Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.499
Локација
Topèidera lepša strana
Ajmo ponovo poklon za Generala....Čovek pričao o ''Velikoj Srbiji'', pa gde je ona? Pa kda smo tako jaki bili gde je sad ta Velika Srbija? Gde je taj genicid Dule Bosna puna Bošnjaka, Hrvatska puna Hrvata. Ko se zvao Jugoslavija i pevao Hej Sloveni još narednih 10 godina? Oni? Ko je odbio mir, Karadžić/Mladić/Sloba/Marsovci ili Alija? Ko je pobio svatove u Sarajevu, ko je masakrirao velikosrboćetnićku nenaoružanu kolonu koja je napuštala to isto Sarajevo pez ispaljenog metka? Mi? Ko je gađao Markale i pobio ljude? Mi? Ko je proterao 60 000 Srba iz Sarajeva? Mi? Ko je išao na obuku po Evropi za razbijanje Jugoslavije? Jel smo to MI????

Ne polivajte se govnima ovde, ipak je ovaj forum imao određeni integritet ranije, kako zbog administracije tako i zbog velikoj broja odličnih učesnika u radu forumu.

Tebi Dule sve najbolje, da ozdraviš, mnogo si dao za KKP pa čak i ono najvažnije, svi ljudi koji cene tvoje delo i rad su stali tebi u odbranu, ali nemoj i njih da polivaš govnima. Mnogi nisu imali muda da sude, pa ne moraš baš ni ti. Mnogo ljudi je najebalo zbog salonskih Jugoslovena, da bi ih ti danas nazivao Veliko-Srbima.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Čoveku osekli prst, a vi još vrtite priču o njegovoj izjavi o ratu u Jugoslaviji. Znači čovek se bori za svoj život, sutra mogu da mu amputiraju nogu. Cigani se naslađuju, i onda ti dođeš i poliješ GOVNIMA Duška Vujoševića, a da on nije ni pomenuo veliku Srbiji ni rat ni ništa :prekrsti
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Hrabro Dule! Izvuci se iz ovog. A posle se ostavi trenerskog posla. Po meni, najbolje rešenje za tebe je da u nekom klubu nešto poput pokojnog prof. Nikolića.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.499
Локација
Topèidera lepša strana
Čoveku osekli prst, a vi još vrtite priču o njegovoj izjavi o ratu u Jugoslaviji. Znači čovek se bori za svoj život, sutra mogu da mu amputiraju nogu. Cigani se naslađuju, i onda ti dođeš i poliješ GOVNIMA Duška Vujoševića, a da on nije ni pomenuo veliku Srbiji ni rat ni ništa :prekrsti

