Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jako lepo vece. Kada vidis punu halu nasih, tesko je bilo i zamisliti drugaciji ishod od pobede. Svaka cast prisutnoj braci.

Naravno, to ne treba da umanji nasu dobru igru. Drago mi je da odbrana izgleda sve bolje, ali navise mi je drago zbog Zeljka sto su rezultati poceli da dolaze. Taj covek zivi za Partizan.

Znam da je primamljivo, ali manite se kalkulacija. Pogotovu se manite istih na dan/vece velikih pobeda. Neumesno je.

Lepo je biti Grobar. Partizan je sinonim za kosarku i greh je da prodje bilo koja sezona najboljeg evropskog takmicenja bez nas u njemu. Pokazujemo to i rezultatima i posetom. Iskreno mislim da u Evropi nema jaceg brenda od nas.

Partizan i samo Partizan....
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
2 boda se pišu.

Kapiten se podređuje ekipi kad god treba, a bogami kad treba i izlazi u prvi plan i vuče parni valjak.

Sad kad vratim film, video se manjak energije kod tih rovitih bolesnih igrača, svaka im čast u svakom slučaju.


Žao mi Trinkijerija nekako.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.829
Локација
"preko bare"
Stigao sam samo da pogledam prvo poluvrijeme. Izgleda da sam najbolje propustio. Ali nije mi žao, dokle god se pobijeđuje.

Kao što nije trebalo previše kukati i pljuvati poslije serije poraza, tako ni sada ne treba podlijegati prevelikoj euforiji. Idemo utakmicu po utakmicu i da vidimo šta možemo napraviti.

Slijedi nam mali odmor od Evrolige i nastup u kupu. Da i tu napravimo maksimalan rezultat, pa da se Evroligi vratimo sa novom snagom i željom.

Srećno nam bilo u nastavku sezone!
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
325
Reaction score
2.085
Локација
Beograd
Po prirodi sam optimista....Verujem i kad niko ne veruje,ocekujem neocekivano, racunam i kad racunice nema...Ovo nisam ocekivao! Zeljko i momci, hvala vam na svemu do sada, molim vas vratite Partizan tamo gde mu je mesto! Ja koliko mogu u tome cu pomoci... jebi ga i dalje me glas sluzi! Napred Partizan!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Ako budu brzo procesuirali Žocove zamisli, biće ovo vrlo dobra sezona. ;)
Bravo ja. Nije vreme za fantaziju ali pocinjemo da licimo na Zeljkov buldozer iz OAKA-e tamo dvehiljaditih.

Steta sto koje kolo ranije nije kliknulo, zbog medjuskora sa hudafajima i Makabijem.Bilo bi lepo da se izbegne guzva za 7-8 mesto sa Efesom, Zalgirisom, Makabijem, Fmp-om, Baskonijom...

Sa druge strane, lako moze da se ispostavi da je pobeda u Kaunasu gotovo jednake vaznosti za dalji tok sezone kao i ono Kecmanovo ludilo u Tel Avivu 2010. godine. Nadajmo se i slicnom( srecnijem i jos boljem ) epilogu. Mozemo sa svima.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Ima li sta lepse nego gledati nase "Kamerunce", kako su srecni posle pobeda... Nema hemije, itd, landara pisore...

Jebace vas Kamerunci, samo polako... I Trinkijeri koji na pitanje novinara i pres konferenciji Bajerna kaze, to su najbolji navijaci na svetu... :respect

Ogromna pobeda ali idemo korak po korak... Bice sve ovo dobro...
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Partizan i samo Partizan, najbolji je on, buce sampion! Hvali svima i na parketu i na tribina. Prelepo crno-belo vece. Duvaj te gurbeti.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.165
Reaction score
2.145
Локација
u srcu šesnaesterca
Ovo je bilo sa 70% snage. Bukvalno se igralo koliko je potrebno. Bilo je nekih gresaka u prvom pol. ali je Zeljko to razjasnio u pauzi i u drugom je sve bilo
Ok. Bravo momci, sada razjebati kurv opet. I dalje mislim da fali visok igrac, Tristan bas ne moze da se sabere
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd

Snimak utakmice
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mi jesmo sigurnom igrom dobili, počinje da se vidi rutina u nekim stvarima, polako ceo roster, sem tristana, odradjuje svoju ulogu. To je sve jako pozitivno. I pozitivno je sto je bilo dosta naših u hali itd...

Moj utisak je da se u prvom poluvremenu video ozbiljan zamor kod ekipe. Da je sva nervoza i dekoncentracija posledica toga. Em ih melje ritam, em ih je pojeo virus... Zato ova utakmica za mene nije bila ni ples ni poezija... Vec zuta, ako ne crvena lampica...

Ovaj usrani kup dolazi u mnogo losem trenutku. Mislim da ga treba igrati ko aba ligu, cak i protiv cigana. Nek igraju tipa, madar i tristan po pola sata ko u ABA, dobili izguili. Da se ostali odmore malo, jer imamo fener 5 dana posle Niša, a Niš je uvek bio zlo po ekipu, na ovaj ili onaj način. Podeljena minutaža, bez kidanja, nek cigani sebi lome noge u kupu, mi imamo pametnija posla...

Top 8 deluje blizu, jer smo 6,7 na tabeli. Al dovoljan je jedan energetski pad da to postane apsolutno nedostižno. Mnogo smo poleteli i počeli da bukiramo smeštaj u kaunasu... Samo lagano i bez naglih pokreta....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top