Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Duletu želim da nauči osnove jezika kojim će komunicirati sa igračima, jer verujem da sve ostalo već poseduje, pogotovo kada je reč o poznavanju košarke i motivaciji igrača.

Skoro sam imao prilike da pričam sa ljudima iz tog sveta i kažu da taktički ima boljih trenera od Duleta, ali da u pogledu motivacije i izvlačenja maksimuma iz igrača spada u sam vrh.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Nadam se da ce mo ga jednog dana opet gledati na klupi institucije kako davi nekog novog Bogdana...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Srecno legendo. Dokazi u Evropi da vredis kad vec ovde nismo znali da te cenimo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Ehhh da je bilo pameti pa da je nas bajni marketing iskoristio francusko trziste kada smo imali tri francuza u ekipi druga bi se pesma sada pevala...Srecno Dule!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Profesore, želim ti sve najbolje.
Neki dan samo osetio takav ponos, kada mi je kolega, cigan, bivši košarkaš rekao....Ovo što mi sada igramo je klasičan o ruk...Vi sa Duletom....to je bila KOŠARKA.

Duleče, objasni im.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Puno srece Partizanovom najodanijem vojniku...
Iako sam srecan sto je nasao klub uvek ostaje ona knedla u grlu.

Kad neko kaze Ferari sta vam je prva asocijacija?
Sumaher i crveni bolid kako prvi prolazi kroz.
Nit je Ferari propao posle Sumahera niti je Sumi zaboravio da vozi ali jednostavno to vise nije bilo to.
Tako isto i za DV. Nije KK isti sa Duletom i bez njega.

Kad se kaze KKP u poslenjih 20 godina postoji samo par jasnih asocijacija. Trofeji,dominacija i Dusko Vujosevic.

Kad se kaze DV, svima ce u pamcenju ostati sujetni cikica koji je na klupi Partizana terorisao pola Evrope i ugasio Kkcz a nama podario najlepse trenutke u zivotu.

Srecno Dule... pa da se jednog dana vratis u svoju kucu kada ova napredna vremena prodju sa sve novakom nedicem i njegovim slugama u KK.
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Како оно иде- Тешка времена не трају, трају издржљиви људи. Издржаћемо, па ћемо се опет срести. И поново ходати заједно.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Dule,kako je krenulo,svi ćemo iz ove vukojebine put tog Limoža...Sve najbolje u daljoj karijeri :D:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Generale, svu sreću ti želim!
...i da se vidimo koliko već naredne godine, ili barem one tamo :)
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Cime je taj Limoz zasluzio da dobije ono sto velika vecina navijaca Partizana zeli svom klubu? Sta to treba da uradimo, da bismo se ponovo druzili?

Dule, legendo, zelim ti svu srecu ovog sveta u narednoj sezoni i po, svaki tvoj uspeh, bez obzira sto nije ostvaren sa Partizanom, zabolece one koji te mrze iz svima dobro poznatih razloga. Odradi to sto si potpisao, odmori se, pa dodji nazad da opet karamo cigane!
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Debeli, nek je sa srećom. Nije važno ko smatra da si trebao da odeš a ko da ostaneš. Svi smo složni u jednom: bio si i ostao doktor košarke, naša velika legenda i smrt svakog gurbeta na kugli zemaljskoj. Želim ti svu sreću, dobro zdravlje i uspešno obavljen posao. Pa se vidimo...
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Jedini klub na svetu koji volim,koji simpatisem i za koji navijam je Partizan,ali cu zbog tebe sa zadovoljstvom pratiti limozove uspehe.niko nije veci od Partizana,ali ti si Dule mnogo velik.
Puno srece i uspeha
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.595
Reaction score
13.588
Локација
Yaoundé
Retko gledam mečeve u kojima ne igra Partizan... Juče sam, besciljno menjajući kanale, naleteo na poslednju četvrtinu susreta Evrokupa PAOK - Limož. Da li zbog crno-belih dresova ili nečeg drugog, tek - odgledao sam snimak do kraja.

Ništa u životu nije slučajno...

Srećno, Dule...
 
Top