Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
207
Reaction score
2.020
Локација
Jamaica
Ajmo večeras Partizane moj, zbog kosmičke pravde u koju će ovaj dečak u meni verovati do smrti, melji, gazi, izuvaj!!! Cepajte mrežicu, čupajte obruč, pucajte banane, letite u reklame, preskačie tribine !!! Nek umre psihopata Ćoki od muke, u usta ga kisela i pogana jebo picousti gazda
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Pobjeda nad Valensijom u gostima je nesto sto bi bilo game-changer u EL sezoni. Kvalitet imamo i potrebno je minimizirati gluposti. Ako Smajli opet sutne 2 trojke u prvih 5 minuta, bolje da se ne vraca u BG.
Sinergija Avramove odbrane i Andjusine trojke, Lesorovog skoka i Panterovog skok-suta je potrebna. Ako je moguce, Exum da se ne trosi previse 4/4 i Naneli da odigra bar nesto. Trifine minijature i Papapetruov kontinuitet da se nastavi i mi lagano dobijamo ovo.

Pomisao na Makabi me obeshrabri i nadam se da niko vise nece ponoviti onakvu trazniciju i onoliko dobro preuzimanje u odbrani protiv nas. Nikada.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Bez Nanelijevih trojki , Panterovih dugih dvojki i Exumovih 2+1 ulaza mi nemamo sanse ni protiv koga. Sa ova tri elementa, i uz pristojnu odbranu i skok, niko nema sanse protiv nas. Brat Lesor se podrazumeva.
Ostali da diprinesu koliko mogu, Papa, Andjusic, Teifa, Madar, Ledej, svi znaju ta mogu i sta ne mogu. Smajli i Tristan, svaki na svoj nacin ovog proleca mogu da definisu svoju karijeru, ako to sami ne vide nece im ni tri Zeljka pomoci.
Ajde da veceras bude ta utakmica kad smo krenuli da gazimo.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Bez Nanelijevih trojki , Panterovih dugih dvojki i Exumovih 2+1 ulaza mi nemamo sanse ni protiv koga. Sa ova tri elementa, i uz pristojnu odbranu i skok, niko nema sanse protiv nas. Brat Lesor se podrazumeva.
Ostali da diprinesu koliko mogu, Papa, Andjusic, Teifa, Madar, Ledej, svi znaju ta mogu i sta ne mogu. Smajli i Tristan, svaki na svoj nacin ovog proleca mogu da definisu svoju karijeru, ako to sami ne vide nece im ni tri Zeljka pomoci.
Ajde da veceras bude ta utakmica kad smo krenuli da gazimo.
Dobismo bez Nanelija Baskoniju, i to šutirajući bolje nego ikad. Džabe trojke ako ne trči do kraja svojih mogućnosti. Ne mora sve da stigne, to niko ne uspeva, ali mora da trči. Ova ekipa ne može da dobije nikoga, ako nismo svi istog duha.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Dobismo bez Nanelija Baskoniju, i to šutirajući bolje nego ikad. Džabe trojke ako ne trči do kraja svojih mogućnosti. Ne mora sve da stigne, to niko ne uspeva, ali mora da trči. Ova ekipa ne može da dobije nikoga, ako nismo svi istog duha.
Vise sam mislio na njegove stabilne procente i na trenutke kada se odlucjje, treba nam sut, kao kod Efesa sto je bilo na primer. Za ostalo se slazem potpuno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
Najvise mrzim nasa gostovanja u Spaniji.
Tu nam se po nekoj tradiciji vec, vezu ruke i noge. Da li je klima ili nivo ciganizma tamo, nisam pametan.

Nadam se smirenoj i pametnoj utakmici, to nam je jedina sansa da ih drknemo tamo.
Duguju nam, jbg.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Nisam kod kuce danas, jel moze neki pouzdan link za vecerasnju utakmicu? Hvala unapred!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Samo mali podsetnik, bez komentarisanja u toku utakmice, glupo je da se pada na sitnice. Takodje, ZABRANJENO je vredjanje kosarkasa/sportista u slucaju poraza, losije igre ili slicno.
Postujte ovo zbog foruma, Vi braco ste prvi urednici ovog mesta.

Ajmo mi
Napred Partizan
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Nismo zasluzili da pobedimo.
Skok nas jebe konstantno.

Radovicu zelim da crkne ko ker. Nije sudjenje uzrok poraza, ali stvarno je bilo ocajno, a Sreten se potrudio da se istakne nabijem ga na kurac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top