Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Kome je Marinika i cigani djilas i jeremić blizi od Duleta je stvarno za :pop
Nebitan je Tadic, nista bolja ekipa nije ni u Ssp. Ovde smo svi zbog Partizana. Ako neko nema lose namere prema JSD i to je vise puta dokazao je DV.
Ako se gleda Partizan nema boljeg coveka za nas glas.
A ako se gleda licni interes ili ideologija onda je to druga tema.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nemam nista protiv kao sto rekoh da bilo ko gleda licni interes ili ideologiju, ali ovo je valjda forum navijaca Partizana. Da ovde posle svega procitam "evo trcim" na pomen glasanja za DUleta, posle svega sto su mu napravili i sta je prosao... stvarno sramno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Idite u nukleraku pa tamo zavrsite raspravu, ok kandidovao se, to je vest i to je to. Sta se sad ovde mrse muda i broje opoziciona krva zrnca na temi o Duletu jbt....
O Duletu i pisemo, ne pisem o Kralju Petru. Ili je zabranjeno pisati?

Inace ova situacija pokazuje da nama nisu problem cigani i nihov zvalavi lider, nego oportunisti u sopstvenim redovima. Jer evo koga gospodin predlaze kao bolje resenje od Duleta na forumu navijaca Partizana

Untitled.jpg
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Dule Vujošević je kandidat za gradonačelnika Beograda. Ne interesuje me da se ovde raspravljam o politici, svako ovde ima svoje razloge i viđenja. Što se mene tiče, ima moj glas sve da ga je kandidovala grupa građana Beriša Klinton Hitler iz Zaprešića. Ali to je moje viđenje.
Podrska Duletu.
Proci ce i ova zla vremena.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.233
Локација
Novi Sad
@tobacco nije nista zabranjeno, samo je poenta da se prica o prljavoj politici ta temi o DV umesto o nekim sportskim stvarima, pricaj sta hoces, mene je smorila ta prica o politici pa sam rekao sta imam, otisla je tema o Duletu do usne, marinike, djilasa i ostalih prljavstina koje po meni ne zasluzuju ovde ni da se spominju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Tema je Dule Vujošević. On je trenutno kandidat za gradonačelnika. Kad je bio bolestan, pisali smo o tome.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.233
Локација
Novi Sad
Vazi brate, ako je isto kad je covek bio bolestan i ovo blato od politike ti pisi, sta da ti kazem.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Dule nas, srecan ti rodjendan. Drago mi je sto si opet u zivotu Srbije i da nam pozivis jos mnogo.
Za mene si vec legenda na koju politicko blato ne moze da se zalijepi. Nek si nam ovdje, pa i kao politicar :)
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
Zbog njega sam se zaljubio u najlepšu igru na svetu, košarku, a zacementirao večnu ljubav prema našem voljenom klubu svojom Partizanštinom. On je usadio ljubav u meni prema košarci koja će trajati dokle god sam živ.

Srećan rođendan najvećem i najtrofejnijem treneru u istoriji KK Partizan i nadam se da ćes se vratiti još jednom na mesto uspeha, makar u ulozi savetnika.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
@kuki
ako vjerujes, iz istog razloga sam i otvorio Instagram nalog. :)

Ipak Dule nije kandidat za BG gradonacelnika. Samo je nosliac liste.
Upravo sam ga slusao na Prva shitu i bio je pravo osvjezenje na toj televiziji. Samo ovakvi ljudi koji nisu profi politicari mogu pokrenuti gradjanski tocak naprijed.
Ono sto mi se dopalo, izgleda da ce opozicija konacno da oproba CG trik i da krene u nekoliko kolona koje se nece medjusobno napadati.

Pa da skinemo ovog psiha sa vlasti. Vucicu pederu, vucicu pederu.
 
Top