Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Od svega ovde, zaključio sam jedino da Koprivica, Maksa i ostala božanska bića iz tima za brigu o igračima nisu u klubu zbog Duleta a ne zbog nedostatka para, odnosno uprave.

Kakva sprdačina.

Kad ga skinu ovi govnari, i svedu nas na nivo fikusa, tj zagrebačke Cibone, očekujem da se pojedini od sramote neće upisivati do ... naredne titule....

Deliće se titule ko u fudbalu devesetih. Odlazak Duleta bila bi najveća garancija za to, ljudi koji su nekada imali kičmu, poklekli su...Šta očekivati tek od ovih beskičгmenjaka koji bacaju šape na KKP....
Е мој пријатељу. Ја бих одмах потписао да ми будемо ниво Цибоне. Људи не схватају, ми смо у ситуацији да се уопште не такмичимо. Нема новца. Цибона је екипа из горњег дела АБА лиге и друга у Хрватској. Ми смо тренутно 5. Клуб у Србији. Цигани, Мишко, Доктор, Цигани 2, па тек онда ми. Треба из те позиције доћи у Цибонину.
Друга ствар, ако је неко против Дулета, то не значи да ће нужно бити задовољан неким следећим.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Sa Duletom smo bilo 2. u Srbiji i 4. u ABA ligi uz poznato sudjenje u Podgorici gde bi uz pobedu bili 2. i na Jadranu... ali da to zanemarimo...
Bez Duleta (ako do toga dodje a sva je prilika da ce doci) videcemo gde cemo biti...
Imas dve opcije i ako si protiv jedne za drugu si prosto ko pasulj. Nije 50 opcija u igri...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Колико ја схватам стање ствари, за нас постоје двије опције:
- да снс уђе у клуб што аутоматски значи да Вујошевић више није тренер
- супротно.
Ако гријешим, исправите ме.

Другим ријечима, вучић или Вујошевић, шта је боље за нас?

Пропустио матуру због звезде
Наши фудбалери имају двије лијеве ноге
Рођени брат му управи мутиране звезде.
Морам ли да набрајам даље?
Ако нисте слијепи и глуви и глупи јасно вам је како држава награђује све наше клубове, са посебним акцентом на ватерполо и кошарку, а како цигане од кад је господар на власти. Наравно, све пропорцијално оствареним успјесима. Али обрнуто пропорцијално.

Бирамо између човјека који је преко ноћи окренуо причу за 180 степени, од антиевропејца постао њихов највећи пропагатор, од радикала антирадикал, од пљувача "мафијашке пудлице" и спс-а њихов најближи сарадник, е бирамо између њега и човјека за кога људи из нба кажу да ради добар посао са младим играчима, чак их је и неколицина завршила управо у нба.

Али ми ипак расправљамо о кошаркашком клубу, какве везе има што је Вујошевић добар тренер (бар по овима преко баре, нама очигледно не), када је вучић за врло кратко вријеме успио да... не знам, допуните сами. Да се у Србији живи боље, цигани освоје евротитулу у ватерполу, имају већи буџет без иједног трофеја него ми након фајнал фора?
Ах, да, извињавам се, то је због способности њиховог маркетинга и управе...

Боље и да се угасимо али поштено, него да живимо у осредњости док остали "живе боље".

То је моје мишљење, не тражим да се било ко сложи са мном.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ne moze Dule da bude vecno trener ali stvar je u tome na koji nacin ce da ode.. pa i da nije osvojio nista od mene ce imati podrsku ako bude oteran i kk ce imati par navijaca manje u hali jer jbg kao sto neko rece Dule je Partizan i nije zasluzio ovakav tretman..


VUCICU PEDERU
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da li je moguće apelovati na moderaciju, admine, viđeniju ekipu koji bi bili voljni da organizuju kakav skup, da pokušamo da se organizujemo pa da nešto uradimo, barem za vikend?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nemam ništa protiv. Izvolite, organizujte se. Ako hoćete otvorite i temu na KKP delu foruma. Nismo vas mi organizovali ni oko Stanojevića. Sve je to bilo spontano, pa neka i ovo bude.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Hoćemo u nedelju skup? Neka se vidi stav...

edit: mislim da je u ponedeljak kasno, ako dođe do promena.

Naravno da se slažem da Dule nije bezgrešan, ali ne mogu da podnesem da ćutimo na ovu tiraniju u Srbiji. U sve se mešaju, od mesne zajednice, pa do ovakvih tema... Verujem da prate i ovaj forum. Ovo je daleko širi kontekst i front od Partizana, ma kako god možda ovo zvučalo paranoično.
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Trebao bi da se neko ozbiljniji ukljuci u pricu oko organizacije. Ja npr. nemam ni fejs, ni twiter ni bilo koji profil na drustvenim mrezama sto se tice sirenja ove teme.

