Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
cudo se niko nije setio da citira ovaj deo teksta

To nije bilo lepo preneto. Raspad Jugoslavije sam doživeo kao najveću tragediju u životu, a svaku osobu koja je u tome učestvovala u tome ne simpatišem. Jugoslavija je bila lepa prilika da budemo prvi na svetu u svim sportovima. Za tu situaciju svi imaju udeo krivice jer kada je krv zamirisala, zverstava je bilo svuda. Krv ima gadan miris, a kada se ona prolije, nije je moguće kontrolisati - kaže Vujošević.

ko da su svi cekali da neki mediji isfiluju neku Duletovu izjavu pa da se krene kolektivno sa pljuvanjem :puke :puke
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nema potrebe više razglabati i unositi zlu krv među navijače, neki Duletu mogu da oproste sve, ali nikako prozivanje vođe. Tu računam i neke nazovi grobare.

Mada imam razumevanja i za te ljude, potpuna je konfuzija biti naprednjak zbog određenog interesa i u isto vreme grobar. Oksimoron nikad dobrog mozgu nije doneo. Bog ti dobro dao generale.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ovo pismo je od prosle ili pretprosle godine.
Mada to ne menja sustinu!
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Pismo je od ranije ,ali kao sto rece Bane, to ne menja sustinu... Dete ce mi se zvati Dusko ... Da ,Dusko a ne Dusan... Dug zivot ti zelim, i da nam se vratis kad ode ova bagra generale moj...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
večeras je Tegi pustio audio intervju sa Duletom u SOS KOŠ-u, ima "sočnih" momenata.. :wink:
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.375
A veceras su Grobari pokazali da nisu zasluzili nista sto im je podario covek cije ime nosi ova tema.
Lepo vece u Pioniru, aplauzi Covicevoj picketini, jer repstacija je majka, ovacije najvecem treneru Evrope, koji je ipak sacekao poziv da pomogne Partizanu, podrska svadbarskom drvetu, a onom koji je stvorio Veselog, Novicu, kult Partizana i Pionira - nista. Ko ga jebe, ima samo jedan prst manje, kad bude imao jednu nogu manje, nek se javi.
Veci su ljudi ispali cigani prema pokojnom Aci Petrovicu, nego mi. On je bar transparent podrske dobio.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
ja nisam čuo da je iko dao podršku guzuri i karini, već naprotiv, izviždani su i na početku i kasnije ovaj prvi kad god je primio loptu..
a i svadbar se pokazao pa su se ljudi više smejali i terali ga napolje nego podržavali..

za pominjanje Duleta na tribini već nisam nadležan, ja idem na ulaz A..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Njacke, ne veruj, bre, "novinarima", o kakvom aplauzu pričaš?! Izviždani obojica i to fino, grobarski, ja ne umem da zviždim ali se zato derem i psujem... I, što se tiče Duleta, zajebi s tim, ne svrstavaj nas sve u isti koš, molim te...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Bila u hali, aplauzi Muti, zvižduci mandovu, da ne kvarimo temu, dosta o tome...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
To što Vujošević nema svoju zastavu, posle 26 teofeja i dva final foura, je najveća sramota Grobara. Pa da je najgori Šiptar, zaslužio je. Čisto sportski, da ne idemo dalje, što je sahranio nacistički klub. A ima Tole koji je pomagao ciganima isto koliko i psiho sa vrha. Poklonio im je titulu da bi sačuvao svoju fotelju. Ima je i narko diler, a pišu se i parole podrške "Nevolji" u zatvoru.
Bar sada kada je u kritičnom stanju, ne bi bilo loše jedan transparent podrške za čoveka.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.375
Daleko bilo, nadam se da nije ni blizu kriticnog stanja, ali da je dobro, nije.

Kako god, slazemo se da je najmanje sto je zasluzio, bar neki transparent podrske, ali valjda treba da dodje na red...

