Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.885
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Onda je jdino važno da li je Dule, koji je znao da će morati da da gornju izjavu, bio iskren prema tom novinaru?

U smislu da ga je upozorio da se priča ne završava objavom na Mondu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
pa nije iznenadjenje, novinar (grobar, lozi se na gtr) je Duletu odmah rekao da nece moci sve da se pusti o AV i politici, dosta su pricali u offu i Dule se slozio sa tim.
velika je razlika izmedju "nece pustit sve" i " ne pustiti nista".
inace, svaki intervju se salje na autorizaciju.
ali dobro, ovde je procena na svakome kome ce vise verovati.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Ajde, sa određenim simpatijama, do određenog nivoa, gledam i na Ostoju (Mijailovića, predsednika KK Partizan), jer znam da je partizanovac i da se bori na svoj način i svojim nekim vezama da obezbedi dodatni deo sredstava. Ali, tu mora da se bude svestan da je Zvezda i ove godine dobila znatno više od države od Partizana u košarci, a u fudbalu – neuporedivo više"

Šta kažete na ovo? Ostoji kao Ostoji ne verujem, imam neku svoju teoriju da ako bude gusto da će nas sabotirati. Izviniću se ako bude bio suprotan epilog. Jedino što se tiče Ostoje verujem što je rekao Dule da je partizanovac.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Jednom sam posumnjao u njegove odluke...Kada je Samardzijskog katovao zbog tadasnjeg drveta...Pekovica...
Dosao red i da se malo opljucne po DV....
Kratka kratka pamet i pamcenje....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ako ciljas na mene, ne pljujem Duleta niti je akcenat na njemu, vec na Ostoji. Ako Dule kaze za njega da je partizanovac verujem mu, samo Ostoji ne mogu verovati da nas nece sjebati jer je poslat od strane sekte.
I ovo sto kaze Dule simpatise ga do odredjenog nivoa. To se opet na neki nacin podudara sa mojim nekim teorijama, da ce nas Ostoja morati sjebati ako kojim slucajem aba bude davala predstavnika.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.995
Локација
Академија
Ау, мораће бравар да дежура на Андрићевом венцу и за време празника! :D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.307
Локација
Nickname
Očigledno da Trinkijeri nije upoznat sa svim dešavanjima iz ere Duleta i njegovim odlaskom.
Sigurno nije taj nivo da mu trebaju blamaže sa a.v. i Ostojom, samo je iz nekog svog ugla izrazio mišljenje iako nije upućen u materiju i odnos države prema Partizanu.
Nadam se da će pročitati ovo i uvideti da je pogrešio kod pohvale spodobi.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ma znam da je nas :D ali ima te neke stavove koji su po meni dijamentralno suprotni i sami izmedju sebe, a i u odnosu sta ja smatram da treba....a i dosta utice taj tw svet
ali on voli Duleta, zato je i isao tamo da radi intervju sa njim, vodio fotografa sa sobom da naprave dobru pricu, bili ceo dan tamo, on posle odusevljeno pricao o utiscima, cuo se svaki dan sa Duletom posle
prosto Dule nije ispao fer jer mu je ovaj rekao u startu da ne moze sve da ide, i Dule se slozio sa tim.

on je iz te svoje ljubavi ka Duletu ispao naivan, prosto je morao da zna da ce Dule posle da okrene na svoju stranu, da dobije i ovakav intervju kakav je dobio (lepa prica, uspomene iz Partizana, Rumunija) a i da dodatno ubaci tj nastavi svoju borbu
 
Top