Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Evo, odmah da ti kažem - ja bih! Sa bivšim sam se razišla na krv i nož, bukvalno, pa sam išla da mu perem majku u bolnici, kad je bila u gipsu, i osim što sam, na neki način, pokazala zahvalnost, mirna mi je savest. Deca nisu pa da se dure, već treba da se pokaže briga o drugom ljudskom biću, da se pokaže, kad već ne zahvalnost, onda sopstvena veličina da se "oorosti pljuvanje", koje ni ja ne videh, al' dobro, možda mi je promaklo, ali ovo nije lepo, nije u redu, nije ljudski, ali jeste sramota!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa dobro, nismo svi isti. Ko tebe kamenom, ti njega pogacom?
Ja sam u fazonu ko mene kamenom, zakopam ga buldozerom ispod 5 metara kamena.
Ne pricam o ovom sukobu nego na tvoj osvrt na bivseg i to. Mislim na sukobe uopste.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ako mi funkcija to nalaže kao predstavniku kluba koji ima navijače koji opet gaje određeni sentiment prema toj osobi, onda da
Partizan je veći od svih nas, i od svih naših malih ili malo većih ego-a

opet, možda bi to i pogoršalo situaciju kod Duleta, obzirom na prirodu bolesti..
ali, nešto, bilo šta da se pokaže da Klub ne zaboravlja svoje legende..
mada, posle onakvog rastanka prošle godine..

@sensei: Dule nije ćutao nikad pa će teško da počne pod stare dane.. treba mlađi da popuste i budu pametniji
ne znam.. sve ovo jako truje onu partizansku dušu na koju se toliko pozivamo :cry:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
"Ne da nisam u kontaktu sa ljudima iz kluba, nego ne mogu da budem s njima u kontaktu jer s nekima nema više priče – ističe Vujošević za Kurir.

Ne, ne vidim. Jer da bih ja došao, morali bi skoro svi oni koji su sada tamo da odu – jasan je najtrofejniji trener u istoriji Partizana, koji je istakao i da je imao pozitivne gestove koji su za njega činili pojedni navijači Zvezde. "

Vidis, ja da sam na Pekovicevom mestu ne bih otisao da ga posetim.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Oni koji treba da dođu i jave se Duletu, to su i uradili. Ovi koji su sada u klubu, imaju preča posla, samo da dočekamo više da ne budu iznad kluba!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Na jednoj strani imamo čoveka koji je osvojio samo dvadesetak trofeja u Partizanu, i stvorio skoro toliko igrača. Kome se nova uprava Partizana zahvalila neprodužavanjem ugovora, jer je težak čovek, i koji sad ponekad pljucne po tim ljudima.

Na drugoj strani imamo psiha koji za dve tri godine razjebao JSD Partizan, ali koji je, kad je sve razjebao prosledio novca toliko da možemo napraviti kućicu od kartona, čisto da ne kisnemo.

Prvom, ništa, ni slovo podrške, zahvalnosti, jer pljucka.

Drugom, hvala u svakom obraćanju, i izvini ponekad, zbog kućice od kartona.

Ja se izvinjavam što mislim da je ovaj prvi zaslužio više podrške i zahvalnosti od ovog drugog!

Ovo sam napisao, jer se ovde napišu stranice da se opravda zahvaljivanje onom ološu, a sad se pitanje, zašto se klub nije oglasio povodom Duletove bolesti, naziva provokacijom, i odgovor "pa on pljuje", pa i ovaj nas je razjebao, rastutrio, unakazio, šta je gore?

Kućica od kartona je nadjačala silne trofeje, igrače, F4 puta dva...
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Pustite Duleta ili duleta kako pojedinac pise da covjek na miru lijeci svoj problem.Da li treba neko da mu ode u posjetu ili ne to je na osobama koji su mu bili bliski da odluce. Da li ce ih poslje biti sramota sto nisu otisli to neka sami sebe pitaju.Licno moje misljenje je da sam u klubu ja bih otisao a Dule ako nece da me vidi onda njegova sramota. Poceli smo kao narod da gubimo obraz i dostojanstvo.Misi Tumbasu naklon
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne moraju Pekovic niti Todoric da odu u posetu coveku bez koga ne bi postojali niti iko iz ostatka uprave,cak bi to bilo i kontra produktivno za zdravlje bivseg trenera.

Ali je klub kao KK Partizan apsolutno morao dati makar neki kraci tekst podrske na sajtu potpisan sa KK Partizan ili tvit ili status na fejsu na zvanicnim nalozima.
Da se vidi da nesto sto se zove ,,KK Partizan'' pruza podrsku bivsem treneru koji je toliko da to sto se zove ,,KK Partizan'' bude jos poznatije.

Na sta to lici da se klub prema legendama ophodi u zavisnosti od kvaliteta odnosa predsednik kluba i legende?!

