Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.651
Reaction score
5.497
Kakva ludnica... Efes, grcki cigani,barselona,real i mi ondesemo 3 pobede. I to kakve. Veliki Zeljko Obradovic.sta god da bude za dva kola ovo je ono sto smo cekali godinama. Neka im aba neka im sve ovo je ono sto je meni bitno da redom padaju velikani evropske kosarske. I to ne na jednu loptu. Nego ih oderemo. Dati 100 poena realu na nekih tri minuta do kraja... o cemu vise da pricamo? I tamo smo bili blizu da im zavucemo stotku. Idemo dalje hocu barem 1/1 iz sledeca dva kola :D
Hvala ti Zeljko,bez tebe nicega ne bi bilo!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.784

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Jezivo je koliko je ova ekipa moćna, kada im daš da treniraju.

Početak sezone sa oscilacijama, jer nikako nismo mogli da se sakupimo na treningu.

A onda... Kada smo se kompletirali, jedine problematične utakmice su bile onda kad smo bili u tesnom rasporedu ili sa vezanim putovanjima.

DAJTE ŽELJKU TRENING I NAPRAVIĆE ZVER!!!

I onda će tu zver da izvede pred 20K+ jednakih ili sličnih zveri. Tu niko nema šansu...

Sad više ne priželjkujem ni sreću ni pobede ni lagan raspored.

Željku i momcima želim samo zdravlje i dobar trening, sve ostalo će nam doneti na tacni!

VOLIM GA!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Monako pre naseg duela u petak, igra dve utakmice, sutra i u utorak, cekaju Levaloa kod kuce i gostuju Gravelinu. Obezbedili su prednost domaceg terena u 1/4 finalu EL...To su neki faktori koji bi mozda mogli da uticu da u taj mec sa nama udju nesto opustenije i umornije.

Za TOP 8 znamo sta nam je potrebno. Za peto mesto obe nase pobede, oba poraza Makabija ( Zalgiris (A), Real Madrid (H)) i jedan poraz Fenera (Efes (H), C.zvezda (A)). Ima tu prostora da se cacne to peto mesto i Monako 1/4 finalu. No, o tom, potom...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Monako pre naseg duela u petak, igra dve utakmice, sutra i u utorak, cekaju Levaloa kod kuce i gostuju Gravelinu. Obezbedili su prednost domaceg terena u 1/4 finalu EL...To su neki faktori koji bi mozda mogli da uticu da u taj mec sa nama udju nesto opustenije i umornije.

