Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Cestitke ekipi na pobedi iako imamo sudjenje kao da smo neki kosarkaski klub koji je osnovan pre 2-3 godine... Sta bi nam tek radili da nam je hala poluprazna kao nekima, ne smem ni da zamislim... Sramotno je da je svaka situacija koja je bila 50-50 i koju smo svi videli u hali bila dosudjena za njih...

Odbrana moze jos bolje, bila je solidna... Pogotovo ti faulovi dok nismo u bonusu, da se ukljuci mozak malo, opet smo mnogo bacanja poklonili a da nismo bili u bonusu...

Zeljku hvala sto je dosao u ovaj mulj da se bori...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Ne znam...Godinama me dusa boli zbog jedne stvari koja je definitivno cinjenica. A to je da se u ovoj zemlji nista ne desava bez dozvole i blagoslova osobe, koja do srzi, iz najdubljeg dela svog bica mrzi Partizan! Jel stvarno ovde jos ima onih koji misle da se u Srbiji moze nesto desiti bez dozvole jednog od bivsih vodja navijaca ogavnih larvi bez trunke mozga???
Da li zaista neko misli da Ostoja (ovo ne shvatajte kao argument za odbranu istog), moze bilo sta da uradi u Partizanu, privatno i poslovno bez saglasnosti i bez kontrole od strane psiha???
Neko je napisao u nekom prethodnom postu, ... i kad Zeljko ode, ovo ce i dalje biti nas Partizan...A ZELJKOV TADA NECE VISE BITI???
Zeljko samo poziva na JEDINSTVO, DA NEMA PODELA a primarno zbog pregrupisavanja snaga u borbi protiv zla koje hoce i tezi ka konacnom cilju naseg unistenja!
Aman braco, pa u Srbiji padaju glave ljudi jakih kao crna zemlja i za najmanje pokusaje suprostavljanja psihu a Ostoja ce mu se suprostaviti jel??? Ili ce mozda to neko od onih koji NISU glasali na izborima za psiha (kad pitas ko je glasao, niko nije a ovaj dobi skoro 2,3 miliona glasova!)!
Jednostavno mi nije jasno, zasto pogrdnim skandiranjem u isti kos sstavljamo Ostoju i one osovine zla koje bi najvise volele i zelele da nestanemo i ne postojimo?
Daleko od toga da je Ostoja dobar ili da je dobro resenje. Ali mislim da je osoba koja nekim kompromisima pokusava da izvuce barem neku dobit za nas, a koju ruku na srce i uspeva i pored puno glupih, nerazumnih i losih stvari koje cini Partizanu,
Takodje mislim, a cini mi se da je to juce Zeljko i porucio, HAJDE DA POSTANEMO SVESNI KO SU NAM U STVARI PRAVI NEPRIJATELJI I DA SE PROTIV NJIH BORIMO!
Siguran sam ipak da pogrdnim skandiranjem za vreme utakmice onima koji nam ni blizu nisu takvi neprijatelji kao dvojac koji nas kao hijene grizu na svakom koraku, cinimo LOSE Partizanu!
Ipak sam da se to ostavi, kako neko rece za trenutke kada igraca i strucnog staba na terenu nema!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Ima li negde da se vidi poseta tokom sezone? Tacnije koliko bezimo pratiocima.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.195
Reaction score
7.054
Локација
NbG
Jel stvarno ovde jos ima onih koji misle da se u Srbiji moze nesto desiti bez dozvole jednog od bivsih vodja navijaca ogavnih larvi bez trunke mozga???
Dragi kolega,
Bez da ulazim u analizu celog posta jer sam vec na istu temu pisao u delu KK uprava al zanima me dal ti stvarno mislis da je taj koga pominjes ikada bio vodja onih preko puta...
Taj vodja nije bio ni u svojoj ulici, a kamoli nesto vise. Slobodno se raspitaj, a u medjuvremenu ne padaj na te podmetnute price nerealizovanih i iskompleksiranih ljudi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.958
Reaction score
21.944
I Panter koga posle svake utakmice ili "kritikuju" ili dižu u nebesa je dosta konstantan što se tiče selekcije šuta, uglavnom radi iste stvari i sad jebiga nekad neće. Samo što sad upravo zbog Exuma on može iz uslovno rečeno drugog plana da rešava floutere i poludistancu na nivou el klase što i jeste. Razlika je što više ne mogu da ga čuvaju 3 debila bez posledica po svoju odbranu. Ako on to radi može da se dobije i Monako, što da ne.
Na sledećoj u ABA se nadam da će biti 25+ minuta za Aleksu i da mu se da sloboda da šutira više...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.771
Reaction score
6.399
Ja sam tek sad ukapirao kolko je ON bolestan i kolko nas mrzi. Ladno je dozvolio da dodje Željko i El igrači samo da bi imao pokriće za kurvu prekoputa.
Da nama igraju Vrabac i Vilson kurac bi moglo da se sipa u cigane toliko para. Oni jesu retardirani ali ne bas toliko.
Ovako Željko Turčin, 10 stranaca njanja i može i Lilard da se dovede nije skupo a ne Kampaco.

