Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.906
Локација
Beograd
^ ma nema šta da se meni izvinjavaš, čak ni na izrazu, samo htedoh da dodam da je, bar što se tiče Duleta, shvatio da je jeo govna...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.566
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Sve dok je velikih ljudi bice i nade. Osta mi samo Danas u feedu...
Kakve klošarske snsovske manire ima djilas, umesto da za razliku od njih ne poriče da je vlasnik on gura priču nisam ja ne piše u papirima kao andrej
Možda je poetski da govno riđe koje je vaskrslo zvezdu nokautira Dule i da ga penzioniše više iz politike da imamo kolko tolko normalnu opoziciju
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ali Boki, za koga pomisliš da je tužan, plače, a on vrišti od smeha... Ja sam, bre, muža ućutkivala dok Dule priča i drži im predavanje iz morala, ljudske slobode i hrabrosti i neopisivo je koliko meni, uz njega na terenu, a u bilo kom svojstvu, nedostaju ove njegove besede, neopisivo.
@kuki, sticajem okolnosti, lik sa nikom Kecman i ja smo prijatelji na FB-u a upoznali smo se i lično, da, imao je poprilično loše mišljenje o Duletu, više puta sam mu objašnjavala zašto i u čemu nije u pravu, a onda mu je došlo iz dupeta u glavu i sad ga svuda, bar ono što ja vidim, uslovno rečeno "brani". Samo povremeno ga pecnem, više da ga podsetim, nisam od onih što nabijaju na nos, mada nije da ne umem :D
Nikad im ne mogu oprostiti ono sramotno pisanje o Duletu na forumu.
Nikada!!!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Čovek koji je radio ono što je i u ono vreme a i danas nezamislivo, bio je deo javnosti, imao veliku publiku i koristio tu platformu da bi: kritikovao vlast i predsednika države. Nakon toga su ga režimski mediji a i sami političari predstavljali kao bolesnika i psihopatu, čak su ga neki i fizički napadali tokom utakmica i ispred svlačionice, većem delu Napredne Srbije(crvenobelom) je to svakako odgovaralo, a čak su i neki iz crnobelog dela poverovali u tu priču i kritikovali čoveka.

Tek sad se vidi koliki je to čovek i koliko je tada žrtvovao zarad svog obraza i Partizana, mada je većina nas to oduvek i znala.

Najveća sramota u istoriji Partizana je ta što je dozvoljeno da se taj čovek otera iz kluba.

Hvala ti Dule i oprosti, prevelik si ti za sve ovo. Iako ja nikad neću moći da oprostim, ni njima ni nama, ti si svakako bolji čovek.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.906
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.762
Локација
Beograd
Top