Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Da demistifikujemo neke stvari makar delimicno. Ovo o cemu diskutujemo u poslednjih 6-7 meseci a mozda i duze nije uzrok, vec posledica. Cega posledica? Pa Partizan pokusava da se srusi vec najmanje 13 godina na razne nacine jos od zutog projekta jevropske zlezde. Menjali su se nacini i alat i na kraju pickousti i svoja bratija je samo zavrsila projekat (kako to oni vole da kazu). Toliko novca, logistike, spina, medija je ucestvovalo, vrsilo bocne udare na Partizan. I mislite da to ne utice na ljude, psihu, klub? Ljudi nisu savrseni, grese i savrsena su slaba karika bilo kog sistema. Pod takvim udarima naravno bilo je pitanje vremena kada ce sveto trojstvo puci (mada ovde se forsira neki dvojac kao da treci je bio duh sve ove godine ili jos gore aboliran je). Teske licnosti, specficni karakteri, sujetni sva trojica (ali manje od pojedinaca na forumu).

Nije veliko prijateljstvo puklo zato sto je Dule napusio admistraciju sto tajno su uplatili pare za platice. To je kap koja se prelila casu. Sve se to akumuliralo, pocev od cuvenog "pomirenja" gde nije striktno stao na njegovu stranu vec izigrava diplomatu izmedju Danilovica koji nije hteo da brani klub od terora vlasti. Pa onda onaj intervju Tose o promenama na kraju sezonu u sred takmicarske sezone gde on ih prognozira (ili priprema), pa vrhunac podrzavanje ideje (ili kreiranje iste, svejedno) da se ponudi neka sporedna jadna rola coveku koji vazi za bolje trenere u regionu i Evropi a pritom je u svakom opsirnom intervju u poslednje 2 godine izjavio da samo interesuje mesto prvog trenera (ne znam sto se neko npr sa forumu privatno ne odrekne svoje pozicije tj funkcije u firmi i recimo postane cistacica ili koordinator liftova u zgradi)

Meni je jedino krivo sto je nova uprava dosla na gotovu stvar coveka koji to organizovao. I nemojte upirati prst u SNS. Makar ne direktno. Jer oni nisu postavili ovu upravu i sve sto se desilo kao posledica iste. SNS je imao uticaj da pukne po savovima. Mada im ide sve po ocekivanjima da se ne lazemo. Dakle nemojte velika igracka imena poput Bozica, Kecmana, Berica da kaljate sa SNSom. Ali to sto vrlo moguce da cemo ih olako potrositi je pitanje za nekog drugog. I nisu zasluzili vredjanja forumasa, kao sto oterani trener nije zasluzio spin masineriju koja se ovde sprovodi.

Da stavimo po stranu nase greske, da li bi Partizan imao ovoliki dug (6.5 = 4.8 o toj logici neki drugi put) i da li bi uopste imao dug da:

-je imao 60% novcane pomaci drzave kao privatni klub FMP i zaledjena pa odledjena crvena zvezda u prethodnih 15 godina
-da nam je kasnije omogucen reprogram poreskog duga a ne kao nekome frizirani manji dug sveden na 2.5%, znaci obican kasniji ulazak u reprogram

Da nije onog sto nosi ime teme dug bi bio 16.5 miliona

JSD Partizan se nalazi u najtezem trenutku u istoriji. A dobra krivica je i na nama navijacima. Sto prodatim organizovanim navijacima kojom upravlja vlast, sto nama neorganizovanim.

Mislim i da je degutantno prizivati ovog coveka od strane nas sto nam nedostaje na prirodnom mestu, na prvom stubu odbrane KK i JSD Partizan a i ovih sujetnih sto nemaju druga posla pa ga ubacuju u nekakve odbrane i poredjenja kao nedostatak pravih argumenata. Zato i pisem u ovoj temi kako bi zavrsili vise sa njegovim pominjanjem.