Bolje govna nego meci mudžahedina. A ko je koga ovde polio govnima, za tebe će vidim ostati nedokučiva tajna.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
General je toliko sreće doneo grobarima. Na drugoj strani musavima toliko bola kad im je zagasio klub i naterao da navijaju za Železničar da jednostavno onaj ko Dula pljuje može biti samo musavo ciganče ili naprednjak. Jednostavno ne postoji opipljiv razlog za mrzeti Dula ako nisi pripadnik jedne od ove dve slične grupacije. Ako si musav jasno je, ako si napredan poznato je da oni više vole psihopatu nego brata, crkvu, državu šta god... jer bi svuda osim u paralelnom univerzumu zvanom napredna Srbija bili čobani max.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Ja sam se toliko rastužila danas kad sam pročitala, ne mogu sebi da dodjem... imala sam ujaka, koji je zbog dijabetesa, takodje, dobio gangrenu i tako je krenulo, kao i Duletu, prvo jedan prst, pa... ali kad sam počela da čitam komentare, stigla sam do drugog, toliko gadosti, morbidnih "želja", skoro nisam videla... msm, za očekivati od žgadije, ali od tzv. navijača Partizana :( rekla sam mu, u poseti, da zna da smo uz njega, mi, oni što znaju i osećaju njegovu posvećenost PARTIZANU, ali me je sramota što medju nama ima onih što seru po njemu, seire nad bolešću čoveka koji je dao svoje zdravlje a nas učinio srećnima i ponosnima... SRAM VAS BILO!!!
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bolje govna nego meci mudžahedina. A ko je koga ovde polio govnima, za tebe će vidim ostati nedokučiva tajna.
Koji mudžahedini čoveče? Je li ti vidiš gde se čovek nalazi? Odvaja se od života, kidaju mu komad po komad tela, a ti dođeš sa pričom o mudžahedinima, i mecima. U pogdešno vreme govoriš o mecima, jer bez ispaljenog metka Srbiji i Srpskom narodu preti krah. Egzodus je kao da je 41 godina, najstarija nacija smo u Evropi, motamo kablove za pišljivih 25 hiljada mesečno.Radim za pišljivih 30k. Koliko meni treba da radim da kupim pišljivi stan? Prijateljica diplomirala Istoriju radi u butiku za 25k, znaš koliko još znam slučajeva Hemičari koji ne mogu da nađu posao, pa rade po kaficima. Sere mi se od te priče o ratu, a najviše je pošteni narod najebao. Jebu nas političiri kako stignu, pola njih i nema školu, evo ti presednik opštine Palilula(80k stanovnika) završio fakultet privatni u 55 godina, a pre toga dugovao za struju pazi MILION dinara.
I sada ja trebam da se potresem zbog izjave Duška Vujoševića, kako je kao "najbrojniji Srpski narod nešto odgovorniji od drugih". Sa kojom se ja ne slažem, ali se ne slažem ni sa politikom svoga oca i svoje majke, pa ih ne mrzim. Nisu Srbiju sahranili mudžahedini nego Srbi. Ne iseljava se Srbija zbog Duška Vujoševića? Da nije možda Duško Vujošević uveo Srbe u vladu Kosovo? Zbog čega je u Republiku Srpaku manje od milion ljudi znog Vujoševića ili srpskih lopova?
Duško Vujošević je bio trener Partizana, najuspešniji, ali samo to, nije on osnovao Partizan. Nije on bio nikada bezgrešan, pa sada ja da ga zamrzim radi te izjave. Nije Duško Vujošević, Partizan, mi smo Partizan, svi mi i nacionalisti i komunisti i rojalisti i liberali. I kao takav ima pravo na svoje mišljenje, i bez tog mišljena i sa tim Partizan bi bio isto ovo što je danas, klub svih nas.
I okrenimo se više domaćim mudžahedinima, koji nas ubijaju bez ispaljenog metka, a polivaju nas još i govnima, pa da spasimo ono što se spasiti može.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.001
Локација
Beograd
Drzi se Dule!!! Jebes jedan prst imas ih jos devet.Samo neka se zaustavi na tome.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
VJ@NS je stari i dokazani clan ovog foruma a mislim i da postoje ljudi koji ga licno poznaju pa mogu da potvrde da je cestiti Grobar. On jednostavno moze da smeta samo nekome ko je musavo cigance ili naprednjak. Prosto ne postoji opipljiv razlog da neko mrzi VJ@NS osim ako nije pripadnik jedne od ove dvije grupacije. Ako su cigani jasno je da im smeta jer je Grobar, ako su naprednjaci onda im smeta jer on ne voli vucica (a naprednjaci vole vucica vise nego brata, crkvu, drzavu...)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Pa ja se nadam niko, ali se ovdje ljudima potura da mrze Duleta jer se nisu saglasili sa tom cuvenom izjavom. Ovi komentari iznad mog su upuceni VJ@NS-u pretpostavljam? I vidim da se tu pominje mrznja prema DV-u. Ja ne znam da li iko misli da on stvarno mrzi DV?

Ja sam prvi odreagovao na DV-ovu izjavu, ali to ne znaci da ga mrzim jbt. I naravno da mi je zao, i trebalo bi covjek da batali kosarku da sacuva zdravlje.

Ali sam morao da odreagujem na ove vulinovske komentare "ili si cigan ili naprednjak"
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.957
Локација
Gde god ti da igras...
Izdrzi Dule! Dobio si mnoge bitke i ovu ces!

El Mago, nije problem iskritikovati Duletovu izjavu ali cak i ovde su se mogle procitati strasne stvari vezane za Duleta i to od uticajnijih clanova. Da mu se zabrani ulazak u zemlju, lecenje i slicno. Dulete ne shvata svako, za ovu zgadiju iz zeleznika razumem ali ima deo nasih koji ne mogu toliko da dobace...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.851
Ne znam koliko je to realno da se ikada desi, ali nadam se da ce doci taj dan kada ce se ovaj covek vratiti u Partizan u nekim normalnijim vremenima, osvojiti trofeje a onda nakon finalne utakmice odrzati konferenciju za stampu od dva sata gde ce se najebati milosne majke (oprostite dame) svima kojima treba u poslednjih 20 godina.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa ja se nadam niko, ali se ovdje ljudima potura da mrze Duleta jer se nisu saglasili sa tom cuvenom izjavom. Ovi komentari iznad mog su upuceni VJ@NS-u pretpostavljam? I vidim da se tu pominje mrznja prema DV-u. Ja ne znam da li iko misli da on stvarno mrzi DV?

