Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Sto se mene tice sa Bozicem u ovakvoj grupi nemamo sta da trazimo. On bi trebao da ima ulogu kao Derik Sarp u Makabiju, moralna podrska. Bice tesko nadomestiti Veselog, zato moramo imati mnogo bolje pleja i centra nego prosle godine.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Strashno ... ovo nije realno koliko nemamo srece..... nije moglo gore... :banghead

a pogledajte A grupu Kantu, Nansi i raspali cigani... tu bi lagano prosli ...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Gledajte to ovako, ako prodjemo dalje u ovakvoj grupi Partizan moze sigurno na F4.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pa da l' je moguće da smo ovako tešku grupu izvukli...Auuu...

A šta kaže JeNeA, mogli bi da dođemo i do TOP 8...Ljudi ako mi prođemo dalje ja ću biti srećan kao pas.
Ja sam to pričao pre ovog žreba, pa još ako nam dođu u klub pojačanja koja bi mogla da dođu...

Sa ovim žrebom danas - ja sam srećan ako uđemo u TOP 16 kao pseto mešanac koje ništa danima nije jelo pa dobilo odjednom 10 kila koski sa sve mesom.

Užasna grupa. Ali užasna. Ni praktično ni teoretski ne postoji teža za prolaz.
 

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
Jako teska grupa ali...opet ce se tresti gace velikanima u punom Pioniru, znaci Cibona moze da nam upadne iz kvalifikacija?
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Himki nam pada iz kvalifikacija(naravno ako prodje) jer ne moze u grupi D sa Uniksom...

Jos nam oni fale i zurka moze da pocne!:roll:
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Kako li je tek njima, kad su videli da moraju nama u goste... :BB
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Arena sigurno neće biti ove godine - ni u prvoj fazi, a ni u TOP 16 (ako se prođe). To vam je ne sto, ne hiljadu, ne milion nego milijardu posto sigurno. Nema potrebe da se sad Arena pominje više. Daj Bože da je pominjemo tek tamo u martu, u vezi sa TOP 8.
...znaci Cibona moze da nam upadne iz kvalifikacija?
Ne može. Ni ona a ni Budućnost. Bude li neko od ta 2 - onda nam uleće u grupu kvalifikant iz drugog ogranka kvalifikacija. Timovi iz NLB-lige se tretiraju kao naši "zemljaci".
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pazite ovo najteza grupa u kosarci, odbojci i eventualno u rukometu ako bismo prosli kvalifikacije haha. Ako i u fudbalu dodjemo do LS i tu nam ne gine teska grupa.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
A najgore je to sto smo izvukli najlosiju ekipu iz prvog sesira, jer Real nece dobiti vise od 6 utakmica. Bice teze nego ikad. Samo da se sve igra u Pioniru, da ne baksuziramo vise sa onom Arenom.

Ne može. Ni ona a ni Budućnost. Bude li neko od ta 2 - onda nam uleće u grupu kvalifikant iz drugog ogranka kvalifikacija. Timovi iz NLB-lige se tretiraju kao naši "zemljaci".

Moze Cibona i Buducnost, pod uslovom da tamo prodje Himki, jer je u grupi D smestena Olimpija, pa se svejedno blokira.
 
Последња измена од уредника:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Arena sigurno neće biti ove godine - ni u prvoj fazi, a ni u TOP 16 (ako se prođe). To vam je ne sto, ne hiljadu, ne milion nego milijardu posto sigurno. Nema potrebe da se sad Arena pominje više. Daj Bože da je pominjemo tek tamo u martu, u vezi sa TOP 8.

Amin. I molio bih clanove da ne otvaraju tu temu.

Bio bih zadovoljan da nije uleteo Milano (e Bodi baksuze).
Srecom trener Milana je skariolo. Sa makabijem ove godine najmanje 4 puta igramo.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Vec u grupnoj fazi ce biti sve velike utakmice, derbi do derbija, gledam to sa pozitivne strane, jer u takvim utakmicama stasavaju igraci i postaju veliki. Mi cemo imati mlad tim, jeste da rezultatski moze biti lose, ali iskustvo koje steknu ce biti neprocenjivo. Jos ce tu biti Kecman i Bozic da ih usmeravaju, tako da ova godina u Euroligi moze doneti dosta dobrog. Ni rezultat mozda ne izostane ko zna.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Celnici Efesa i Makabija su prvo nas napomenuli kada se krenuli da kukaju koliko je grupa teska. :D

Ima vremena za analize tek ce se ekipe formirati.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.292
Reaction score
34.319
Локација
vaginamandibularia
Jebiga, smorili smo ih kako su nam slabi Prokom i slični, pa su nam odmah dali f4 rivale. S Duletom ne bih brinuo 5 sekundi, ovako je izazov još veći. A i lokaut može da nas ujebe za medalju, ako pohrle gasoli i tako ti međ Bufofage, smrdljive realjane i anadoljane...
 

Grejvdiger87

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
35
Reaction score
213
Teška grupa ali ja sam optimista. Neophodno je da se dobro pojačamo ali sve ove protivnike smo već dobijali tako da ne vidim neki veliki razlog za strah. Bitno je samo braniti domaći teren a u gostima šta bude.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sta vam je ljudi, sem Makabija ovde su sve instant ekipe...Mozda jesu jake na papiru, ali opet ponavljam, osim Makabija sve ostalo je boranija pa makar doveli i Kobija...

Efes-stalne musterije
Real-uvek izmuvamo barem jednu pobedu
Armani-bice gusto, ali se stize i minus 25 na poluvremenu
Kvalifikant-opet neka dezurna musterija
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top