Jel to znaci da su legende samo oni koji su dobri sa Pekovicem i da ce samo oni dobiti paznju?!
Znaci sutra ako Dalipagic kaze da Pekovic nema pojma,ima da bude skinut sa sajta,kalendara u roku od odmah...

Da ne pricam da se uprava kluba poistovecuje sa klubom,drzava to sam ja,Srbija to sam ja....
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
U tome je poenta.
Nisu klub ni Pekovic,ni Todoric,oni su trenutno u upravi kluba.
Nije ni Dule klub,on je legendarni trener tog kluba.
A ako klub ne pruzi podrsku legendarnom treneru,kada mu je zivot ugrozen,onda stvarno nesto nije u redu.

Plasim se one price o Benfiki,i o njenom treneru koji je isteran iz kluba.
Madjar neki bese u pitanju.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
@NikolaSrbciJa

Navijač Partizana koji Dule piše malim slovom za mene nije navijač Partizana. Svi mi ovde kad pisemo od Duletu treba da stojimo mirno i ukazujemo poštovanje na svakom koraku.

Generalu želim brz oporavak, a ko ga je ili nije posetio nije ni bitno. Daj Boze, nosiće pomorandže i cveće kad ćorava spodoba zaglavi na VMA.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Vujošević pljuje po klubu i ljudima u njemu već godinu dana, a ti očekuješ da oni odu u bolnicu u vide ga. Mislim stvarno, ko koga ovde zajebava.

Solidan pokušaj, ali ipak stativa. Hvala Bogu pa ti ljudi nisu klub, niti će to ikada biti. Drugo, čovek je govorio o ćutanju. Zdravorazumskim tumačenjem se može doći do zaključka da je čovek mislio i na neoglašavanje kluba zvaničnim putem, npr saopštenjem na klupskom sajtu. Pokušaću da ti primerom dočaram kako to izgleda. Npr, neko pokuša da te ugasi, ljudi na to reaguju skandiranjem na utakmicama tog kluba, a onda rukovodstvo istog sutradan izda saopštenje u kom apeluje na navijače da sae uzdrže od takvog ponašanja. Sličnost sa trenutno aktuelnim slučajem je ta što se i u tom slučaju radilo o oboleloj osobi. Razlika je u tome što je bolest te osobe na psihičkom planu, a njegova zasluga za KK Partizan velika skoro koliko i zasluga Duška Vujoševića, samo u potpuno drugačijem pravcu.

Samo da dodam. Sta dule ima od vasih molitvi i lepih zelja? Mislite li da ce mu to iole pomoci? .

Saznanje da nije sam, da ga nismo zaboravili, samim tim i povećanje nivoa sreće i smanjenje stresa koji direktno utiče na progresiju bolesti ? Na stranu što je to ljudski uraditi, nije sve u koristi.

Zaista mi je zao u sta se ovaj forum pretvorio... ne cudi sto je toliki broj clanova prestao da pise.

Saglasan sam sa tobom. Zato si ti, ničim izazvan, dobio toliko prostora.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Не сме клуб да се огласи јер ће прешједник морати на рапорт код свете тројице србске - човића/вучића/ђиласа, а ионако нам овако тешко зарађена државна спонзорства висе o концу.

Моја претпоставка је да су приликом добијања ових државних-хвала премијеру-спонзора прецизиране неке ствари као нпр. обавеза периодична захваљивања премијеру, извињавања истом због вређања његове маленкости и превасходности, као и апсолутно никаква веза КК Партизан са Душком Вујошевићем.

Отуд и логичан закључак да морални и људски потези као нпр. званично саопштење клуба којим се изражава жаљење због тешког здравственог стања трофејног стручњака, потпуно неприхватљиви.

Nemoj vredjati clanove foruma...
 
Последња измена од уредника:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Strasno koliko je daleko otislo da je problem da se izda kratko saopstenje na klupskom sajtu, da se bivsem treneru DV zeli brz oporavak i puno zdravlja. I to potenciranje kako klub ne bi postojao da je ostao DV, onda se isto moze reci da klub ne bi bio ovo sto jeste da nije bilo DV.


Ljudi sacuvajmo obraz i cast dok jos mozemo, nemoj da smo cigani!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ispade Dule veci protivnik i neprijatelj od gnjida kakvi su vucic, covic i ostala iskompleksirana ciganska gamad... E moji Grobari i Partizanovci dokle smo dosli. Tuga.

