Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Zbog svog mulja u kome živimo i mi i naš Partizan, vrlo je lako na momente zaboraviti kakva smo mi j***na INSTITUCIJA od kluba!
Toliki broj ne samo vrhunskih igrača, već igrača koji su najvećim evropskim klubovima ostavili neizbrisiv trag. Da imaš toliko igrača koji su igrali u jednom Realu iz Madrida da sa njima igraš utakmicu veterana!!! Eeeej! Da jedan Virtus ima ovakvu najavu!!!
Sve više mislim da je ta naša veličina zapravo i naše prokletstvo u ovoj ciganizovanoj državi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Aj pa da osvojimo Italiju :partizan-fan:

O Партизане, о шампионе, уз тебе увек смо ми зато победи, песме се оре и бакље горе, јер ми смо твоји Гробари!

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.784
Molba za sve kolege koji su u Italiji večeras:

Obišao sam pola čizme, ali nekako je Bolonja uvek ostajala za sledeći put. Tako da bih vas najljubaznije zamolio da ostavite bar neki kamen na kamenu. :D

P.S. Za Milano mi puca kaiš, njega sravnite do temelja ako treba. ;) ;-)
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Nema na njihovim portalima ništa konkretno, samo izjava Sacriola da je više igrača upitno i da ne zna koji tim ce moci da izvede na parket. :confused-smiley-013:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.784
Screenshot_20230307_171526_Flashscore.jpg
Ja samo ovo nalazim. Svakako imaju dugu klupu.
 

Markoni98

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2023
Порука
6
Reaction score
8
Локација
Koper
Bukvalno, ovaj izostanak sengelije zlata moze vrijedan biti. Niti ce moci da opterete unutrasnju liniju, niti vidim nacin da agresivni budu na spoljnoj liniji sa Teodosicem. Vidjecemo sta ce biti nije Skariolo vrana, ali mozemo dobiti!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ponekad se zapitam da li smo mi u izvesnoj meri subjektivni u pogledu procena o sopstvenoj veličanstvenosti... Onda pogledam utiske različitih ljudi koji nam dolaze na tekme u BG da "vide čudo" i zaista shvatim da smo istinski nenadjebivi.

Ovi snimci iz Bolonje /na gostovanju/ svedoči o stvarima koje do sada nisu viđene u košarci NIGDE U SVETU! Ili možda je moj propust pa ne videh nešto u međuvremenu. Više je EL dobila od Partizana nego li što je Partizan dobio od EL. Ovo takmičenje je "hit" ove sezone upravo zahvaljujući svemu što se događa u Partizanu, posebno u svetlu Žocovog filmskog povratka na veliku scenu, onako takmičarski potpuno aktivan da jebe kevu svima koliko je moguće sa NAJMLAĐOM i UBEDLJIVO NAJMANJE SKUPOM ekipom, sa najmanje igrača u rosteru.

Opet je sve posebno, puno ljubavi i emocije... Očekujem da i EL objavi ovu euforiju naših navijača u ITA. Ne viđa se to... EL da se ZAHVALI 2x Partizanu i 1000x Žocu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top