Ja ne znam ko je sa kim prijatelj i da li uopste neke nase grupe i postoje na fejsu ali ne bi bilo lose tu da se prosiri informacija.

Plus jer bila ona akcija #za Duleta na twiteru valjda mogli bi i oni da se obaveste.

Nedelja bi verovatno bila idealna iako meni ne odgovara jer nisam ja bitan. Kad bi se skupilo i stotinak ljudi opet bi postigli nesto.

Ko zna nek otvori i novu temu ovim povodom.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Trebao mi da se neko ozbiljniji ukljuci u pricu oko organizacije. Ja npr. nemam ni fejs, ni twiter ni bilo koji profil na drustvenim mrezama sto se tice sirenja ove teme.

Ja ne znam ko je sa kim prijatelj i da li uopste neke nase grupe i postoje na fejsu ali ne bi bilo lose tu da se prosiri informacija.

Plus jer bila ona akcija #za Duleta na twiteru valjda mogli bi i oni da se obaveste.

Nedelja bi verovatno bila idalna iako meni ne odgovara jer nisam ja bitan. Kad bi se skupilo i stotinak ljudi opet bi postigli nesto.

Ko zna nek otvori i novu temu ovim povodom.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Nemogu verovati da neko moze biti protiv Duleta a istovremeno smatra sebe navijacem Partizana. Dusko Vujosevic, duhovni lider svih navijaca Partizana je najveci trn u oku i jedina opozicija pickoustoj budali. Covek govori onako kako jeste, bez dlake na jeziku, ostro, pravo u centar. Pored toga sto su zatvorili sve sponzorske ugovore i varijante KK Partizan, svesni su stakori cinjenice da ce ih Duletova deca pojesti na terenu, da im svi novci ovog sveta ne garantuju trofeje i Euroligu. Kosarka je sport koji se igra glavom, motivacija uvek bitna, nju hvala bogu imamo sve ove godine, i nije nam dosta titula. Hocemo jos!

- Kampanjom protiv Vujosevica se bave i pojedine PR sluzbe, Covicev DB i KOS, a pickoustog i njegovu kmetovsku stranku i da ne pominjem.

- Rezultat te prljave igre jeste sledece: Imamo grobare koji su usvojili stavove koje mediji unazad dve godine postavljaju "Vreme mu je da ide", itd. Ja ne krivim te momke, ali smatram da ne poznaju dovoljno dobro zemlju u kojoj zive.

- Partizan je ucenjen od strane smradova koji ne cene tudji rad i uspehe, jer u nama vide krivce svoje bede. Za uspeh uvek postoji prostor, on se postize tako sto gledas kako to rade najbolji, pokusas biti bar upola dobar kao oni, i uspeh je garantovan.

- Jos jedna stvar, onaj onizi sa naocarima... koji resava probleme tamo gde dodje, taj vam se pita u ovoj zemlji vise nego picousti retard. Pita se unazad 25-30 godina, vise nego bilo koji predsednik ove zemlje ili premijer. On je taj koji forsira celu pricu oko Vujosevicevog odlaska. Metode koje se koriste u toj prljavoj igri su stara skola.

I da se zna, uz Partizan i Vujosevica, pa makar beton ligu igrali. Ako on ode, onda su oni pobedili.

Dusko Vujosevic je mnogo veci od trenerskog posla kojim se bavi. Covek je ispravan, moralno zreo, intelektualno superioran, nije materjalista, dovoljno je obrazovan da od mladih igraca stvori ljude.

Rekao je i jednom prilikom "Jednom kada dosegnes vrh, i pad je velicanstven let" , ako se budemo hvatali tu za neke grane/slamke spasa, to ce samo usporiti pad, ali cemo se na kraju opet razbiti.

Ako treba da puknemo, neka tresnemo, svi zajedno, sto pre to bolje, pre cemo se ponovo popeti na vrh. Ne smemo dozvoliti da se hvatamo za lazne ruke koje ce nam kad dodje kritican momenat skakati po prstima.

To da ce se nesto promeniti u korist Partizana ako Dule ode je prica za lakoverne navijace, i za STAKORE u KK Partizan.
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Posle svega sto sam procitao ovde i drugde, a pre svega sto nas ocekuje:
Svaki narod ima vlast, a svaki navijac Partizana upravu kakvu zasluzuje!

Temu "NISMO ISTI!" zakljucati, ali ne brisati...da ostane kao opomena zdravom razumu!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Kvislinzima nikad nije bilo u istoriji lako iako se neretko posle vise godina ,cak i decenija ispostavi da nisu toliki kvislinzi ,mada je slaba vajda tada
To је то...

Него, у претходном периоду, кад год је критикован рад клуба, (што је за "чуваре ватре" аутоматски значило и критику упућену на рачун Вујошевића, а тиме и вероватно несвесно поистовећен Вујошевић са управом јер, де факто, подједнако је одговоран као и управа за стање у клубу, бар у оном делу који је до нас), као контра одговор стизало је питање - шта је решење, алтернатива и томе слично...

