Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Real večeras igra tešku utakmicu sa Fenerom. U petak završavamo to što se tiče prve faze. Utakmice posle dva i tri dana su nebo i zemlja. Dan više za odmor nosi barem 20% više energije. A i ne vidim tim koji bi pre izabrao Partizan u odnosu na Baskoniju ili Žalgiris.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Sve u svemu, da nam je neko ponudio 2-1 u prethodne 3 utakmice svi bi skakali od sreće.

Dalje, nama će utakmica ptotiv Pao biti odlučujuća šta god uradili u ove dve utakmice pre njih, videćemo samo za koju poziciju....
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ljudi jebeno sam zaboravio jel se plej of evrolige igra u 2 ili 3 dobijene?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Sve u svemu, da nam je neko ponudio 2-1 u prethodne 3 utakmice svi bi skakali od sreće.

Dalje, nama će utakmica ptotiv Pao biti odlučujuća šta god uradili u ove dve utakmice pre njih, videćemo samo za koju poziciju....

Sledece kolo dobijemo Real a Baskonia izgubi od Fenera i zvanicno smo u 8. PAO ce biti i nebitan sem za bolju poziciju.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Posto su smrdljivi spanci u pitanju, ne bi me cudilo da kalkulisu do kraja i izbegnu nas u plej ofu, odnosno Zeljka. Ne bih se iznenadio da i nas "puste", ne bukvalno, ali da odigraju mec bez neke preterane potrosnje. Mi mislim da ne mozemo da mrdnemo sa ovog 7. mesta. U poslednja dva kola nam treba 2 pobede vise od makabija kako bi zavrsili ispred njih i time mozda igrali sa Monakom u PO. U svakom slucaju ne bih voleo da nam poslednja utakmica zavisi za PO, jer ce biti ogroman pritisak na nama, a znamo kako smo prosli prosle godine protiv burse. I to protiv panate koja je realno divlja ekipa, ali delimicno bezopasna.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Jeben ovaj Real, širok i kvalitetan roster, dvije bandere pod košem, kamaru krakatih igrača koji su uvek na skoku u oba pravca, sve ono što nama ne odgovara, cigani na terenu...

Naša šansa, malo ćemo da budemo svežiji u petak, Arena, da prangija s polja radi, ali biće pakleno teško
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Vi kao da ste tek juce poceli da pratite nas Partizan?

Zna se, odluka pada u poslednjem kolu. Trebace nam pobeda protiv zelenih i jos 2-3 rezultata da se poklope.
Jer to smo mi. Zasto lagano, kad moze uz cupanje kose.

Razlog vise, da kad udjemo u Top 8, svi oljustimo po flasu vinjaka!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.930
Локација
Академија
Новица игра у утакмици легенди, а Руди Фернандез, због кога је Убица код Месине у Реалу седео на клупи, још увек активан играч. Зајебани су и он и Љуљ. Такве играче пуна Арена само мотивише још више. Биће зајебано у петак али треба ићи на победу. Очекујем да их Жоц матира као Олимпијакос неки дан. Тешко ће нам се поновити лоше шутерско вече као синоћ.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Ljulj je bio povrijedjen,ne znam da li ce igrati protiv nas,ni veceras nije igrao
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ni on ni Gos ne bi trebalo da igraju, mada Hanga je vec godinama improvizator na mestu pleja, a tu je ove sezone i Musa, tako da ofanizovno i ne ispastaju toliko, dok je na drugoj strani terena to itekako upitno
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.527
Bas sam tesko podneo poraz sinoc, mozda nadobudno sa moje strane, ali ne mogu drugacije.
Real u petak... Jbt, igramo protiv istih govana kao sinoc, koji imaju kvalitet, iskustvo, imaju sudije, uticaj na ligu, i uvek protiv nas ubacuju kombajn u kos.
Dan odmora vise mozda bude prednost, ali mi taj real pobedimo jednom u deset meceva. Ono sto nam u ovom moru meceva ide na ruku je to sto ne mrdamo iz Beograda. Publika u areni mora biti vetar u ledja, nikako opterecenje.
Jos nesto...
Nisam preterano sujeveran, ali kada se u arenu krene nakon protesta sa stadiona JNA, usledi poraz, tako je bilo i protiv Fenera. Batalite u petak okupljanje zbog fk, izbaksuziramo.
Podrzavam protest protiv govana iz fk, ali jbt i jug se "rano" setio da treba bunt, post festum ohoho godina, kad su govna poltronska klub devastirala do temelja.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sa realom imamo bas ocajan medjusobni skor 2/15, bas nam ne leze, brutalan su tim i uopste ne deluju kao raspustena banda
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.823
Новица игра у утакмици легенди, а Руди Фернандез, због кога је Убица код Месине у Реалу седео на клупи, још увек активан играч. Зајебани су и он и Љуљ. Такве играче пуна Арена само мотивише још више. Биће зајебано у петак али треба ићи на победу. Очекујем да их Жоц матира као Олимпијакос неки дан. Тешко ће нам се поновити лоше шутерско вече као синоћ.
Novica i Rudi su razlicite pozicije.
Rudi je, sto se motivacije publike tice, Andjusic za bogate. Puni kad se odlepe na 8+. Na 10+ ubacuje i kombajn. Kad je tesno i ne bas. Ali postujem posevecenost, dugotrajnost i energiju.
Ljulj je druga prica, on je otac i ,,klacer''.

Real nam odgovara vise nego Barselona, ako o tome moze uopste da se govori, jer su mnogo jaki. Medjutim, mi cemo moci nasu igru ofanzivno da sprovodimo tecnije. A odbrana. Pa, odbrana je energija i zelja. Videcemo. Zavisi i od kriterijuma.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.237
Локација
U Kinšasi
Ja ne znam kakva je nacionalna sportska politika Španije, ali oni u svim sportovima izbacuju neke male prdavce, koji čuda rade sa loptom, imaju neverovatnu sportsku inteligenciju, motoriku, brzo misle, brzo rade, samo neke finte bacaju. Uvek sam zamišljao da se protiv njih treba obračunavati kao Indijana Džons kad mu onaj kozojeb vitla sabljama, a on izvadi pištolj i kokne mu metak u čelo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top