Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.509
Divljali smo celu utakmicu kao na terminu.
Ovi imaju onu životinju u reketu od 2.24, ne znam koji će to centar u životu moći da brani ili bilo kakvo udvajanje.
Spolja su nas ubili, ozbiljna šuterska ekipa.
Nabili su nam 100 poena.
Počeli smo baš kako ne treba.
Četvrtinu, utakmicu i evrosezonu.
Biće ovo teška takmičarska sezona.

NAPRED PARTIZAN!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Svaka čast Exum-u,odigrao je vrhunski.Ostali se raspali.Prva petorka mi stvarno nije jasna... Krećeš sa klincima i izgubiš utakmicu posle prve četvrtine.Alba bas uigrana,ali onakav šut je i plod naše kriminalne odbrane na šutu za tri.Ova ekipa vapi za dobrim centrom,ne može Lesor sam,a Koprivica nije još uvek na evroligaškom nivou.Zek,Papapetru,Naneli ništa nisu odigrali...Ako se ne dovede centar nećemo se dobro provesti.Plej ne treba,imamo Exum -a.:respect
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Izgubili smo od mnogo, mnogo bolje ekipe veceras. Da mi nismo bili protivnik, bilo bi uzivanje gledati ovu rapsodiju, ovako je bila bol i patnja.
Bice jos ovakvih utakmica, gde deluje da smo zalutali u EL, imace ih i Efes i Real, ali je bedak sto je bas prva utakmica. Toliko ocekivanja, dobre atmosfere, previse lose...Ali ajde...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Hajde da kazemo da se prvi macici u vodu bacaju i krenemo dalje.

Iskreno se nadam da ce dobro da analiziraju ovaj mec na sastanku i shvate gde su pogresili.

Koliko nam je losa odbrana toliko je veceras njih islo da samo trener njihov nije sutnuo i dao trojku. Prosto neverovatno da nismo mogli to da branimo.

Verujem u ovu ekipu ali ovo jos mora da se steluje i dovede u red.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Mene najvise brine kod ovog meca to sto smo ispali ovako naivni i sto smo uradili jedinu stvar koju nismo smeli, usli smo u trku sa Albom koja zivi od takve kosarke. Pohvale za “debelog promasaja” Egzuma, veceras je bio nas ubedljivo najbolji igrac, za razliku od nekih drugih pojacanja koja su ovde hvaljena do nebesa a veceras su imitirali Zagorca (sto ne znaci da su oni promasaji i nemaci pojma, verujem da ce i Naneli i Papapetru imati odlicne sezone, nego da ne treba otpisivati igrace na osnovu pripremnih utakmica).
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ono sto smo mi za Cibonu tako je Alba za nas u ovom trenutku. Sprdali smo se vecinski ovde za te neke pozicije za koje nam trebaju pojacanja ali evo pogledajte odnos u skokovima? Sut za tri protivnika takodje nam je ogroman problem koliko ga lose branimo. Mnogo problema ali sezona je tek zapocela. Nadam se da ce biti bolje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.677
Ovo je EL nivo, nema zajebancije brzina-preciznost-kretanje lopte-akcije. Razocaravajuce je to sto mi ni sa teskom artiljerijom nismo imali sansu protiv Albe. A oni su donji dom.

Jbg. Napred Partizan!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Глава, срце, плућа, џигерице, све ме боли. Прво полувреме без одбране. Зашто само 6 играча у ротацији???
Радовао сам се овој текми као мало дете. Мораћемо ове године да припремимо седативе ако мислимо да останемо нормални. Ајмо на Армани сви "сезонци" у Арену, а и они који то нису.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Jedino što me zapravo iznerviralo je poslednja trojka koju smo primili...

Skok je voljni momenat. Skoka nije bilo... zašto - ima valjda ko je plaćen da o tome razmišlja...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Zajebi Evroligu.
Zajebi sklapanje tima.
Zajebi formu.
Sve što se u Partizanu dešava više od godinu dana može se opisati jednom rečju
NERAD.
Možda treba početi sa osnovnom stvari, ubacivanjem lopte u igru, pa polako jedno po jedno, ako neko uopšte želi da radi.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
456
Reaction score
2.432
Prva utakmica, i krece odmah pljuvanje. Kad pobijedimo sledecu bice dizanje u nebesa.

Meni drago sto smo opet tu, dublje analzie ostavljam nasim trenerima ili ne, mozda bolje mi znamo. ili ne. ili ipak da.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
342
Reaction score
849
Локација
Kraljevo
Vređanje trenera
nije skok samo voljni momenat veruj mi.. igra se sa "niskom" postavom, najnizi preuzima najviseg konstantno, krece sa udvajanjima i cuvenom "next" odbranom i onda nije ni najmanje cudno sto kurca ne mozemo da zagradimo i skocimo u odbrani

jebi se Zeljko za ovo veceras
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.714
Reaction score
22.772
Локација
Beograd
Kuka se na prvu petorku, a mi bili u igri dok je ista bila na parketu, čak Koprivica i Lesor nisu nešto loše toliko odradili, ali zato naša najslabija pozicija iz prošle, dominantno nastavlja da bude najgora i ove sezone. Naneli, a pogotovo Papapetru su bili horor. Obojici bi oteo od plate za ovo danas. Nude nam se minimum 10 puta da se vratimo u meč, mi krećemo sa izmišljanjem pozicija, a koliko god ovo očajno izgledalo, imali smo nekoliko puta, odlične šanse za priključak.
A da, sudijama jebem familiju za onaj lakat u vrat Anđušića i početak četvrte kako nije bio aut za nas, ono je bezobrazluk za batine...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top