Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Gledam konferenciju... Imam osecaj, Zeljku nikad teze nije bilo! Sa cim i sa kim se sve covek mora boriti... Sve sto kaze, nemam razloga da mu ne verujem. Da se ne ponavljamo. PODRSKA i samo PODRSKA!
P.S. Jako vazna utakmica protiv Buducnosti. Da se pod hitno vratimo na pobednicki put.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovo je tragicno ljudi moji. Najslabija Spanska ekipa nas resi u Areni. Nedopustivo. Svi su krivi od strucnog staba do igraca. Sramota!
Bitno da imamo 20 ljudi u strucnom stabu,a to sto ne mogu jednu krstenu akciju da nacrtaju nema veze. Odbranu ne vredi vise ni spominjati,to je vec prezvakana tema...
Jel neko ima zeludac da slusa vise ove konferencije? Evo slusam ga i ne verujem sta covek prica. Uvek neki izgovori i besmislena opravdanja...
'Ajde odmori malo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Razumem da je ideja da se preuzima sve u odbrani, ali kada vidis da ne funkcionise i da oni lagano uzimaju skokove u napadu jer njihovi visoki ostaju pod kosem sa nasim bekovima i koriste tu svoju visinsku prednost da uhvate polovinu svojih promasaja (ali bukvalno), odustani od originalne ideje i predji na plan B. Neshvatljivo zaista, ovo je ekipa koju moramo da pobedimo i u gostima, a kamoli u Beogradu, i mi to ne cinimo zbog toga sto nam je fleksibilnost u nacinu igre 0.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Најискреније никада ни у сну снова нисам могао замислити да ће мој Партизан играти овакву одбрану. Искрено негдје подсвјесно је постојао страх да се само то не деси. Не знам из чега проистиче оволика курцобоља, нехтјење, незалагање, једноставно непостојање воље да се иде чврсто, јако, у месо у фази одбране. Па макар за 60 секунди ушли у бонус. Једина добра ствар је што сад сваки облик наде за топ 8 треба да се угаси, и максималан фокус на АБА, али и ту ће нам требати помоћ свих светаца из православног календара да освојимо са оваквом одбраном. :pop
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Rucna mora da se povuce HITNO, kola su na nizbrdici a kocnica nema. Ne zelim da razmisljam sta ce biti ako izgubimo od Buducnosti u nedelju...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Gledam konferenciju... Imam osecaj, Zeljku nikad teze nije bilo! Sa cim i sa kim se sve covek mora boriti... Sve sto kaze, nemam razloga da mu ne verujem. Da se ne ponavljamo. PODRSKA i samo PODRSKA!
P.S. Jako vazna utakmica protiv Buducnosti. Da se pod hitno vratimo na pobednicki put.
Isto..

Al eto… dugo je trebalo sa se krene sa teranjem trenera..

I zbog ovog svega nije trebao da se vrati… nikad
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Sve je do trenera!
Primera je milion. Recimo, Šćepanović koji je preuzeo isti tim koji je bio prvi i u ABA i u Evropi, još bio pomoćnik u tom timu, znao igrače, sistem, akcije...
Ili najsvežiji primer Duško Ivanović...
Sve je do trenera!
Zasto ovo brate????
I pored svega sto smo dobili i doziveli od i zbog Zeljka ti pises ovo??? Da li je moguce da se ignorise cinjenica koju jedan Zeljko navodi da NE MOZE NI NA TRENINGU DA SAKUPI petorku?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
ЕЛ и опраштање од борбе за топ 1 децембра јесте неуспјех. Сезона може да се извади и заборави освајањем АБА лиге. У каналу смо нешто мора да се ради.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Pa to smo se oprostili mozda u tvojoj glavi nakon 11 utakmica. Ili je mozda i napisano hiljadu puta koliko ima dobrih ekipa i da niko ne garantuje top 8. Mozda kad ne biste nabijali tenziju i ne znam koja ocekivanja mozda ne biste padali u nesvest. Najgora ekipa u Spaniji nas dobila neko kaze? Najgora ekipa u Spaniji bi bila prva u ABA. Mi se busamo nekim poznavanjem u kosarku a to je sve jedan kurcic.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Tjera ga kosarkaski nepismeni polusvijet, recimo Rada sa konferencije, pitanjem sta je sa Andjusicem, sto je igrao samo 6 min? Mislim da bi Zeljku lakse bilo da ga je pitala zasto je doveden igrac koji ne moze juniora da cuva.

Mada evo i ovdje se provlaci, naziralo se, ali evo sad i direktno da se mijenja trener.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Boli, ali šta da se radi.
Izgubili smo zbog umora, koji je doveo do grešaka, koji su prelomili utakmicu na njihovu stranu.
Teraj dalje, mora biti bolje.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Brate niko ne tere trenera, ali da 4 utakmice primis 400 koseva nije normalno. Trpecemo poraze i bilo ih je i bice ih, ali navijaci Partizana nikad nisu trpeli bezmudje i ne igranje odbrane. Da su veceras poginuli u odbrani a izgubili niko ih ne bi krivio ali mi se raspadamo cele sezone u polju odbrane i to je samo nastavak od prosle. Nisam dovoljno strucan kako je to moguce?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Jedino gore od naše odbrane je publika koja je veceras došla. Prvih 10 minuta sam mislio da igramo pred praznim tribinama.
A jedino losije od gore pomenutih su organizovani sa ,,nekad se zvala”.
Dobra stvar sto smo sa El završili pa nećemo rasipati i ono malo energije koje sakupimo preko nedelje.
Budućnost nam je meč sezone. Pobeda je imperativ da bi izasli iz govana koja su nam polako došla do nosa.
Šteta. A jeste nas bila uhvatila neka euforija posle Makabija i zelenih grčkih cigana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top