P.s ako on nije toliko bolestan onda sam ja sto mi je to palo napamet.

Sto se El situacije tiče lepo nam se sve otvorilo. Iako sam prvi jeo govna da je kraj ipak nije tako. Jače ekipe nam dolaze skoro sve a slabijim gostujemo. Očekujem da sva cigansko Španska govna pobedimo kuci. Dužni su nam. Samo je pitanje ko vise. A od ovih realno slabijih možemo nekog da pobedimo na strani npr. Valenciju ili Bajern.
Sve od nas zavisi.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.170
Reaction score
3.701
Nesto razmisljam
P.s ako on nije toliko bolestan onda sam ja sto mi je to palo napamet.
Mislim da je u pitanju to sto granica izmedju psihotika i glupana nije jasno povucena. Moguce je da dusevni bolesnik ima prosjecnu, a u nekim slucajevima i nad prosjecnu inteligenciju.
Isto tako, psiho nema elemente retardacija pa frflja, muca, hoda nakoso, prica nepovezano, drmusa glavom, sta ja znam..

peder je patoloski opsjednut zeljom da bude sve po njegovom i da dobija priznanje za sve. Sa druge strane je netolerantan na kritiku, ali njegov tip licnosti ima/ili je naucio od svog ucitelja te flegmanske reakcije pa on na prvu izgleda uracunljivo. Jbg, nisam iz svijeta medicine i cudi me da do sada niko nije dao procjenu njegovog psiholoskog profila.

I ajde da ne sve ne vezano za sport. Ako mi vjerujete, licno znam da covjek poziva AS za vrijeme utakmica i trazi da se prenese komentatoru sta zeli da se cuje u programu. Ako ne ispunjavas, otkaz a ako bude zadovoljan, dobijaju se pokloni. Jbt kao narko karteli.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.906
Reaction score
10.115
Prvo, sto se igre tice.

Polako sve dolazi na svoje, imamo vecu rotaciju, bolje izgleda. Dva puta nas je Panter sa po nekoliko poteza ubacio u kontra ritam. Jos uvek nije u potpunosti shvatio ovu ulogu, koju je spomenuo Stojance i da mora jos malo racionalnije da radi to sto je predvidjeno. Meni deluje i da je Zeljku ideja da on radi ono sto radi Lu Vilijams (prangijator soler u drugoj postavi, koji ne dodaje nikom), iako to u Evropi ne postoji, pa se i miksuju petorke. U svakom slucaju, nakon ciganije, ne secam se da sam ga video u zavrsnici.

Alen jeste spor, ali se ubrzava :D . Sa druge strane odlican osecaj za loptu, odbitak, dodavanja i prostor. Pored toga, jedini nas igrac koji ''razgrne'' trojicu, a to nam fali. Tako da te neke njegove ocigledne greske, plus kad ga ponese glava luda, mnogo lakse tolerisem nego neke Panterove, koje su po pravilu van bilo kog rezona u nasumicnoj sekundi napada, cesto nakon dobre odbrane kada treba da pravimo razliku, a ne da izludujemo napad. Imao je i Ledej jedan takav potez. Pametno video prednost, trazio da se ocisti strana i onda, kako je video da centar skuplja, napravio basketasko ludilo od okreta i ispalio centarsut ka kosu. Njih dvojica, kao jedni od najiskusnijih i najplaceniji, treba poteze van bilo kakve logike da svedu na minimum.

Gresimo, ali se i uigravamo. Lepo je za gledanje. Narocito kad su Alen i Aleksa na terenu, daje na drazi :D Posto u 2 minuta sa njima dvojicom na terenu mozes da ocekujes i da se da 20 poena Milvokiju, uz jednu nepotrebnu namernu, promaseno zakucavanje i prodatu loptu u kontri :D To daje na kosarkaskoj drazi :D Ovako kad nakon dobre odbrane Panter isprangija van balansa u 5-oj sekundi, jer mu je palo na pamet, pola ljudi i u timu i u hali se smore. Sreca, pa imamo dobru atmosferu u timu, inace bi to pravilo i problem medju igracima, siguran sam.

Sada imamo period kada mozemo maksimalno da treniramo zajedno, a deluje mi, prema sutu, da je to vec slucaj. Vise ciglasimo nego inace poslednjih nekoliko utakmica. Ima i do umora i intenziteta, ali mi deluje i da je trening pojacan koliko se moze.

Sto se ovog drugog dela tice, odnosno konferencije i limara, prvo da kazem da meni zvuci kada Zeljko kaze ,,moj Partizan'' isto kao kad bi bilo ko od nas rekao ,,moj Partizan'', a ne da je prisvojio sve i da ima tapiju na nesto. Hteo je covek da kaze da ne zeli ovakva desavanja na emotivniji nacin, to je sve.

