Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Je l još neko čuo u poslednjoj Analizi na SK Duletovoj da prošle sezone nije dolazio na Partizan jer mu uprava nije dala sezonsku? A pretprošle je Obradović insistirao da mu je daju.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
210
Reaction score
1.321
Pisu novine da je Dule imao jutros neku saobracajku.
Samo me zanima zna li neko da li je Dule dobro? Jer, najvaznije je da je njemu dobro, sve ostalo nije bitno.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Što se tiče Partizana oni moraju da rade na dodatnoj selekciji što se tiče Evrolige. Partizanu je potrebna jedna prava “petica” i punokrvni plejmejker, ali to nije lako da se nađe na košarkaškom tržištu.
General Dusko Vujosevic
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Mhmm Dule, zar on pokazuje prstom na Zeljka i osporava njegov rad?

Obicno svako ovde ko kaze da nedostaje nesto, taj je protiv Zeljka:picka-ciganska:

Neka bude centar i ne mora plej, vec bolji igrac od Jaramaza koji na pocetku igra losije i od Andjuse.

PS. Svakako pada puta barsa i osvajamo pirej, 3-0 ove sedmice, a nakon toga double program sa panterima.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Ne, to je potvrda, da smo i ti i ja recimo bili u pravu, sad mozda je problem "slabo" trziste, mozda nase finansijsko stanje, a mozda i vizija najveceg trenera sto postujem.
Jer najvažnije je biti u pravu, dabome. Svarno ne znam kako te ne mrzi više. Ne stavljam nikog na ignore, ali ću uvek reagovati na ovakve postove.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.715
Reaction score
23.223
Локација
Академија
Top