Generalu sve najbolje i brz oporavak.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa da, klasicna zamena teza.
Ja sam ovde napisao da DV treba da umre a da je Vucic legenda.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nisi to napisao ali... vidim da se predstavljaju ovde izjave Duleta koji kao blati Partizan i njegovu novu upravu kao tragedija a sa druge strane kada covic "zatvara" crno-beli svet a u isto vreme se i ide na rucak sa tom istom spodobom i uglavnom se radi kako on kaze jer se podrzavaju svi predlozi doticne gnjide / mislim pre svega na organizaciju domace lige koja je potpuno njegova i sad ovo za abu gde ce ubaciti fmp zarad "dobra" srpske kosarke mi sve cutimo i podrzavamo / plus sto se iz kluba svako jebeno saopstenje zahvaljuje vucicu na pomoci za dobijene "mrvice" a svi znamo sta znaci rec kada to govno kaze... mislim o cemu dalje da pricamo. Bitno da je Dule taj koji remeti red i mir u Partizanu i to ce se uvek prvo pominjati na ovom forumu vas nekolicine umesto onog pravog zla... Ovim zavrsavam sa pisanjem ovde jer ne zelim da kvarim temu istinskoj legendi KK Partizan ali kad me vec vuces za jezik...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pošto se priča o zameni teza
za koje se ne zna ni ko postavi ni ko menja, pričajmo o činjenicama

Činjenica br.1
Čovek ima zdravstvenih problema. Kao jedan od uzročnika je preveliko davanje sebe za nešto što je radio u Partizanu.
Nešto je donelo nekoliko titula,masu dobrih igrača,bezbroj tehničkih ,neverovatne količine radosti kod navijača Partizana i ogromnu količinu tuge i frustracije kod navijača Zvezde, hiljade kazna i nepotrebnih svađa sa igračima i saradnicima...
Na kraju priče se zahvalio Partizanu opljuvao saradnike koji su odlučili da to nešto što je radio u Partizanu nije dobro za Partizan.

Činjenica 2.
Vujošević često koristi priliku te ljude nazove svakakvim imenom

Činjenica 3.
Oponenti od toga što je nešto radio Vujošević neretko kažu da mu sada Partizan služi samo kao instrument za pucanje strela ka njima. A da Partizan nije on već je Partizan iznad svih nas.

Činjenica 4.
Isti ti ljudi više puta iskoristili Partizan kao instrument za pohvalu Vučićevog rada u smislu da je Partizanu omogućio planiranje nekakve budućnosti. I to se priloži uz priču da je Partizan veći od svih nas

Činjenica 5.
Vujošević prvo na sudu
biva ignorisan pa onda i prilikom boravka u bolnici biva ignorisan jer
se daje obrazloženje "razmislite da li bi vi posetili nekoga sa kim niste u dobrim odnosima, na stranu sto je on LEGENDA Partizana."
I tu da se priloži uz priču da je Partizan veći od svih nas i da ode sve u kurac.

Istina je da
KKPartizan ne samo da je manji od svih nas ,nego se iz ovoga može izvući iz da je
Partizan razložen na proste činioce, toliko sitne komade da svako sa svakim delom Partizana može baratati kako poželi .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Na forumu ovde zbog razlitih arsina moderatora administratora koji unistavaju sam forum,mnogi nepisu a oni koji pisu su od pojedinaca zasticeni,pojedini se banuju,pre neki dan sam napisao post koji mi je obrisan,zato sto se administratoru nije svideo jel je prozvan,mogao bi i ja tog administratora da obrisem

Na ovom forumu postoji samo jedan Administrator, a to sam ja. Dakle, ako ti je neki "urednik" nešto obrisao, to nije uradio Administrator!

Strasno koliko je daleko otislo da je problem da se izda kratko saopstenje na klupskom sajtu, da se bivsem treneru DV zeli brz oporavak i puno zdravlja. I to potenciranje kako klub ne bi postojao da je ostao DV, onda se isto moze reci da klub ne bi bio ovo sto jeste da nije bilo DV.!

Tu nema apsolutno nikakve dileme. Vujošević je stvorio novi moderan Partizan. Što se saopštenja tiče slažem se da je klub, pored svega što dolazi sa druge strane, trebao da se oglasi i poželi Vujoševiću brz oporavak.

Ispade Dule veci protivnik i neprijatelj od gnjida kakvi su vucic, covic i ostala iskompleksirana ciganska gamad... E moji Grobari i Partizanovci dokle smo dosli. Tuga.

Ajde majstore, uperi prst u bilo kojeg navijača Partizana koji misli da je Dule veći neprijatelj Partizanu nego gamad iz SNS. Taj ne postoji, bar ne na ovom forumu! Prema tome, prestanite da zamenjujete teze. Znamo svi mi veoma dobro ko je nama najveći neprijatelj.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa Gazda... po komentarima ovde tako ispada... ma nema veze. Ne mogu i ne zelim da ulazim u bilo kakvu raspravu. Samo kazem, vise se potencira kada Dule nesto izjavi nego ona govna ciganska koja "gase" crno-beli svet...
 
Top