Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Žeravica u penzionerskim danima rešio da bude maliciozan. Dokoni starac. Samo da razluči sa svojim šahistima iz blica šta je gore po srpsku košarku, 14 promašenih slobodnih bacanja ili 13 titula u nizu. Jedi govna matori, i ne sekiraj se, mi se već dovoljno nerviramo.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Poruka za Blic, Informer i ostale ' paravojne formacije u čijem je epicentru mržnja prema Partizanu i DV': Nikada nećete moći da pljujete Duška Vujoševića koliko mi možemo da ga volimo. I što ga više vi pljujete, to ga mi više volimo. Svesni smo da vam je upropastio detinjstva i mladosti, devedeset osma je ipak mnogo daleko, svesni smo da na pomen njegovog imena drhtite od mržnje, svesni smo da je vaš tim morao da se ugasi i da se fuzioniše sa drugim najboljim timom u zemlji (FMP) za koga sada morate da navijate, i sve to stvara neviđene frustracije. Zbog svega toga Dule Trauma pretenduje da bude jedna od najvećih legendi onoga što najviše volimo- JSD Partizan, i svaki napad na njega tretiraće se kao na napad na člana porodice, i to vrlo bitnog. DULETOVA ARMIJA!

GTR, ako treba naglasiti...To se podrazumeva !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da li neko od vas ima ili zna gde imaju na netu da se pronađu Dulovi citati i izreke?
 

Wizir

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
24
Reaction score
11
Локација
Бања Лука
Видиш да то постоји као књига односно збирка Дулетових изјава , не бих питао шта кошта :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Eto vidiš Prezidente ti si postavio lepo pitanje i još si pružio klubu mogućnost tačnije ideju kako da zaradi.
Pokrene se inicijativa za sastavljanje knjige Duletovih citata,izreka i govora,naravno uz njegovu saglasnost,nadje se izdavač ili neka štamparija za jeftinu lovu da odradi to,umnože se lepo knjige i puste se u promet.Klub zaradi,tebi lepo jer imaš zbirku Duletovih izreka i citata,klub zadovoljan jer je zaradio :D
Svi srećni,svi zadovoljni. :D Plus je Dule ljubitelj knjiga.
Eto super ideje.
a stvarno ima dosta njegovih citata koji su vrhunski.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zaradi klub kurac! Ideja je moja! Imam print skrin! :D

Sve je to lepo, da se u budućnosti to odradi, ali garant i sad negde nešto ima zapisano. Ako neko ima bio bih mu veoma zahvalan. Dajem povoljnu kamatu za 10 kvalitetnih citata. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Evo dva, da načneš knjigu :D

DV (zvanično): "Treneri se dele na one koji su smenjeni i one koji će biti smenjeni."

DV (nezvanično): "Sudije se dele na one kojima sam jebao majku i na one kojima ću jebati majku."
 
Последња измена:

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
"Ako bi nam neko u teškoj situaciji pomogao, znali bismo to da predstavimo kao višak od budžeta iz prošle godine koji je prebačen za ovu sezonu, tako da niko neće zbog toga snositi posledice", zaključio je Vujošević.

Kada nepravda postane zakon..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sad će ćoravi da maše sa papiraima kako su napunili budžet prodatim kartama, pravima na prenose i marketingom.:buhaha
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.814
Локација
Храм фудбала
Kaд ће се знати коначни резултати да видимо колико нам је Дуле освојио у домовини :D
 
Top