I da, spoznali smo da Tegi laze, sto je za mene novost, a i ne radujem se tome.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
551
Reaction score
1.023
Sad se vidi, kao sto se i uvek videlo, kakav je Dule trener, legenda, ..Kakav covek! General i duhovni septon. Naucio nas je kosarku. A i celu zemlju.
Sam je nosio Partizan na ledjima. Ej sam! protiv cele drzave. I tada smo bili sami protiv svih. i Te pare, kojima smo tada funcionisali on ih je najvise zaradio. Sve!!! AAAAaaaAAaa! Steta sto smo izgubili takvog coveka, steta za citavu zemlju a ne samo za nas Grobare, dervise u 21. veku.
A ovo je prica kao u fudbalu, to nas ceka... Sve kilavi Radovani i nejaki Urosi.. Al to je sto je.
Ziveo Dule. Strah i trepet za cigane i sve moralne gmizavce.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
211
Reaction score
1.321
Kada u klubu imas Duleta koji je sve konce struke drzi cvrsto u svojim rukama, gde se zna za red, rad I disciplinu, gde se zna ko kosi, a ko vodu nosi….
Kada imas privilegiju da takav covek I strucnjak voli klub do te mere da bi, I bukvalno, dao zivot za njega.
Kada imas privilegiju da zivis u doba kada je on trener partizana I kada ti priusti godine I godine zadovoljstva I ponosa…
Kada takav covek vidi sta se Partizanu radi, kako se klubu kojem je posvetio najbolje godine zivota sprema “svilen gajtan” na sve moguce nacine, I kad resi da digne glas najjace sto moze.
Kada takav covek vidi da se pred svom tom posasti njegovi najblizi saradnici poturcuju da bi jos koju car ostvarili, a on zagrmi jos jace..
Kada svoje zdravlje stavi na kocku da spase ono za sta je znao da se pred silom spasiti ne moze, ali resen da bar svakome kaze ono sto misli, ne zeleci “da se izvinjava sto ga tuku”.
Kada lopovu kaze da je lopov, a ubici da je ubica, kada sem strucnih pocne da vodi unapred izgubljene bitke umesto onih koji su bili zaduzeni za to I koji su iznenada zanemeli….
Kada ga saradnici prodaju I pobegnu I on ostane sam…
Kada ga izda “jug”, za dan manje I gram vise…
Kada se godinama, krajnje upitnim I sumnjivim likovima peva "Pravda za grobare", a Duletovo ime je zabranjeno na tribinama.
Kada proracunati zavrse kao predsednici saveza, a Dule na amputaciji..

Tada, nemojte da se cudimo sto svi ostali koji bi mogli da pomognu beze od Partizana, ko djavo od krsta…
Tada, nemojte da se cudimo sto smo isti!
Nemojte da se cudimo sto ne da smo isti, nego smo gori.
Nemojte da se cudimo sto ………

Muta nije najgore sto nam se desilo, bice jos mnogo gore… jer..
Cutali smo svi kada je trebalo da odbranimo Duleta, da odbranimo Kadinjacu…

Za bolje od onoga sto nam se desava I nismo…, sve do momenta kada u hali ponovo zagrmi "DULE VUJOSEVIC, sa la la la la".
To ce biti tacka od koje ce poceti budjenje I vaskrs KK Partizan.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dodik "diskvalifikovao" Vujoševića!

Dvojica velikih navijača Partizana i ljubitelja košarke Milorad Dodik i Duško Vujošević su se razišla zbog politike!

U intervjuu za "Večernje novosti" Dodik je na pitanje da li ga je razočarao Vujošević izjavama da su Srbi krivi za rat u BiH, odgovorio:

"Naravno, i ljudski, ali i na svaki drugi način. Ako je ikada trebalo da prestane da se bavi košarkom, to je sad. Ne želim mu ništa loše, ali zašto je, da bi održao svoju bednu i podaničku poziciju u Sarajevu, kazao tako nešto? Nakon te izjave za mene je diskvalifikovan za celi život", rekao je Dodik beogradskom dnevniku.
Reče Koštuničina, pardon Tadićeva, pardon Vučićeva vašarska mečka koja ako je ikada trebalo da prestane da se bavi politikom, to je onda bilo pre nego je uopšte i počela :puke
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Ako je neko pomislio da se slucajno daju izjave na ovu temu na svake dve nedelje, samo da bi se ista odrzavala i Dule blatio, taj ne zna psiha iako ga jebe vec petu godinu.

Medjede, odjebi u neku sumu, pizda ti materina ona klijentelisticka.
 
Top