Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
@gurtang
nije, kao sto ogromna vecina ljudi prognozira i na forumu da ce utakmica biti teska i da su nemci favoriti, tako i laici, kladionicari uplacuju svote novca jer veruju da kvote ne oslikavaju realno stanje, samim tim kvote su se iznivelisale i napravile balans izmedju statisticki gledano sansi za pobedu i objektivno gledano. Nije se niko povredio to je bitno :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
I feel devotion!

Vraćamo se posle 9 godina, ali mi je mnogo žao što ta liga nije porasla ni milimetar, niti je postala komercijalna, ali društvo je odlično i mi tamo definitivno pripadamo.

Partizan je TOP10 klubova evropske košarke od vremena, pa do sad.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Od sledećeg kola počinje praćenje, nerviranje, razmišljanje o plasmanu, ambicijama... Meni je večeras gušt, gledam, i ne razmišljam ni o čemu, pobedi, porazu, plasmanu, samo gledam i uživam, Partizanova rakija se otvara (burazer svoju čuva za Final4), na noćnu smenu se kasni, i kad se završi utakmica nema od mene ni kritike ni pohvale. Mi smo konačno tamo gde pripadamo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Brojim sekunde, ne mogu da dočekam... Koji je zločin protiv košarke to što mi celih osam godina nismo igrali najbolje evropsko takmičenje ja to tek danas shvatam... Tek sad vidim koliko mi je ovo falilo... Jebem ti Evrokup mrtvi, mi smo elita evropske košarke! Protivprirodni blud je bila činjenica da igramo sa raznim Poljacima i raznim towersima... WE'RE BACK BITCHES!!! Kad nas budem video sa onim oranž logom na dresu srce će mi konačno biti na mestu... Ajmo mi sad, za 2/2! :šal
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ovo je bruka, jebes poraz al ovakav odnos, igra strasnooo. Skok horor. Primis 33 prvu ajde desava se, al onda druga isto, napravis 1 faul, imamo 3 mala faula oni napad zadnji mi ne pravimo faulove.. Kreces mec sa Koprivicom Vukcevicem i Trif i dozvoljavas im da se razigraju posle 5 min gotov mec. Da mi je neko pričao da mi godinu dana necemo imati 2 kretene akcije, da nam se 2 god igra zasniva na 1 na 1, da nam svaka ekipa da 15 trojki..
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Nije problem da izgubimo, volim ga najvise na svetu celom, nije problem za mene licno da vise ikad igramo Evroligu ako ne mozemo ja cu opet da ga volim najvise na svetu, ja drugi klub nemam... Ali ovoliko lozenje, ovoliko iscekivanje, goreo sam u sebi, svi mi, i da mi prirede da posle 13 minuta utakmice ne mogu da gledam vise... auuu braco sta mi uradise. Ne moze bez srca, emocije, duse da se nosi ovaj dres i grb, jednostavno ne moze.
Nije smak sveta, nikoga ne vredjam i ne pljujem, samo me mnogo boli ovakva igra i ovakav poraz...
Da se okrenem malo samom mecu i razlozima naseg poraza, sve ono za sta smo se plasili svi ovde na forumu se i desilo, nemoguce je da mi svi vidimo ovde a da Zeljko i strucni stab to ne vide, znaci vide i oni sigurno, i sve se nadam, cekam nekog keca iz rukava da izvuku.
Sve pohvale svakom navijacu Partizana koji je bio u hali veceras, bravo, vi ste svetla tacka Partizana, i ovo mora uvek ne da nas demoralise, uvek mora da smo tu i kad ne ide pogotovo.!
P. s.
Kako znamo i umemo i mozemo a moramo da nekako nateramo da nam ne pocinje svaka cetvrtina sa onim govnima ciganskim, ono je sramota, blagi uzas ako ce onako SK da prenosi svaku Partizana neka se ugase odmah, znaci ono je svesna i namerna provokacija nekog debila koji misli da je uspeo u zivotu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Sve je sjajno i bajno, bitno je da sam ja pesimista vecni i da mracim, a to sto gubimo od papiru mozda i najslabije EL ekipe rutinski i to vec u 1/4 nije bitno.

Citave prosle sezone pricam skok,skok,skok, niti imamo centra, niti krilnog centra, svaka nas ekipa ubija skokom i sutem za 3 poena, evo veceras se proslavio veliki Tamir Blat.

Nista ima jos 33 kola, pa da popravimo utisak.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Lesor i Kprivica su pola jednog centra. Odbrane bez.
Nekako smo tupava ekipa koja ne prepoznaje ritam utakmice niti vidi u kojem smeru ide komentum iste, tuga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top