Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Imaju kutije za prikupljanje priliga za naš narod i naše svetinje na kosovu… niti je jedini naš narod kom treba pomoć na kosovu, niti su nam sve ugrožene svetinje na kosovu… al dobro zvuči onako konkretno i prioritetno. Dok se tako bude generalizovalo i lupetalo nikad nesrećni neće imati dovoljno pomoći niti će darodavci iskupiti dovoljno duše. Samo će bagra kojoj jeftin patriotizam nije odvratan ziveti na tudjoj grbaci, a pretezno onih koji su najugrozeniji. Ako hocete da skupite pomoc navedite kome pomazete i kako, a ne da to generaluzujemo iza reci kosovo… mi damo za kosovo an general, a neki braćala u crnoj majci i sa hipertrofiranim nadlakticama,na koje staju i trojerucica i beli andjeo, će da odluči da li to ide za humanitarnu pomoć, za sever ili enklave, za oružje i gudru ili sta već mu dune. I to sve na našoj evroligaškoj utakmici… da zovnemo i onu malu ‘djenerale djenerale’kad smo već tu… ima veze s eveoligom jer su kutije na evroligaskoj utakmici, mozete preabaciti u uprava i marketing slobodno….
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Inače, ne videh da je već bilo, ako jeste praštajte.

U poslednjih 5 kola definitivno najbolju formu ima Monako sa svih 5 pobeda. Osim Monaka, samo još 3 ekipe imaju 4 pobede, Makabi, Milano i naš Partizan. :clap
Ako "proširimo" pogled na 10 poslednjih mečeva, naš Partizan deli prvo mesto sa ekipama Olimpijakosa, Reala, Monaka i Milana. Još jednom bravo! :clap
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Da li će Avram čuvati Satoranskog ili Trifa?
Ili ćemo pak probati sa brkom to da odradimo?

Dal Avram uopšte može da ga sačuva?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Inače, ne videh da je već bilo, ako jeste praštajte.

U poslednjih 5 kola definitivno najbolju formu ima Monako sa svih 5 pobeda. Osim Monaka, samo još 3 ekipe imaju 4 pobede, Makabi, Milano i naš Partizan. :clap
Ako "proširimo" pogled na 10 poslednjih mečeva, naš Partizan deli prvo mesto sa ekipama Olimpijakosa, Reala, Monaka i Milana. Još jednom bravo! :clap
A kakvi smo ako se računaju samo tri četvrtine? Mislim da tu nemamo nikakve šanse da se poredimo sa apsolutnim šampionima iz predgrađa.

Šalu na stranu, ovo su stvarno izuzetni rezultati i forma. Nadam se da ćemo poslije večerašnje utakmice dodati još jednu pobjedu na nas konto.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Uz ovakvu sezonu, vracanje iz pepela i pokazivanje nevjerovatne i neocekivane snage, kako na parketu, tako i na tribinama, i da izgube sve do kraja, nema se sta zamjeriti. U ovoj sezoni Evrolige, mnogi timovi su imali sjajne pozitivne serije, pa onda potop ili obrnuto, kao npr. Baskonija, Milano itd. dok smo mi imali na pocetku odredjene oscilacije, sto je normalno za povratnike u EL, a od tad vec je magicno kako igramo u jednom prilicno pozitivnom kontinuitetu. Zeljku i igracima svaka cast za pokazano do sad, kao i navijacima i simpatizerima koji ih bodre svaku utakmicu, a veceras samo opusteno, da dobijemo Barselonu i gadjamo Monako u Play Off-u.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Kad kolega spomenu Baskoniju, samo su oni i Fener od timova na prvih 8 pozicija sa manje od 3 pobede u poslednjih 5, a ako se gleda poslednjih 10, Baskonija ima 4-6, Fenerbahče 5-5, svi su ostali pozitivni. Neka se trend nastavi i ova četiri kola do kraja, pa da ove dve ekipe totalno posustanu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Iljasove koji je Egzuma proglasio za promasaj.
Sam ću da se javim. Strašno sam potcenio njegove mogućnosti! Žoca bogu hvala nisam dirao u stručnom delu iako sam bio ljut posle finalne serije ABA lige jer je "tražio alibi" barem tako to doživeh i shvatih. Hvala Željko što postojiš! Momcima puno sreće pa kako bude.

Za mene je takmičarski sezona završena u mislima. Sve preko do sada urađenog, čisti je plus i povod za podizanje potencije :D

Neću da podvlačim crtu samo da ne bih potcenjivao momke, ova sezona miriše na nešto veliko. :shal
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.538
Локација
Novi Sad

Ako ima još neki link, na chat pošaljite
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top