Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ludo takmicenje, mi izgubimo od fenera, svi drugi zivi i mrtvi izgube, a mi i dalje 6ti... Sta god i kako god, dobro je da ti plasman zavisi isključivo od tvojih utakmica. Daj da dobijemo ovu suludu albu, vazduh da udahnemo jer sledi mašina za meso...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.526
Reaction score
38.777
Ludo takmicenje, mi izgubimo od fenera, svi drugi zivi i mrtvi izgube, a mi i dalje 6ti...
Baš zato svaki poraz treba zaboravljati čim se meč završi. Ne postoji drugi način igranja ovakve EL osim da je sledeći meč najbitniji, praktično poslednji.

Ludi rezultati su se dešavali i ove i prethodnih sezona i jedino što je sigurno je da ništa nije sigurno. Sećam se da su ljudi pravili prognoze o potrebnom broju pobeda za TOP8, a u stvari jedina dobitna formula je da ne gubiš. Možda 17-17 bude dovoljno, možda 19-15 ne bude. Verujem da će se znati ili makar naslućivati tek 3-4 kola pre kraja, a i to je pitanje.

Mi smo sezonu počeli sa 0-3, bili na skoru 4-9, ALBA je imala 3-0. Sve se okrene za par kola.

Apropo mašine za meso... mi imamo prilično "zajeban" raspored, ali ko pogleda raspored ostalih konkurenata, Makabi, Valensija, Baskonija, Žalgiris, pa i Monako... niko tu nema ništa lako. Manje više sve slične utakmice.
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.913
Reaction score
8.220
Bas tako…. Nema apsolutno nijedne lake utakmice… videli ste Albu protiv cigana…

Takodje… turneja po Italiji… pa to su preozbiljne ekipe…

Znaci korak po korak… i samo hrabro…
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Posle poraza od Fenera na jedan posed sinoc se kockice složile .Eto taj poraz nss je udaljio od nekog boljeg mesta meddu 8 . Biće ti grcevita borba da se upadne.
Meni nije jasno da ljudi tvrde da top8 donosi EL sledeće god il sam ja nešto prevideo.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.179
Reaction score
3.773
Ovaj Fener je na svakoj poziciji jaci od nas. Imaju i Itudisa koji je odlican trener jer je ucio od najboljeg.
Istina je da moramo nekada i izgubiti. Dobri smo bili (cak mislim i odbrana), ali njima je sut bio fenomenalan.
Sada opusteno u seriju pobjeda :)
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.762
Reaction score
14.160
Локација
Madagascar
Posle poraza od Fenera na jedan posed sinoc se kockice složile .Eto taj poraz nss je udaljio od nekog boljeg mesta meddu 8 . Biće ti grcevita borba da se upadne.
Meni nije jasno da ljudi tvrde da top8 donosi EL sledeće god il sam ja nešto prevideo.
Nama to ne igra nikakvu ulogu za sljedecu sezonu,mislim na top 8,to samo Virtusu znaci
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.526
Reaction score
38.777
Virtusu i Monaku, osim ako već nisu sredili licence.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.762
Reaction score
14.160
Локација
Madagascar
Za Monako se pricalo jos prije dva ili tri mjeseca da igraju EL sljedece sezone bez obzira na rezultat,ako je vjerovati basketnews-u
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.526
Reaction score
38.777
Zbog toga sam se i ogradio. Po pravilima EL, oni ostaju u EL ako budu u TOP8, tj. bolje plasirani tim između Monaka i Virtusa, ali mora obavezno biti u 8. To je inače jedini "sportski" način da EC ekipa izbori EL i dogodine i svake naredne, dokle god je bolji od 2 EC tima u TOP8.

Iz tog razloga finalista EC nije siguran za EL, samo osvajač.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Uživajte u ostatku sezone, neće nas niko maknuti iz EL - osim što imamo faktor zvan Željko Obradović koji je u Evropi mnogo veći nego što ovo naše podneblje može i da zamisli, sasvim lepo je i imidž kluba i navijača dotakao plafon ove sezone, samo bez ubacivanja predmeta na teren i nekih epohalnih ispada i sve će to biti u redu! ;) ;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top