Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Velika pobeda, sjajna podrska navijaca. Nisu nam na ruku isli ostali rezultati ali sve sto smo zeleli jeste da zavisimo od sebe i da drzimo sudbinu u svojim rukama.

Idemo po duplu pobedu u Italiji!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.116
Reaction score
14.635
Локација
Kipar
Ubrzo je i Serđo Skariolo izašao pred novinare.
"Čestitam Partizanu na sjajnoj utakmici. Pokazali su još jednom da igraju izvanrednu košarku. Posebno čestitam Želju na načinu na koji vodi ovaj tim, ali i Zoran Saviću kako ga je sastavio. Ne mogu da zaboravim ni Dantea Egzuma koji je pokazao zbog čega je bio u NBA ligi. Što se mojih igrača tiče, ne mogu da im zamerim ništa. Išli su i preko svojih mogućnosti večeras."
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Koliko je samo ovo vredna pobeda. Sledeci je Armani koji je po meni jaca ekipa od Virtusa, a i u izuzetnoj su formi. Ocekujem veci doprinos od igraca koji su danas uslovno receno slabije igrali, od Lesora, Avramovica i ako je to moguce Andjusica. Idemo jako, samo Partizan !
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Kevin nije kapiten, Zeljko je mator, Eksum nije plej ,treba nam bolji centar Od Lesora, ne znam zasto se trpi Naneli, Smajlagic je samo za neki splav Madar mrsav Papaetru van Grcke nikad igrac....Kolji, voda vri dok ne ukapiraju svi koliko ste losi momci u crno belom ):
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.705
I pošto uvek nekako dođemo do protivničkih trenera, treba napomenuti i kakav je majstor Skariolo a i gospodin. Mislim da Željko, on i možda Itudis najbolje vode svoje ekipe. Ne bih rekao ni da je on kriv za onih par poteza Belinelija, ono je bila čista frustracija jer su ga nenormalno dobro čuvali.
Za sve fanove/hejtere switch-a, imali ste u live prenosu rečenicu "remember, no more switch" :D u nekoj trećoj četvrtini
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Pored želje da održi nezvanični timeout, u tom trenutku mi je delovalo da je Željko tražio challenge da bi dao Kevinu još dodatni minut oporavka od onog nezgodnog udarca u koleno (ćopao je nekoliko sekundi nakon ustajanja sa parketa).

U svakom slučaju, hvala vam Crno-beli!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Switch je bio jedino na Belineliju tokom cele utakmice i to je rezultiralo u gomili izgubljenih lopti i ispucavanja njihove NBA zvezde.

Timska pobeda. Odlican skauting naseg strucnog dela tima.
Bitna pobeda, ali i drugi su pobedili tako da nema opustanja. I dalje je svaka utakmica bitna.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Vezi tea gde ti gazda kaze!
Kakav nalet emocija, ovo sam davno doziveo, toliko puta tokom sezone, kosarka nije samo sport, Partizan nije samo obican kosarkaski klub. Sve zahvaljujuci najvecem ikada. Zeljko obozavam te i uzmi tu evrotitulu!
Edit: I naravno, da pozdravim sve nase goste na forumu koji nas prate kao nasi verni navijaci nas Partizan
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Au jbt, sta ovo bi, strasno kakav adrenalin ovaj klub moze da izazove... Mnogo dobro izgledamo, lopta ide dobro, odbrana u nekim fazama brutalna...

Meni najjaci deo kad Ledej iz drugog plana prikucava uz faul, posle cini mi se naseg suta za tri i onda ide usporeni snimak toga gde se vidi da je prilikom zakucavanja opicio i ciguljara po njusci... :buhaha

Dve muve jednim udarcem :D
Jedna muva virtuelna al' balegar stvaran... X faktor - Smajli pre nego Naneli ili Dante, Jam k'o osica u odbrani, šut je relativna stvar, odbrana i igra u napadu su ono što tera vodu na našu vodenicu... Idemo dalje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.776
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Eto recimo to sa challengom.
Sve te odluke su stvar momenta i na kraju i sreće i doslednosti što pričam od početka sezone, kad se kritikuje Željko, što brani, ne brani, pravi faul ne pravi faul, sve se to negde izniveliše. Sada da je bila neka diskutabilna odluka na kraju a on nije imao challenge i zbog toga izgubimo, bilo bi kako je izlapeo. Tu ima toliko sitnih stvari koje ljudi analiziraju 2 sata posle utamice a treneri i igrači donose odluke u sekundi.
Ko onaj što je pisao da ne znamo da spustimo loptu na post tehnički… On gleda usporene snimke na yt a oni igraju na 5000 obrtaja sa bezbroj kretnji u sekundi.
Panterova prava kapitenska partija, čak i meni iznenađenje iako sam ga stalno branio od onih priča da je samo divljak.
I Madarova najzrelija partija, sem jednog šuta ishitrenog, praktično bez greške u napadu.
 
Последња измена:

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Da ga ne ureknem, ali veelika pohvala za Madara koji je odlično odigrao utakmicu večeras. Mnogo je napredovao u odnosu na početak sezone, mada je i tad bio dobar. Izuzetan košarkaški IQ, uz Exuma možda i najveći u ekipi.

Mislim da je njegov skok u napadu prelomio utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top