Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Nindža ubacio prva 2 šuta i onda promašio narednih 11 !
0 poena za 39 minuta iz igre.
2/13 na kraju
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Tek sam sad dosao sebi da se javim. Utakmica na svetskom nivou. Ultra kosarka. Atmosfera za pamcenje. Jug sve bolje i bolje shvata kako da pravi atmosferu u Areni. I to je proces ucenja koji ce doci na svoje.

Dugo nije bio veci uticaj navijaca nego na ovoj utakmici. Bukvalno je Arena progutala protivnika na kraju. Noge su im se odsekle.

Danilo, Madar, Lesor, Exum... brutalno. Odnos Zeljka i Pantera kao dva pajdasa u kafani. Ali se na kraju zna ko slusa. Dobili bi ovo i da nas nije srala trojka.

Ovo sa majicama je super fora da nije bilo mongoloida koji su krali majice. Na nekoliko mesta sam cuo da se ljudi zale da im je neko ukrao majicu sa stolice. I moju je neko skinuo pa kad sam dosao nije je bilo. Valjda se u Srbiji zaista zivi bolje u ovo Zlatno Doba kad se kradu majice od 200 dindzi. Misleh da Grobari nisu cigani, ali pretpostavljam da siromastvo nema religiju, naciju, pa ni klub. Ipak smo mi Srbi. Mozda sledeci put da se ti rekviziti dele pri ulasku, ukrasce neko i da je konfeta.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Tek sam sad dosao sebi da se javim. Utakmica na svetskom nivou. Ultra kosarka. Atmosfera za pamcenje. Jug sve bolje i bolje shvata kako da pravi atmosferu u Areni. I to je proces ucenja koji ce doci na svoje.

Dugo nije bio veci uticaj navijaca nego na ovoj utakmici. Bukvalno je Arena progutala protivnika na kraju. Noge su im se odsekle.

Danilo, Madar, Lesor, Exum... brutalno. Odnos Zeljka i Pantera kao dva pajdasa u kafani. Ali se na kraju zna ko slusa. Dobili bi ovo i da nas nije srala trojka.

Ovo sa majicama je super fora da nije bilo mongoloida koji su krali majice. Na nekoliko mesta sam cuo da se ljudi zale da im je neko ukrao majicu sa stolice. I moju je neko skinuo pa kad sam dosao nije je bilo. Valjda se u Srbiji zaista zivi bolje u ovo Zlatno Doba kad se kradu majice od 200 dindzi. Misleh da Grobari nisu cigani, ali pretpostavljam da siromastvo nema religiju, naciju, pa ni klub. Ipak smo mi Srbi. Mozda sledeci put da se ti rekviziti dele pri ulasku, ukrasce neko i da je konfeta.
Ma što je najgore ti što su krali nisu verovatno sirotinja neka koja nema za majicu ,nažalost ima mnogo stoke koja je alava.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Košarka je očigledno evoluirala u najkompleksniju igru sa loptom. Ja ništa ne znam. Verovatno i 90%+ ljudi koji gledaju. Možemo ko telad da gledamo i komentarišemo, ali i dalje ništa nećemo razumeti, osim dobre energij, borbe i pobede.

Nivo 400, gornjih 10 redova, ljudi su pokrali sve majice. Jebemu život da mu jebem, kakav je to polusvet? Na nivou 200 svaka je bila na mestu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Je l' istok i zapad? :D

Ajde jos da pocnemo da se prozivamo po sektorima i finansijskoj strukturi.

Pripadnici smo naroda koji u odredjenom, ne malom, procentu voli i toalet papir da ukrade, a ne majicu.

Sto se bitnih tema tice, poput utakmice :D , samleli smo ih energijom na kraju. Otkako sa Alenom, Madarom i Andjusicem u odbrani nismo otisli u minus, vise ne komentarisem taktiku :D Samo gledam i uzivam.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Bila je poenta da su krali i na drugom nivou. Da ne bude da na 400 je mrak pa se moze ukrasti. Krali su ljudi na svim nivoima, nema razlike.

Sledeci put deliti te stvari na ulazu i bice puno bolje.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.167
Reaction score
3.698
I danasnji dan je prelijep kada se sjetim utakmice. 10 u svakom pogledu. Toliko.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.546
Локација
Kej Republika
Tek sam sad dosao sebi da se javim. Utakmica na svetskom nivou. Ultra kosarka. Atmosfera za pamcenje. Jug sve bolje i bolje shvata kako da pravi atmosferu u Areni. I to je proces ucenja koji ce doci na svoje.

