Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Još nešto o sedenju na svojim mestima... ništa mi ne bi smetalo da ti sto dođu na Makabi i Monako dođu i protiv Zadra i sutra Cibone(jer sam prva dva puta otišao kad sam video da su mesta zauzeta) ... ovako dizati svaki put treba... osnovna kultura je sesti na svoje mesto... ne znam zašto o tome i raspravljamo uopšte.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
20000 majica, nek je jedna po evro to je mesecna plata nekog u klubu. Ovako sponzor pokrije, hala crno bela, lepo izgleda, ti ako ne volis sponzore ili zelis da drzava iskljucivo sponzorise iz budzeta, bacis majicu posle tekme I svi srecni,

Koji sponzor kad je to Ostojina firma? Sam sebe reklamira, njegovo pravo. Moje isto tako da ne navucem majicu "osiguranja".
Da l sam nekog ubedjivao da je ne nosi? Dosao, sacekala me na mom mestu, poklonio je prvom detetu kome je stalo do poklon majice.
Od mene licno i previse sto gledamo sponzora Ostoju kako pet godina nista osvojio nije. Jos da me oblaci, jok.
P.S. izdrkam se na ovu drzavu i njen budzet.

P.ps. Nego, kad si se vec javio, jel i dalje imas ONO misljenje o Zeljku Obradovicu? Da te ne citiram...
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Uzasavam se likova koji na stadionima i halama postuju numeraciju.idite u pozoriste jbt
Ај да те видим да ми седнеш на место. И не не навијаш јаче од мене. А у позориште идем врло радо и у музеје и галерије и библиотеке где је тишина а на утакмици наввијам псујем и дерем се за све паре са свог нумерисаног места које сам платио. Говорим пре свега о хали.
Pa idemo mi i u pozorište, ne brini. Tamo isto sedimo na svojim mestima, numerisanim. Užasavaj se ti i dalje slobodno, ali sedi na svoje mesto.
Тако је. То је онај став "Јебеш места дај да навијамо" ал зато што има за задњи ред.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Uz duzno postovanje, ti ni ne ides na utakmice. Svih 9 El i 4 aba pored mene nikad nisam video iste ljude. Na mom mestu redovno drugi likovi koji nece da se sklone, a redara nigde, pa stanem/sednem na neko obliznje slobodno. Plus je vise ljudi ma prolazima/stepenicama nego na ostatku tribine. Tu je koreografija nemoguca.
Ko ne ide na utakmice?! Ja ne idem na utakmice?! Sram te bilo, uz dužno poštovanje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
zašto o tome i raspravljamo uopšte
Зато што у овој земљи свако правило и сваки закон мало важи а мало не важи и како за кога...
Немам ништа против да у хали, стадиону, позоришту УВЕК важи правило да се седа на своје место, или да НИКАД не важи...
А овако...
Није проблем када је мало људи на догађају, али када је пуно...
И посебно ме нервирају људи који улазе на минут пред утакмицу или после њеног почетка и онда траже да им неко врати њихово место...а да не говорим тек о овима из позоришта :banghead: што касне на представу па хоће да дигну пола реда, деконцентришу глумце и сметају осталој публици, само зато јер су платили своје место - јесу, али да дођу и уђу на време, а не онда када сметају свим осталима...
Ја на позоришта и утакмице не касним, а кад касним онда станем/седнем тамо где има места...
То је онај став "Јебеш места дај да навијамо" ал зато што има за задњи ред
Увек има и тога, али основно је што нема реда, васпитања и културе, па већина ради оно што им у датом тренутку одговара не марећи за било кога другог око себе...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je platio kartu, ima pravo kad god hoce da dodje na utakmicu da ga to mesto ceka, bilo to minut pre pocetka ili 15 minuta po pocetku, sta ima ko da sedi na njegovom mestu, to je osnovna kultura, i drago mi je da je tako u Areni vec par godina, i treba tako da se nastavi
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Па види друже, ја имам искуства из рада у култури, искуства из рата, из војске, са утакмица...правила, закони, наређења, имају смисла САМО ако могу да се ЗАИСТА поштују и изврше, а ако не...онда су ,,мртво слово на папиру,,...
Ako je platio kartu, ima pravo kad god hoce da dodje na utakmicu da ga to mesto ceka
Да ли има право или не, кад је нешто већ почело...дало би се разматрати и расправљати, али пошто нисам правник, рећићу само да кад почне ,,лудница,, илити ,,шоу,, било на препуној утакмици или у препуном позоришту :D мало је сумануто мислити да ће празно место баш да чека некога кад около људи ,,стоје на једној нози,,...а можда је и те људе што су сели на нечија места већ неко (из ових или оних разлога) померио такође са њихових плаћених места...
Итд...
Док не буде више реда, културе, пристојног понашања и правила и закона који се ПОШТУЈУ и ИЗВРШАВАЈУ, биће нам овако како је...

А кад већ поменух лудницу и шоу, ево још мало о Лесору:




А ево и како наши раде данас, на Божић:


Јер већ сутра је нова утакмица...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Sećam se utakmice 1998. protiv Lacija samo što smo stavili bordo-plavo-žute stolice. Sve numerisano, kulturno, redari proveravaju karte da vidi da li si na pravom ulazu u pravom redu itd. Mogao si u bilo kom trenutku da sedneš na svoje mesto. Ubrzo je zavladala anarhija, redari su počeli da se prave ludi, nije im to posao...
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Koji sponzor kad je to Ostojina firma? Sam sebe reklamira, njegovo pravo. Moje isto tako da ne navucem majicu "osiguranja".
Da l sam nekog ubedjivao da je ne nosi? Dosao, sacekala me na mom mestu, poklonio je prvom detetu kome je stalo do poklon majice.
Od mene licno i previse sto gledamo sponzora Ostoju kako pet godina nista osvojio nije. Jos da me oblaci, jok.
P.S. izdrkam se na ovu drzavu i njen budzet.

P.ps. Nego, kad si se vec javio, jel i dalje imas ONO misljenje o Zeljku Obradovicu? Da te ne citiram...
Ma jok bolje da nam se vrati pekovic pressed nik I vrabac…ima vremena da se osvaja, za sad mi je dosta da smo posle mnogo godina opet ponosni na nas partizan.nek reklamira koga hoce sve dok pare lezu. Jbga tako je..
O zeljku isto misljenje I pre I sada. Najbolje moguce uz zahvalnost sto je promenio pristup koji ocigledno nije funkcionisao..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Погледајте прилог 18912

Hvala mu za promenjen pristup.

Da mi ne davimo vise temu, pri sledecoj Globos, British motora Srbija koreografiji, uzimam majicu i saljem ti je.
Bez ironije.
Moze :)) ali ozbiljno!
Poenta je da sam ja gledao na tv kao I mnooogo ljudi. 18k provilegovanih je bilo tamo… do tvog posta nisam ni znao da pozadi ista pise a cool je bilo da svi nose partizanove majice.

Post za zeljka je bio sprdnja- kostala me tromesecnog banovanja.
Ziv bio I javi se da posaljes majicu
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Meni ovaj status u vezi Željka uopšte ne deluje kao ironija, pogotovo teranje u qrac, koji to normalan Grobar može da napiše i u šali? :confused-smiley-013:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top