Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Jeste da Vlahovic stvarno prenosi kao da mu je stalo i navija i sve, ali za cist 2+1 Dantea, kaze sumnjiva situacija.

Bravo Partizane! Izdrzite junaci jos malo!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Odlučio sam da budem kao vlado iz kraljeva da citiram sebe i ukucam u pretragu real.
Moje opravdanje je vinjak, a on je samo smarač.
Celu sezonu vam govorim da ćemo ih pocepati, a vi digli paniku protiv njih.
Jedino je pitanje dal možemo da ih ciljamo u top 8 i brejk tamo da im uzmemo :cool:
Ne mogu da kažem da protiv Reala imamo veće šanse, ali definitivno nam više leže što se tiče njihovog odbrambenog stila i što po meni izgledaju kao raspuštena banda posle Lasa. Ali opet i oni imaju individualni kvalitet da ti strpaju 100 poena, i da ti Tavarešom izbace centre iz utakmice, ali bar za moj ukus moći će normalnije da kruži lopta u napadu.
Real je loša ekipa ali živi od tog individualnog kvaliteta Tavareša i onoga što im je Laso ostavio i naravno logistike, sudija i svega ostalog.
Ali nemaju glavu, rep kako vreme odmiče to se sve više vidi i kroz rezultate.
Naravno ne bi bili prva ekipa koja bi se ugurala u finale na čist individualni kvalitet, ali meni ne izgledaju šampionski.
Ali ja rekoh da koliko god čudno zvučalo smo trebali real tamo da dobijemo
Real nisam puno gledao, ali ono što jesam bez obzira na top kvalitet izgledaju mi kao banda bez Lasa i pre bih dao šansu nama protiv njih nego protiv Barselone.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
A komentator na ELTV polako gubi reci kad nas prenosi.
" Partizan nije samo f8 tim, Partizan je legitiman pretendent na titulu "
Coveku dati dozivotnu godisnju za Arenu.
A za ovu partiju saha gde je Tavarez neutralisan, gde je Realu ubaceno 104 poena bez da je ijedan nas igrac izdivljao sa loptom, sta reci osim hvala ti Zeljko.
Smailagic "Now you see me, now you dont"
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.309
Dajte gif onog silovanja Tavaresa od strane Smajlija kad nije znao gde mu je dupe a gde glava :D

Ovo je san. Stranger than fiction. Nemam reči da opišem šta gledamo ove sezone i šta proživljavamo... Nek izgubi Žalgiris sledeće kolo pa da pravimo planove lagano za top8 i za feštu protiv PAO.

Ne želim da se probudim iz ovoga, ne daj da stane!

Još jednom samo, hvala Želimire, najveći si, niko ti nije ni do kolena. :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Испиздили странци на званичној страници Евролиге што форсира само наше клипове :D Изгледа Бодирога лично води страницу :action-smiley-031:
Кажу неки у коментарима ако нисте знали имате још 17 екипа, има има, ал' се ни једна више не зове Партизан.
Сад ако не добијемо лиценцу, никада је нећемо ни добити.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Dajte gif onog silovanja Tavaresa od strane Smajlija kad nije znao gde mu je dupe a gde glava :D

Ovo je san. Stranger than fiction. Nemam reči da opišem šta gledamo ove sezone i šta proživljavamo... Nek izgubi Žalgiris sledeće kolo pa da pravimo planove lagano za top8 i za feštu protiv PAO.

Ne želim da se probudim iz ovoga, ne daj da stane!

Još jednom samo, hvala Želimire, najveći si, niko ti nije ni do kolena. :respect
Nema gif-a ima samo ovako :D :ziveli:food-smiley-019:
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
U nekom paralelnom univerzumu, gde je Srbija lepse i pravednije mesto za zivot, trenutno vladaju normalni ljudi, a ne poremecene ciganske nakaze svih fela.

Tamo se cene prave vrednosti, tamo se zbog bolesne i patoloske mrznje ne satire i unistava onaj ko je bolji. Tamo je KKP svake godine u borbi za F4.

Kakav smo mi klub, ovo niko nema.
Cim su nam odvezali ruke, pokazujemo sta je KKP u svetskoj kosarci. I onda jos vise bole reči DV i njegova borba.

Umrite cigani u retardiranoj pakosti.

Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top