Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.552
Reaction score
38.936
Inače, rasprava o sudijama na drugoj temi me podseti. Litvanac sinoć nije bio dovoljan, sad treba pustiti i Španca i Turčina uz Litvanca protiv Monaka.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.306
Reaction score
15.387
Локација
U pizdi materini
Srpski smecarski novinari bi valjalo da poslusaju prenos ove utakmice na Euroleague.tv i da vide sa kakvim postovanjem prema klubu i navijacama se odnose strani komentatori. Pogotovo momak koji je prenosio protiv Reala.

Ma čim vidiš da neko pljuje po Partizanu odmah znaš da je ciganski smećar nema potrebe da proveravaš prosto.

Košarkaška Evropa gleda u nas ove sezone a samo cigani i pičkousti kmeče mada razumem njihovu bol.


 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.010
Reaction score
3.814
Локација
Bravo, mali !!!!

Sin najvećeg tenisera ikada i saigrač sa koledža najvećeg košarkaša ikada su navijači Partizana. Naš košarkaški klub vodi najveći košarkaški trener ikada.

Fali još fudbalski Ronaldo (originalni) da zaokružimo priču. :D

Ponos.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.603
Reaction score
3.467
Локација
JNA
Sreca za madridski klub sto ovi ljudi sto igrase u crnim dresovima sinoc ne mare za klub, ne osecaju grb i igraju za statistiku, inace bi bilo 64 razlike! A da, namesteno! Namestili Obradovic, Savic , Hezonja i ostali.:cekanje:
I da ispravim jednog kolegu sa neke strane. Nismo mi srusili najveceg, nego je najveci srusio malo manjeg od sebe, tacnije pocistio ga sa igralista.
Uzdravlje braco, valjda ce i fudbaleri danas pobediti. :navijac
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
Eto posle Puta Barse i one skandalozne kradje koja je valjda imala za cilj da nas destabilizuje, dosao je Real doduse bez svoja oba pleja i bez ja mislim igraca koji im donosi to sto imaju Jabuselea da je on igrao bilo bi mnogooo cupavo, ovako smo ih pregazili onim cime realno gazimo svaku ekipu koja se upusti sa nama u otvorenu vatru. Hezonja i Musa odlicni ali nedovoljni da se suprotstave rafalnoj paljbi cete Zeljka 9 PUTA Obradovica. Za razliku od katalonaca koje ne podnosim organski to je najveci smecarski klub na svetu, veci od nasih cigana, Real se nekako drugacije ponasa, jeste da su se bunili, protestvovali ali su za one GOSPODA.
Dok sam gledao nasu tekmu pratio sam i Fener Baskonija i sad bih najvise voleo da smradovi udju u krug tj da izgube od roma u bg i da ispadnu na kraju jer su ogavna ekipa. Efes se vratio u igru sad i moze da bude cudo.
Nama sad ide Monaco koji cemo dobiti tamo u onom pozoristu, a i njima je veca sansa da igraju protiv nas nego protiv Fenera ili Maccabija i nece uopste zapinjati, a onda PAO za slavlje prepune Arene pred 25899 navijaca nezvanicno a zvanicno 20100 :D

Radujte se ljudi, mi smo jedan od najozbiljnijih kandidata za osvajanje Evrolige.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
306
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Eto posle Puta Barse i one skandalozne kradje koja je valjda imala za cilj da nas destabilizuje, dosao je Real doduse bez svoja oba pleja i bez ja mislim igraca koji im donosi to sto imaju Jabuselea da je on igrao bilo bi mnogooo cupavo, ovako smo ih pregazili onim cime realno gazimo svaku ekipu koja se upusti sa nama u otvorenu vatru. Hezonja i Musa odlicni ali nedovoljni da se suprotstave rafalnoj paljbi cete Zeljka 9 PUTA Obradovica. Za razliku od katalonaca koje ne podnosim organski to je najveci smecarski klub na svetu, veci od nasih cigana, Real se nekako drugacije ponasa, jeste da su se bunili, protestvovali ali su za one GOSPODA.
Dok sam gledao nasu tekmu pratio sam i Fener Baskonija i sad bih najvise voleo da smradovi udju u krug tj da izgube od roma u bg i da ispadnu na kraju jer su ogavna ekipa. Efes se vratio u igru sad i moze da bude cudo.
Nama sad ide Monaco koji cemo dobiti tamo u onom pozoristu, a i njima je veca sansa da igraju protiv nas nego protiv Fenera ili Maccabija i nece uopste zapinjati, a onda PAO za slavlje prepune Arene pred 25899 navijaca nezvanicno a zvanicno 20100 :D

Radujte se ljudi, mi smo jedan od najozbiljnijih kandidata za osvajanje Evrolige.
Jesmo sigurni da će biti pozorište protiv Monaka?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Negooo... jeste da pada kiša, al' što je lep dan danas...
Sve ste vec napisali pa da se ne ponavljam... nego da kazem kolegi da sam skontao zasto pada ova kisa i da to ustvari nije kisa - to se rone ciganske suze i njihovih medija jer nema vise kalkulacija za Top 8, zato ovakav dan, saucesce im.

A sunce ce tek zasijati i to onda kada budemo najvise zeleli. Samo polako, polako...idemo utakmicu po utakmicu pa sve tako do samog kraja. Uz najveceg i ovakve igrace nista nije nemoguce.

Bravo Partizane nas !!!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
351
Reaction score
2.446
Локација
Beograd

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
2.001
Reaction score
7.643
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zaboravih da izdvojim jos momenat sa meca, koji mi je posebno drag.

Na nekih 3 minuta do kraja meca, vodimo 20 razlike protiv jebenog Reala, i pocinje pevanje himne.

Okrenes se oko sebe, a ono krcata hala sa razapetim salovima i nasmejanim ludacima.

To koliko je srece nama obezbedio Zeljko Obradovic ove godine, nismo osetili zadnjih 10 godina. Beskrajno hvala najvecem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top