Свако писмен може да закључи после његовог излагања са првог тренинга и овог интервјуа Телеграфу, да човек не намерава мирно да се повуче из клуба

Хипотетички, деси се у понедељак да добијемо нову управу и да они одлуче да Вујошевића не дирају, уз услов да се овај бави стриктно само својим послом
У року од 10 дана, будимо реални, договор би пао у воду
Вујошевић никад више неће бити "само" тренер, бар не у Партизану, бар не у овој земљи

Хипотетички, деси се да свима прекурчи и да Вујошевић добије клуб у руке
Волео бих да сада мени неко од чувара ватре искрено одговори да ли сматра да је ово решење за клуб
Зар неко стварно мисли да ће клуб издржати годину дана
Нема ту никакве бетон лиге, неће га бити уопште

Ова демагогија о часној погибији
Нисам сигуран да ли се мисли на часну погибију Вујошевића или клуба
Вујошевић нека оде на Кадињачу заједно са чуварима, па гините, самоспаљујте се, изводите обреде, приносите жртве идолима, боговима старим и новим... шта год... Причају о часној погибији ККП-а људи који немају 20 лета... Па овај клуб постоји 70 година, није то Вујошевићева имовина
70 година јебене крви, суза и зноја...

Враћам се на горе-цитирани пост Рубљева
И ја сам један од оних који радије бирају пакт а не рат
Са Вујошевићем на челу клуба, је известан сценарио разореног клуба
Са окупацијом, постоји нада да ће се сачувати животи, а за 5-10 година, када прође и ово зло, бар ћемо имати клуб са којим ћемо моћи на старе стазе

Много се мењају тезе

Нико не заборавља нити ће заборавити шта је све урадио за Партизан на спортском плану, какав је његов допринос у успостављању чувене алхемије, па чак и муда која треба имати и годинама уназад овима горе, било које боје да су, бити трн у оку
Пријају те конференције некад срцу... Лепо је то, панкерки дух, бунтовништво... Само, када би то радио у своје име, а не у име клуба, било би добро, али када се освестиш и схватиш да иза његових леђа на тим конференцијама стоји грб клуба, онда ипак треба мало више разума укључити (читај: компромиса), а пркос оставити негде по страни
Нико никад није победио систем, чак ни у оним, најчећше помињаним књигама на које се позивају сви они слободоумни у овим временима разноразних покрета наглобалном нивоу са све маскама Гаја Фокса
Овај клуб постоји предуго да би се угасио због "поноса", нама тако својственог на овим просторима, отрцаних партизанзких фраза и осталих глупости због којих су милиони живота угашени на овим просторима, а земља разорена, уназађена вековима у односу на неки, колико толики пристојнији део света

Да се вратим на мењање теза...
Свакоме је овде или бар 99% људи јасно да је за Партизан Вујошевић идеалан тренер
Али проблем је, опет се враћам, што он није само тренер, што је отишао предалеко у свом приватном рату, а што је најгоре, рату који води у име клуба, а који је унапред изгубљен

Закључак: Бирам пре неизвесну будућност, односно постојање наде у сачуван живот, а после одређеног времена (5-10 год) и напредак, него извесност, односно мртав клуб, практично - у року од одмах
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Da je uprava radila svoj posao kako treba vrv bi i Dule bio samo trener i tj samo trenerski posao bi i radio.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa Dule je uprava. To što se Saša u poslednje vreme malo otrgao Duletovoj kontroli i počeo da razmišlja svojom glavom, to je naša velika sreća.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Па чекај Хаус, зар није сам Вујошевић иступио непосредно по завршетку сезоне у јавности и рекао како даје одређено време управи да среди неке ствари, а у међувремену, он ће се смирити, како не би он био препрека
А онда после пар дана даје нови интервју у препознатљивом маниру, мислим куриру
Стварно не могу да тражим сад, немам времена...
Вујошевић никад неће више бити само тренер
Шта је довело до тога? Вероватно, неспособност управе
Али која сврха у гледању уназад и тражењу узрока таквог понашања
Ја нагласак стављам на томе да се такво његово понашање више не може променити, да је отишао предалеко, а да клуб трпи, а у будућности ће још више трпети, ако се настави са њим
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
Sta je to uprava sredila ?

Uvek za Duleta , i uvek protiv Koraca i ostale bagre...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja se više ne čudim, kako onakav lik ima 50 posto, i neće vladati još 5-6 godina, već 20-25, nažalost, takvo je stanje svesti...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Okupacija 5-10 godina i onda ce sve biti ok:buhaha:buhaha

Nego pustite ovu temu do ponedeljka ljudima u plavim odelima i njihovim sledbenicima. A mi da se organizujemo za nedelju kako da se sto.vise ljudi obavesti. Na to treba trositi energiju. Uzaludno je ovde bilo sta vise pisati.
 
Top