Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Au jbt, sta ovo bi, strasno kakav adrenalin ovaj klub moze da izazove... Mnogo dobro izgledamo, lopta ide dobro, odbrana u nekim fazama brutalna...

Meni najjaci deo kad Ledej iz drugog plana prikucava uz faul, posle cini mi se naseg suta za tri i onda ide usporeni snimak toga gde se vidi da je prilikom zakucavanja opicio i ciguljara po njusci... :buhaha

Dve muve jednim udarcem :D
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Не памтим када сам већу емоцију доживео. Навијали смо као ненормални. Сутра правац Милано, па у четвртак без притиска, па шта урадимо. Извиждали смо и испњували Теодосића, али морам да кажем да је на крају меча пришао нашој клупи и честитао целом нашем стручном штабу, не знам да ли сте то видели у преносу. Лепо је вечерас бити Гробар и живети овај наш насушни Партизан.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Sudjenje kriminal! Ovo debelo špansko govno nešto ozbiljno ima protiv Želimira i Partizana!
Smajli IZ-DO-MI-NI-RA-O!!!!

Mrtva trka bi bila za pobednika u odvratnosti između ovog Skariola i ciganšture masnokose. Šteta što ga nisu više izudarali. Jedino me Zek tu nije izneverio :)

Ufff. još mi vruća glava, mislila sam da sa onakvim sudjenjem šanse nema da dobijemo.

Samo gazi, gazi Partizane!!!
To i ja cele sezone vidim, kako nas spansko debelo govno cele sezone pogotovu kod kuce krade, mozda je to cak i blaga rec sta radi…
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Права тимска побједа, буквално сви су дали допринос сем већ по навици Анђушића.
Капитен вукао у првом, у другом Нанели и Данте, а Смајли и Јам читаву утакмицу.
Велико браво за Гробаре, буди ово све једну велику наду.

Огрејаће, обасјаће...

Едит: снимак кад Нанели или Пантер шаљу Милоша по бурек :eek:
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Divno. Čestitke igračima, struci i našoj braći u dvorani. Srećni smo!!!!
Dosta igrača je odigralo odlično.
A valjda ćemo dočekati adekvatan doprinos i "najvećeg ljetošnjeg pojačanja",
 

Sekula1986

Početnik
Учлањен(а)
24.11.2019
Порука
22
Reaction score
42
Локација
Beograd
Koliko vazna pobeda,skoro najvanzija do sad. Koliko je igraca veceras podbacilo to je strasno. Ovo je pobeda kao kuca ali voleo bih da pitam Zeljka zasto je za ime boga na ono trazio celendz i to sa ovakvim sudjenjem umesto da je cekao jos malo jer je sa ovakvom sudijskom kradjom bilo moguce cak i da izgubimo ovo.
Da bi rekao par reci igracima jos da mu ostane time out. Znao je i on da nije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.364
Reaction score
37.717
...сви су дали допринос сем већ по навици Анђушића...
Uhvatim sebe u jednom trenutku da čupam kosu dok udaram glavom o zid i vadim sebi oči tupom kašikom. :D

Kakve bravure majko mila. Omiljena rečenica komentatora mi je postala: Izlazi Anđušić iz igre. :buhaha
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Права тимска побједа, буквално сви су дали допринос сем већ по навици Анђушића.
Капитен вукао у првом, у другом Нанели и Данте, а Смајли и Јам читаву утакмицу.
Велико браво за Гробаре, буди ово све једну велику наду.

Огрејаће, обасјаће...

Едит: снимак кад Нанели или Пантер шаљу Милоша по бурек :eek:
Počinje poslednja četvrtina i govorim ljudima u kafani da pobeđujemo, ako ne uđe Anđušić više u igru.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Pocetkom cetvrte cetvrtine uzeh jedan 'zepamcic, cisto za svaki slucaj, ali ce ovaj put proci bez rakije, hvala ti Zeljko.
Ide ovo u dobrom pravcu, ne mislm da se se u Milanu treba opistiti i unaored oredati zarad derbija. Takve kalkulacije ostavljam orkama iz mordora. Lopta na kraju nikad ne laze i svako se takvo kalkulisanje obije onglavu.
Cak mislim da protiv Olimpije treba odigrati kao da nam od te utakmice sve zavisi. Na tucu , na borbu, na sve ili nista.
Ako u virtuelni derbi udjjemo na krilima serije od 3 -0 u el, ne vidim nacin da ga izgubimo.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.599
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Svako ko brani bilo kog cigana na bilo koji način, na forumu, doživotni ban, automatski, mrš u pičku materinu!

Govno iskompleksirano čupavo nek puši kurac!

Bravo momci, bravo Željko, bravo Partizane!!!!
Cigo je uz Eksuma i Pantera bio naj bolji naš igrač. Svojom igrom više je pomogao nego Aleksa i Danilo
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.824
Kakvu odbranu smo odigrali. Prosto nisam mogao ocima da vjerujem sta gledam. Bravo za sve. Mnogo volim ove utakmice kad ne znas za koga bi glasao (iako imamo pravo trojicu). Panter vukao stalno, Naneli pogadjao u najtezim trenucima, Dante izdominirao, Smajli takodje, Zek takodje, Madar. A to sve samo u napadu, a isto smo i jos jace igrali u odbrani. Uzivajmo Grobari!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.654
Локација
Beograd
Jesu ove sudije namazane i vukli su na njihovu stranu, ali su nas da budem iskren pustili da se pobijemo. Nije ni naša odbrana bila naivna i tukli smo ih barem koliko i oni nas. U Abi bi nam pola onih ukradenih svirali kao faulove.
Željko čeka Anđušića da proradi isto kao i mi, samo što u drugom poluvremenu nije trebalo da ga uvodi. Lesor se skroz pogubio, ali eto nadam se da će u četvrtak da se probudi.
Večeras sam pomislio samo jedno: Što nisam u Bolonji? Zavidim vam svima što ste tamo.
Ko god voli košarku ne može da prigovori ništa kvalitetu ove utakmice. Ovo su pravi evergreen dueli. Volimo te Partizane!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top