A sada nesto kao i urednik da kazem. Nivo pisanja je opao i forum se polako otegao kontroli. Razumem nervozu jer se JSD Partizan nalazi u jako zajebanom trenutku zbog svega i svacega, ali to nije razlog da se gnusno vredjaju odredjeni ljudi, pa da se zbog toga napusavaju clanovi itd Vidim da mnogima pogotovo starosedeocima ovog foruma nisu poznata pravila ovog foruma pa se iscudjavaju nekim potezima urednistva. Isti ti koji su se posle potpuno opravdanih banova po pravilniku foruma vratili na mala vrata. Da se ja licno pitam ne bi bilo tolike tolerancije prema takvim slucajevima ali to je vec pitanje za celo urednistvo i WebGazdu. Za sve primedbe na moj rad i rad ostalog urednistva postoji odgovarajuca tema http://www.juznatribina.net/vbforum/forumdisplay.php?f=12 nemojte zloupotrebljavati ostale teme za takve stvari. Hvala na paznji.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije veliko prijateljstvo puklo zato sto je Dule napusio admistraciju sto tajno su uplatili pare za platice. To je kap koja se prelila casu. Sve se to akumuliralo, pocev od cuvenog "pomirenja" gde nije striktno stao na njegovu stranu vec izigrava diplomatu izmedju Danilovica koji nije hteo da brani klub od terora vlasti. Pa onda onaj intervju Tose o promenama na kraju sezonu u sred takmicarske sezone gde on ih prognozira (ili priprema), pa vrhunac podrzavanje ideje (ili kreiranje iste, svejedno) da se ponudi neka sporedna jadna rola coveku koji vazi za bolje trenere u regionu i Evropi a pritom je u svakom opsirnom intervju u poslednje 2 godine izjavio da samo interesuje mesto prvog trenera (ne znam sto se neko npr sa forumu privatno ne odrekne svoje pozicije tj funkcije u firmi i recimo postane cistacica ili koordinator liftova u zgradi)
Da ne bude toliko kontradiktornosti ,dakle:
Dule Vujošević je tražio svojih 30000 evra ili je ljut što je Toša uzeo svojih 800evra?
Peković nije hteo da dođe ako Vujošević ostane trener Partizana ili nije hteo Vujoševića na nagovor Todorića?
Koji su to ljudi koji čekaju Todorića na ziceru pa da i on bude smenjen? Ili je to plod mašte nečije?
Da li je Vujoševiću ponuđeno da bude savetnik ili ne?
Mislim da veća količina iz kategorije "Nigde napisano ali mene neće da lažu ljudi koji su bili tamo" mogu da se podudare oko tih tačaka...
I onda se pozdravimo,poljubimo zakopamo tastature i idemo dalje .
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
kosmagazin.com/pravi-razlozi-odlaska-duska-vujosevica/

Ovoga treba pozvati kod nas, da mu ovdasnji strucnjaci objasne sve sto mu nije jasno.
Pun pogodak ovo za Vuleta i Kecmana i mogucnost da neko od njih bude ponudjen kao rjesenje posle Pere.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Nešto se kuva... :D

Vujošević je gost na turniru Adidas Next Generation na kom učestvuje ekipa Mege koja se i plasirala u finale, a protivnik joj je ekipa Stella Azzuro.

Trofejni stručnjak je ovom prilikom održao i predavanje kolegama na trenerskoj klinici organizovanoj u sklopu turnira.

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=157639
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
INTERVJU - Duško Vujošević: Partizan mi doneo mnogo više radosti nego tuge! Neko to ne prođe za pet života

"Sreća što postoje Grobarski treš romantizam i Grupa JNA i uslovno rečeno, neorganizivovani navijači. To su navijači iz idealističkih, a ne materijalnih interesa. Oni su najznačajnije i najdragocenije što Partizan ima u ovom trenutku", poručio je, pored ostalog, najtrofejniji trener u istoriji kluba

http://www.mozzartsport.com/vesti/intervju-dusko-vujosevic-partizan-mi-doneo-mnogo-vise-radosti-nego-tuge-neko-to-ne-prodje-za-pet-zivota/124322
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Krenula akcija na GTR :

Imam ?? godina i verujem u Duška Vujoševića !!!!
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Čitao sam intervju i mislim da je ovo ključni deo:

"Zašto je Partizan pristao na drugorazrednost? Zato što je to uloga koja im je određena od strane vlasti, a koju su oni kao mlaki ljudi koji nemaju m..a prihvatili jer nemaju neke druge alternative u životu i iz ličnih, sitnosopstveničkih interesa. Takođe, sve što sam predvideo se dešava. Mada, nije trebalo biti veliki prorok jer, prosto, uslovi su stvarani da postoji samo jedan klub i to je svesno, programski išlo od strane ljudi koji su na vlasti. A to nije dobro. Mislim da je FK Partizan kao stub sportskog društva opasno uzdrman i zabrinut sam, za njegovu, pa samim tim i za sudbinu kompletnog sportskog društva", jasan je on.