Ja sam prvi odreagovao na DV-ovu izjavu, ali to ne znaci da ga mrzim jbt. I naravno da mi je zao, i trebalo bi covjek da batali kosarku da sacuva zdravlje.

Ali sam morao da odreagujem na ove vulinovske komentare "ili si cigan ili naprednjak"
Njegov komentar nije bio prikladan za datu situaciju, ja nikome nisam spočitavao šta misli, kada je ta izjava bila data niti sam imao pravo, imao je pravo biti ljut svako, ali sam samo odreagovao na post CB jer je bio zlonameran. Sada je situacija u kojoj se bori za svoju nogu, a da ti kažem kada počne gangrena pitanje dana kada će ti amputirati nogu. To znam iz svoje familije, nažalost. Ne treba se vraćati na tu izjavu. Niti mislim da je ciganin niti naprednjak, samo se ne slažemo oko ovoga.
 
Последња измена:

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
VJ@NS je stari i dokazani clan ovog foruma a mislim i da postoje ljudi koji ga licno poznaju pa mogu da potvrde da je cestiti Grobar. On jednostavno moze da smeta samo nekome ko je musavo cigance ili naprednjak. Prosto ne postoji opipljiv razlog da neko mrzi VJ@NS osim ako nije pripadnik jedne od ove dvije grupacije. Ako su cigani jasno je da im smeta jer je Grobar, ako su naprednjaci onda im smeta jer on ne voli vucica (a naprednjaci vole vucica vise nego brata, crkvu, drzavu...)

Rezon ti je u pičku materinu!
Znači ako je neko dokazani grobar može da piše šta god hoće, jer, jebi ga, dokazani je grobar?! Potpuno odsustvo suštine. Nećemo više da čitamo komentare nego ćemo samo da pročitamo ko je autor i to je dovoljno.

Ako ćemo tako, da se živi od stare slave (dokazanosti), niko nikad reč ne bi smeo da kaže protiv Duleta, a kaže se svašta.

Podrška Duletu, i nadam se, kao što je to neko već napisao, da će se zadržati na jednom prstu i da je ovo mala žrtva zarad velikog poboljšanja.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
@grobar-do-groba

Brate, onaj moj komentar nije ni bio namijenjen tebi, nego si ti u medjuvremenu postovao, pa je mozda tako ispalo :) A naravno da se nadamo da ce covjek oporaviti, valjda ce se zaustaviti na tom jednom prstu.

@Magelan

Ne, bas suprotno. Svako ima pravo na svoje misljenje bez obzira koliko je "dokazan". Ali ako ti se ne svidja moje misljenje, ne znaci da sam cigan ili naprednjak. Inace onaj moj post je bio ironican. Naravno da svako moze da iznese svoje misljenje, ali ne mogu tako da se lijepe etikete. Pa jbt, odje su navijaci jebene reprezentacije s 5 nasih igraca, trenerom i pomocnikom maltene predstavljeni kao pritajeni cigani koji su se eto sad razotkrili.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
"Blic" u poseti Vujoševiću: Hoću da živim, želim da radim!

Kako je izgledala Srbija?

- Naša reprezentacija je napravila lep uspeh, jer je sastavljena od dobrih ljudi koji se lako uklapaju u tim. Marjanović se vratio posle godinu dana neigranja, a on je naš najjači centar. Odličan je bio i Lučić. Iskoristili smo lakšu stranu žreba i zasluženo osvojili srebrnu medalju - zaključio je Vujošević.

Cekajte, DV navija za srbciganiju, lazica, stimca? :prekrsti

Nemoguce...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Koliko volim ovog čoveka, dok čitam ove njegove rečenice bukvalno čujem njegov glas, kako izgovara sve to. I tačno znam gde je koliku pauzu napravio, gde malo zaćutao, promenio ton, osmehnuo se ili iznervirao.
Jedan jedini Dule Vujošević.
 
Top