilovic, neko Tosa. Ima tu jos dosta njih, oni iz upravnih odbora sto ce da obezbede 50 hiljada mesecno.

Kazete Tosa je spasio partizan. Mogao je da kaze, evo uradio sam sto sam morao zbog partizana, povlacim se sada, a on tera
dalje.
 
Top