Ne znam na šta je Dule mislio,ali imam utisak da će FK sa ovim amaterima i kvislinzima bankrotirati do kraja ove godine... :banghead
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Dule pocinje da preteruje sa intervjuima, ne prodje ni 7 dana, a do juce su ga
svi isti ti blatili!

Svi znamo ili ne znamo kako je bilo, gotovo je sad ne znam poentu njegovod javljanja, da nece mozda sad da se vrati!?

Ova recenica, ja falim vise partizanu nego on meni MI SMETA! Nema potrebne ON to da govori, to MI treba da kazemo tj. i govorimo!

GTR akcija u rangu cigonjera, ne znam sta oni oce sa tim da postignu?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
SBNCTJ

Dace dobri Bog da se Dule vrati, da provetrimo Pionir i JNA kako bi naprednjacki smrad izasao zajedno sa svim ljigavim poltronima i placenicima koji su trenutno okupirali klub i tribine. Da ponovo dobijemo nas Partizan.


Sretna NG svima.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nova godina mi nije mogla poceti lepse! Ovo je prva vest koju sam procitao, dace Bog da ovakvu trenersku gromadu ponovo gledamo na klupi naseg Partizana.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ova recenica, ja falim vise partizanu nego on meni MI SMETA! Nema potrebne ON to da govori, to MI treba da kazemo tj. i govorimo!

GTR akcija u rangu cigonjera, ne znam sta oni oce sa tim da postignu?

1. Čim je nešto istina, onda itekako postoji potreba da se javno kaže. Kad ne sme niko drugi, onda nije greh ispasti malo neskroman. Ali kako god to izgledalo, koju god emociju kod ljudi da izazove, ta tvrdnja neće izgubiti na istinitosti.

2.Ja sam čuo da kad radiš nešto što deluje pomalo suludo, a pritom to neće doneti nikakvu korist, da se takvo stanje zove ludilo ili ljubav. U slučaju Partizana, jedno bez drugoga ne ide.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Dace dobri Bog da se Dule vrati, da provetrimo Pionir i JNA kako bi naprednjacki smrad izasao zajedno sa svim ljigavim poltronima i placenicima koji su trenutno okupirali klub i tribine. Da ponovo dobijemo nas Partizan.


Sretna NG svima.

Iz tvojih usta u Bozije usi. Da dodam samo,
Da odu sva govna koja su ga oterala.
Bez njega nas Partizan je izgubio desnu ruku.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nova godina mi nije mogla poceti lepse! Ovo je prva vest koju sam procitao, dace Bog da ovakvu trenersku gromadu ponovo gledamo na klupi naseg Partizana.
E vala i mene nasmeja čovek sa onom lektirom za prvi razred kao preporuka Toši.
Znate naravno šta mislim o čoveku,ali realno samo što nisam pao sa stolice kada sam pročitao:buhaha:buhaha
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Dule pocinje da preteruje sa intervjuima, ne prodje ni 7 dana, a do juce su ga
svi isti ti blatili!

Svi znamo ili ne znamo kako je bilo, gotovo je sad ne znam poentu njegovod javljanja, da nece mozda sad da se vrati!?

Ova recenica, ja falim vise partizanu nego on meni MI SMETA! Nema potrebne ON to da govori, to MI treba da kazemo tj. i govorimo!

GTR akcija u rangu cigonjera, ne znam sta oni oce sa tim da postignu?

Eeeee,kad bi se vratio .....

Pa zar mi to ne govorimo stalno ???

GTR je retka svetla tačka u današnjem crno-belom sivilu . Nazivati bilo koju njihovu akciju ciganskom je sramota !

Ceo tvoj post je sramota !
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ja sam tražio od Deda Mraza da ostanemo u ligi, pojačamo se na kraju sezone, a na klupi da bude.... Petar Kapiten Božić!!! Napred, Petre!!!!
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Izvini što remetim mir, nisam teo. U pravu si, tek sad vidim da sam pogrešio temu i pisao na temi o bivšim trenerima.
 
Top