Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Momcima ništa ne zameram, izginuli su na terenu. Ulazili su im frižideri, nama iskakala lopta iz obruča.
Najveći budžet, sva ta slavna imena u timu i opet govna ciganska nisu mogla da nas dobiju bez sudijskog tria. Onoj govarci raspaloj posebno jebem sve sto joj mrda po kući.
Sto reče kolega gore,vraticemo vam sve u playoff-u.
VELIKI SI PARTIZANE!
:napred-partizan:
Grobarima u hali :respect
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.308
Reaction score
10.836
Локација
underground
Falio nam je taj jedan dan oporavka . Kad sam ja kao navijac bio emotivno i fizicki ispraznjen posle zadnje dve utakmice onda kako je igracima bilo mogu da mislim , Sudjenje sramno dok se nisu odvojili i fakticki prelomili.
Nista , sad imamo 3 dana a Real 2 do sledece.
Najvaznije je da se niko nije povredio jer sam pretrnuo kad su se Panter i Egzum uhvatili za clanak.
Milano je izgubio i to je dobro jer ne mogu vise do 18 pobeda a s njima imamo 0-2 dok sa Efesom 2-0.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dva su razloga za poraz, jedan je umor jer je proslo svega 47 sati od utakmice sa Cedevitom i njihov nenormalan sut. Podsetilo me na utakmicu nas i Pao 2010 kad ih je Zeljko vodio, dosli su kao poslednji na tabeli i odvalili nas u pioniru ludom suterskom klinikom.

Sudije kriminal znaci ubile nas veceras, ok rodjaci razumem da je Barselona ali i za nju je mnogo da se ovako sudi.

Videlo se da nam fali svezine posle dve teske utakmice i da nas umor ubio, da nije bilo njega ni one sudijske kradje ne bi bile dovoljne da pobede.

Bratu Janu i Miroticu cestitam na pobedi, kalinicu fuck off.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Ne može se ni dobiti svaka pogotovo ako je protivnik poput putabarse.

Nedestatak kvalitetnog igrača 4-5 dolazi do izražaja na ovakvim utakmicama. Dosta će da nas košta to protiv ovako jakih ekipa.

Teraj dalje, čekamo Real.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Najborbenija utakmica Partizana.
Ne mogu se ni setiti kada smo odigrali sa ovoliko energije.
Ali kurve španske pogađale neverovane šuteve, neverovatno koliko je nama lopta izašla iz obruča...
I da ne bude to sve potrudile se sudije koje su propustile 5,6 situacije da sviraju faul pri šutu dok na drugoj strani.... Kuku mene.
Šteta.
Dosta se istrošismo.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
186
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Jbg da je ušla ona Nanelijeva na kraju 3/4 izašla Aleksina i svirali Danteu da je nagazio. Nije išao šut, dominirali su u skoku i mnogo su individualno jaki, istrošeni su igrači i prijaće im dan pauze više.

Bilo je par sudijskih odluka koje su uticale na ishod meča, o tome ne bih jer je očigledno.

Shvatio sam da mi i u najgorem mogućem slučaju završavamo na .500.

Teraj dalje Željko.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.682
Samo da ne zaboravim da se najebem majke onom ciganskom žljebavom govnetu za udaranje Dantea u bubrege. Džukački potez od džukele. Ćeraćemo se još!
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
245
Reaction score
1.114
Локација
Trebinje
Puno mismeceva, par diskutabilnih odluka, i nedostatak benzina kod nas. Roster kao da im je pravljen da nama ne lezi. Papapetru usao u neku konstantu od povrede, nit brzina dole nit gore. Igra u istom ritmu nikako malo da mu da po gasu. BRAVO SVI ZA BORBU IDEMO DALJE!
Имам педесет и кусур година и увијек, баш увијек се мучимо и на жалост често губимо од свих шпанских гована.
Никако нам не леже.
Ј..га, идемо даље!
ПАРТИЗАНЕ НАПАДАЈ АЛИ И ПОБЈЕЂУЈ!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top