Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Iako je Zeljko napravio takav koncept igre da se u poenterskom smislu rijetko kad moze istaci pojedinac u odnosu na tim, sve sam vise ubijedjen u to da ce kapiten sjutra zatrpati sa 25pt+…Kako samo lagano djeluje ova njegova poludistanca iz driblinga, a o brzini izbacaja da ne pricamo, cak i Papapetru uci od njega zadnju promjenu :icon-biggrin:

Pokazalo se nebrojano puta ove sezone da on ima bolje procente suta iz driblinga nego iz spot-ap situacija, to je neko cini mi se i prokomentarisao ovdje.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.387
Локација
Kej Republika
Duplo kolo, Italija.
Negde se i početkom sezone naglašavao da nam je oca nedelja donekle i ključna. Bar što se tiče konačnog plasmana u EL.

Trenutna forma i kvalitet ekipa mi govori da su nam veće šanse u prvoj, protiv Virtusa. Milano se ozbiljno podigao u poslednjih par nedelja. Izgledaju dosta bolje.
Imaćemo dosta navijača u halama.

Bilo 1 od 2, 2 od 2 ili ne daj Bože 0 od 2, jedno je sigurno. Biće spektakl!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.828
Локација
Где год ОН да игра!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top