Dugo nije bio veci uticaj navijaca nego na ovoj utakmici. Bukvalno je Arena progutala protivnika na kraju. Noge su im se odsekle.

Danilo, Madar, Lesor, Exum... brutalno. Odnos Zeljka i Pantera kao dva pajdasa u kafani. Ali se na kraju zna ko slusa. Dobili bi ovo i da nas nije srala trojka.

Ovo sa majicama je super fora da nije bilo mongoloida koji su krali majice. Na nekoliko mesta sam cuo da se ljudi zale da im je neko ukrao majicu sa stolice. I moju je neko skinuo pa kad sam dosao nije je bilo. Valjda se u Srbiji zaista zivi bolje u ovo Zlatno Doba kad se kradu majice od 200 dindzi. Misleh da Grobari nisu cigani, ali pretpostavljam da siromastvo nema religiju, naciju, pa ni klub. Ipak smo mi Srbi. Mozda sledeci put da se ti rekviziti dele pri ulasku, ukrasce neko i da je konfeta.
Fun fact.
Gledao sam par puta Bulls-e. Prosečna karta je oko 80$-150$, kako kad. Da pojedeš nešto, popiješ. Solidan trošak.

Na utakmici hala podivlja samo u dva navrata. Prvo kad se ispaljuju one raspale majice od 5$ pa masa skače da se dokopa iste. I kad krene "trka" na video binu. Takmičari trke su krfona, kafa i bagel. Vrište degenerici ko će da pobedi. Da unovče izdrkani kupon od 5$.

Tako da majica koja dobije noge u Areni je još i ok. :)
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
324
Reaction score
2.068
Локација
Beograd
Dakle,zavrsena je tzv polusezona u EL basketu i ostvarili smo skor od 8/9. Sta nas dalje ceka? Ceka nas 8 domacih tekmi i 9 gostovanja. Docekujemo ekipe sa dna tabele, sa izuzetkom Bajerna i Milana i ekipe iz samog vrha i to gotovo sve sem Monaka. Gostujemo,manje vise direktnim konkurentima za top 8. Raspored,reklo bi se nije tako los jer na papiru na strani igramo sa onima koje mozemo dobiti. Smatram da ce kljucna utakmica biti gostovanje Valensiji i ciganima. Obe pobede,ukoliko bi usledile otvorile bi nam sirom vrata TOP 8,mozda cak i sa viseg mesta od osmog. Sezona se lomi u januaru, a Partizan moze sve da dobije. 5 preostalih utakmica, 3 gostovanja, 2 domacinstva. Mozemo do skora 4/5 ili cak i bolje! Napred Partizan!!!!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Boce mnogo bitnih utakmica i slazem se da to gostovanje ciganima moze biti jedno od onih stvari koje ti daju vetar u ledja za Top 8.
Medjutim mislim da je sad u Izraelu prvo finale. Makabi se konstantno mota oko 7. i 8. mesta. Ukoliko to dobijemo ne samo da se izjednacavamo sa njima vec imamo i bolji medjusoban skor sto ce biti veoma bitno jer ocekujem da do poslednjeg kola bude neizvesno.
Ocekujem i od Baskonije da sada padne malo tako da i ta utakmica kuci je izuzetno vazna da se i tu obezbedi bolji medjusoban.
Valensija ako nastavi da igra kao juce nema sta trazi u borbi za Top 8.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.164
Reaction score
2.142
Локација
u srcu šesnaesterca

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
^ ja ne znam odakle ti to, samo znam da nije tačno. Ja uvek sedim na svom mestu, iznad i pored nas, takođe, redovni sezonci, prema tome, uz dužno poštovanje, ne pričaj neprovereno i ne generalizuj.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
437
Reaction score
2.854
Локација
Beograd
^ ja ne znam odakle ti to, samo znam da nije tačno. Ja uvek sedim na svom mestu, iznad i pored nas, takođe, redovni sezonci, prema tome, uz dužno poštovanje, ne pričaj neprovereno i ne generalizuj.
Bukvalno, nisam sedeo prve dve na svom mestu gore na nivou 400, pa me pjudi dizali jednom sa njihovih mesta... i posle sam sedeo na svakoj na svom mestu... jbg dođem ako neko sedi dignem ljude sa svogesta... jbt uzeli smo ih namerno nas sedmoro da budemo jedni do drugih... tako da smo i mi počeli na svojim mestima da sedimo. :D Što nam daju numerisana ako ćemo da sedimo de oćemo... a i bezobrazluk je brate da kupiš neko tebi subjektivno loše mesto i onda odeš i sedneš na tuđe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top