Sto se limara tice, prema mom misljenju treba razdvojiti nekoliko stvari:

1. Da li je limar postavljen da bude tu, radi sta treba i cuti? Jeste
2. Da li limar treba da pusi? Da
3. Da li mu je trebalo skandirati protiv ciganije, FMP-a (Radnicki basket :D ) i Bajerna? Da
4. Da li mu treba redovno skandirati? Ne

Sad cu da probam da obrazlozim stav.

Skandiranje protiv cigana i FMP-a je zasluzio za celu organizaciju oko uvodjenja ciganije u halu i cutanje njima (FMP-u 1 i 2) godinama.
Skandiranje protiv Bajerna je zasluzio za sav ciganluk oko odlaska Trinkijerija, a i za sav ciganluk sinoc oko nagrada bivsima i urucivanja istih.

Mimo toga niko od nas ne moze da bude siguran koje su igrice u pitanju.
1. Da li je bio neki dil izmedju limara i jugastobudise tokom macevanja sa FK (posto je limaru ambicija da tamo zasedne). Da li je neko nekog zajebao. Manje verovatna prica.
2. Opcija da se skloni limar, a postavi neki drugi upravnik. Ne toliko verovatno, jer da je zeznuo nesto trpeo bi mu odmah i biznis i bio bi blacen po blatoidima.
3. To nas dovodi do opcije tri: maksimalno se pokusalo sa pljuvanjem Zeljka, podmetanjem tekstova, raznih gluposti, botovanjem kada smo imali najvecu seriju poraza u ovoj sezoni i koja se vise ponoviti nece nikad. Rezultat je bio minimalan, podbacili su i nisu uspeli da izrovare i poremete odnos Zeljko-navijaci-igraci.
Nakon toga, kada se vec limar psovao protiv cigana, doslo se na ideju da se energija podrivanja odnosa klub-navijaci usmeri na limara, koji svakako nece biti sklonjen kao upravnik, ali ce uticati na atmosferu i odnos klub-navijaci (ili se bar nadaju tome).
Jer, pored sasipanja miliona u ciganski projekat, zasto se ne bi za svaki slucaj i kod nas rovarilo. Standardna varijanta.

Sta god da je od ove tri varijante tacno u vezi limara, ne treba mu skandirati u hali. A da se redovno van hale psuje treba, kao i svaki drugi koga bi oni postavili.

Cim jugstobudise pokrene bilo sta, odmah se javlja ne jedna, nego tri sumnje o cemu se radi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.958
Reaction score
21.944
Kad Alen šutira spokojan sam jer on ne zna za pritisak, kakva je ono glava. Sad što to povlači sa sobom i druge stvari to je stvar nekih drugih stvari (tm by Čegi). Situacija u 3. četvrtini ja mislim, Jaramaz pravi faul nad njim a ovaj prilazi i zajebava ga nešto
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Rade
Nisam to video, ali nadam se da si u pravu, da je do kondicije one njegove noge plus glavu mislim da neću moći da istrpim, jedno još i nekako. Ali s godinama sam postao sve kritičniji sa strpljenjem za takve stvari, možda je do mene :D
Ali svakako su on i Anđušić u ekipi samo zato što imaju srpski pasoš. I Trifa isto, ali ajde za njega se vidi da se kida da dođe na neki nivo.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.906
Reaction score
10.115
@Стојанче Ристевски
Помешао сам, ево овде. Минут након што је ушао у игру. Био је већ близу и направио фаул ногама, нису свирали :D


Jednom je i zatvorio pred kraj, kad je blize bio, prilicno eksplozivno. Duze distance mu smetaju :D

Ne znam, sve stoji sto kazes, ponekad me iznervira, ali meni on ne smeta uopste. Valjda zbog talenta, pravog onog kosarkaskog, koji nam generalno manjka. Imamo atlete, imamo posvecene, imamo i sutere itd, ali cist talenat, prema mom misljenju on i Madar, pa Naneli. Ostali sitnije. Ima i Tristan, ali neke Porzingis varijante. A i zbog blentavosti ga gotivim :D

Andjusa, sa druge strane, Lesor Efes reakcija.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.906
Reaction score
10.115
Kad Alen šutira spokojan sam jer on ne zna za pritisak, kakva je ono glava. Sad što to povlači sa sobom i druge stvari to je stvar nekih drugih stvari (tm by Čegi). Situacija u 3. četvrtini ja mislim, Jaramaz pravi faul nad njim a ovaj prilazi i zajebava ga nešto
Nisam video na vreme, ne moze edit

Gestikulirao mu je da nije bio faul, da je lepo ,,flopovao'' :D posto se Jaramaz bunio.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.906
Reaction score
10.115
Menjam koju hoce trojicu da biraju za Dragana :D

Ali, ode u ,,filijalu''
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top