Za TOP 8 znamo sta nam je potrebno. Za peto mesto obe nase pobede, oba poraza Makabija ( Zalgiris (A), Real Madrid (H)) i jedan poraz Fenera (Efes (H), C.zvezda (A)). Ima tu prostora da se cacne to peto mesto i Monako 1/4 finalu. No, o tom, potom...
Cisto sumnjam da ce covek koji ljubi ciganski grb na sred parketa dozvoliti ekipi da protiv nas odigra opusteno
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Cisto sumnjam da ce covek koji ljubi ciganski grb na sred parketa dozvoliti ekipi da protiv nas odigra opusteno
Niko nas ne treba da pušta, a posebno ne pička ciganska.
Mi sve držimo u svojim rukama. Ako iz predstojeće 2 utakmice ne možemo 1 da dobijemo i zbog toga ne udjemo u top 8 - onda nismo ni zaslužili da budemo tamo.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Veliko je pitanje kako bi izgledala arena da krene neka ozbiljnija serija poraza, ali bez obzira ovo trenutno izgleda sve preozbiljno i baš evropski da ne kažem nba u pozitivnom smislu.
Ok nije uvek atmosfera kao u pioniru, ali nije ni u pioniru kao u hali itd. Sećam se kad smo ulazili u halu pa Paoa, CSKA, ajde Makabija gde je sve zvonilo da ulazimo na f4 druga je to dimenzija bila. Mora se reći i organizaciono, svojevremeno smo jedan forumaš i ja ušli dole kao novinari melosa pokazujući kartu iz voza kao legitimaciju u brzini :D Neću da idem u krajnost i hvalim upravu jer pamtim duže od zlatne ribice, ali ako ništa drugo za razliku od FK pustili su partizanovce koji hoće da rade, da rade.
S vremenom mi ta arena izgleda sve manja i manja a prvi put kad sam bio izgledala mi je kao kamp nou, sve smo bliže parketu i sve je veći pritisak na sudije i protivnike.
Mislim da ako ništa drugo obezbedili smo u par utakmica korektno suđenje pritiskom, pogotovo kad su neiskusnije sudije, sinoć su pod pritiskom dunule dve greške Tavarešu.
Ovo kažem jer je arena iz mog ugla od početka ono što nam treba da budemo legitiman klub na evropskom nivou, a sve više je osećam kao našu halu, i ne mogu da zamislim da je cigani sad zasmrde.
A atmosfera je sve bolja.
Da se ne lažemo ima vremena i sa rezultatima i budžetom, ali već sam pisao da su cigani prošli nakon f4 ono što smo mi i da su gledali onakav pad za 3,4 godine njih ne bi bilo, a mi smo punili halu i u toj jadranskoj i ek, zaslužili smo i da dođu rezultati.
Što kaže prijatelj koji nije mogao da se oprosti od pionira nikako, “jbg navikao sam se na dobro brzo, samo me malo blam da se skinem i vrtim majicu u donjem delu”…
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.952
Jbt,citam sad,zbog nestabilne situacije u Izraelu izbacuju Makabi iz El! Opet ovi imaju sanse za top8!
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Veliko je pitanje kako bi izgledala arena da krene neka ozbiljnija serija poraza, ali bez obzira ovo trenutno izgleda sve preozbiljno i baš evropski da ne kažem nba u pozitivnom smislu.
Ok nije uvek atmosfera kao u pioniru, ali nije ni u pioniru kao u hali itd. Sećam se kad smo ulazili u halu pa Paoa, CSKA, ajde Makabija gde je sve zvonilo da ulazimo na f4 druga je to dimenzija bila. Mora se reći i organizaciono, svojevremeno smo jedan forumaš i ja ušli dole kao novinari melosa pokazujući kartu iz voza kao legitimaciju u brzini :D Neću da idem u krajnost i hvalim upravu jer pamtim duže od zlatne ribice, ali ako ništa drugo za razliku od FK pustili su partizanovce koji hoće da rade, da rade.
S vremenom mi ta arena izgleda sve manja i manja a prvi put kad sam bio izgledala mi je kao kamp nou, sve smo bliže parketu i sve je veći pritisak na sudije i protivnike.
Mislim da ako ništa drugo obezbedili smo u par utakmica korektno suđenje pritiskom, pogotovo kad su neiskusnije sudije, sinoć su pod pritiskom dunule dve greške Tavarešu.
Ovo kažem jer je arena iz mog ugla od početka ono što nam treba da budemo legitiman klub na evropskom nivou, a sve više je osećam kao našu halu, i ne mogu da zamislim da je cigani sad zasmrde.
A atmosfera je sve bolja.
Da se ne lažemo ima vremena i sa rezultatima i budžetom, ali već sam pisao da su cigani prošli nakon f4 ono što smo mi i da su gledali onakav pad za 3,4 godine njih ne bi bilo, a mi smo punili halu i u toj jadranskoj i ek, zaslužili smo i da dođu rezultati.
Što kaže prijatelj koji nije mogao da se oprosti od pionira nikako, “jbg navikao sam se na dobro brzo, samo me malo blam da se skinem i vrtim majicu u donjem delu”…
Pa bila je protiv Efesa kada smo nanizali one poraze jedna od boljih atmosfera
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Bravo Partizane šampione !
Željko nas pustio već osamnaestu utakmicu ove sezone.
Samo da pitam jesmo li uznapredovali makar malo na tabeli po pitanju popunjenosti dvorane i koji je značaj trojke nedovića ?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Ukoliko ne odem u raj, samo me pošaljite na košarkašku utakmicu u Srbiju", rekao je Tim Long.

Komentar ovog lika sto prenosi El je sve rekao. Ovo sto mi radimo ove godine prevazilazi i samu El kao organizaciju.
Ne daju li nam blanko licencu pucali su sebi obe nice. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top