Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Sjajan komentar na tu vest:

"Diplomirao je na zvezdi" :D

Doktorirao...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Tačno. Mislim da se taj klub ugasio dok je imao "samo" magistraturu...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Gran Canaria isprskala Limoz.

Dule ce imati vraski tezak posao da se sa ovim timom plasira u plej of francuske lige, prilicno su kosarkaski neinteligentni, a koliko vidim i vrlo jednosmerni. Trojke, pa trojke. Ako ide, super, ako ne corak.

Ako je dobio poverenje rukovodstva, a verujem da jeste, sledece sezone ce napraviti prilicno drugaciju ekipu od ove, smem da se kladim u to.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
Da ponovim opet... Nikad on nece imati rezultate kao u Partizanu. Jednostavno jezicka barijera je ogroman problem plus glupi crnci koji se sa ispucavaju.

I kad ti klincu od 19 godina sa 5000e na racunu jebes majku i teras ga da trenira u 7 ujutru to ima efekta. A ako bilo kom formiranom igracu pridje na malo ,,grublji" nacin a on ima na racunu 3 milke. Otera te u kurac ili sutira kao Limoz veceras i boli ih uho.

Zato da bi formiranom igracu i ,,imenu" Nobel, Bo, ili Safarcik prisao moras da znas jezik. Tako da je jedino resenje ili skroz mladi igraci na koje ce moci da utice ili dosta nasih igraca. Ovako nista nece postici.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
Dule srecan ti rodjendan!
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
12814063_945358658852994_4470524316437760393_n.png
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sve najbolje Dule generale, ziv bio 100 godina jos.

Da nam se vratis kad se ocisti svo zlo odavde i dozvole ti tvoju borbu.

Srecan rodjendan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Majstore, srecan rodjendan, sa zakasnjenjem. Da se vratis kad (valjda cemo i to docekati), ne bude potreban onakav vid borbe i osvojis Evroligu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ako sam uspesno preveo sa francuskog, Limoz je opet izgubio, ovog puta u Kupu od Gravlena 65:73. Crna serija za Duleta i sad se vec brinem za nastavak sezone. Realno, tim je zatekao takav kakav je, prve utakmice je dobio na energiju i osvezenje, ali je posle toga usledilo vise poraza, ispadanje iz Kupa Evrope, sada iz Kupa Francuske, a u prvenstvu Limoz ima male sanse da se domgne play off-a.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Mislim da je Rebić zaljubljen u Generala pa radi sve od prevodioca do držača sakoa i metle, a izgleda bogami da i Duletu baš nedostaje Miša Tumbas pa mora Ognjen da ga zasmejava.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
http://www.informer.rs/sport/kosark...Policija-dobila-nalog-suda-privede-Vujosevica

Izvinite sto kacim ovo smece od novina..

Samo u pravu su da je Dule kriv za srozavanje ugleda zvezde..
Vise od decenije ju je unistavao rezultatima i titulama da su je morali ugasiti..
Od tada vise nista nije isto..
Jer klub koji je osnovan 1945 je 2011 ugasen..
Cigani kazu nije ugasen..nego zamrznut :):)
Ajde dobro..zamrznuto ugasen..!!
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
ali ovo je najjace:

Bivši trener Partizana Duško Vujošević mogao bi da bude uhapšen po povratku u zemlju, pošto je policija dobila nalog da ga 8. aprila privede zbog tužbe dva kluba Crvene zvezde, iz Beograda i iz Železnika
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Dokaz da cutanje nije zlato.Kad su razni M.Pantici,Terzici,Lukici i Covici prozivali Partizan na nacionalistickoj osnovi i sovinizmu.Iznosili lazi tipa "osnovani u Zagrebu ","strano telo", "lazni sampion", i ko zna sta jos, onda to nije urusavanje ugleda kluba i sovinizam.Tako nam i treba kad glumimo gospodu.Nadam se da cemo se valjda jednom nauciti pameti.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Pa nije da smo tada ćutali. Sada ćutimo i klečimo.

U suštini je sledeća stvar. Ostavljam ciganeriji da budu delije četnici, da im kuća bude najveća srBska, da poližu svaku njihovu laž koju, ne da su rekli, nego sprovode. Meni je drago da su to oni a ne mi. Krivo mi je što cigani vode jug, krivo mi je i bilo mi je istinski pozlilo kada je agent Vučelić "smenio" Duleta... Smeta mi i uvek će mi smetati Duletov pragmatizam ka nekim pojedincima iz SPS... Ali ako je to radio, a verujem da jeste u korist Partizana mogu i nekako do neke mere i da progutam.

Pre ću voliti klub koji je JSD, koji ima, pa čak iako mi nije drago zbog toga i nacionaliste, na tribini, ali i levičare i svakakvi soj, koji ponekad misli svojom glavom.

Sve je rečeno u pesmi Da li je zvezda qrva ili ste to vi...

Ta njihova patologija neka uvek bude žig kluba...

Treba zapamtiti dok ne prođe ovo pičkoustoško zlo i njegovih slina...bolje časno biti loš nego preporođen mutant.
 
Top