Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
239
Reaction score
1.638
Локација
Canada
S kim god igrali nije bitno.Navijao sam za Fener ali jebi ga,spasio nas Makabi.Bilo bi svrsavanje u Srbiji kako su nam cigojneri pomogli,pas im mater.
Licno bih volio Real mislim da zbog uticaja trenera idemo u Kaunas.
Partizane volim te više od sebe samoga
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.876
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sutra pošteno prema košarci i pobediti bez kalkulacija, gora smo mi koska onom ko nas dobije jer je favorit nego obrnuto.
Mateo da nema Tavareša i u globalu suđenje, borio bi se za top8. S druge strane ne verujem da nas Barselona
teorijom velikih brojeva dobija 4 puta za redom iako jesu ekipa koja nama ne odgovara.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.577
Reaction score
3.468
E, jbg sad, kao dobro je da idemo na Real samo jer nam kurva nije pomogla. Kurac dobro, Monako bi nam bio premija, a ovi spanski cigani kasnije, kad je jedna utakmica.

Ne razmisljate trezveno, mediji su vam usli u glavu, pa se bojite naslova da su nas pogurali na f4. Pa boli me tuki bre. Zar ne pomisljate ni na trenutak kako bi cigojnerija masovno pomrla na 3:0 za nas protiv Monaka, znajuci da smo bas zbog kluba za koji navijaju i igrali sa njima?

Sutra u glavu, razjebi raspali Pao, izaberi Real i nemoj da me brukate, dobro da se igrate.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.779
Reaction score
6.503
Solidno je proslo vece. Ako nas realni rezultati vode na Real a ne na Barsu. Ne kažem da imamo veliku šansu ali su svakako vece nego da idemo na katalonske cigane.
Lakše ćemo da branimo Tavaresa nego Jana i Mirotica. Plus Kori (najbolji bek u El za mene) i Abrines.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Poire je 6tog aprila operisao slepo crevo.
Koliko god da oni imaju medicinu bolju nego ovi sto su mene kasapili pre 5 meseci ne verujem da može teoretski da se vrati za 2 nedelje na parket.

Tako da to može dosta da nam znači.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Da smo išli na Monako možda bi doživeli i "metlu", ozbiljno to mislim nemojmo da nas zavaraju one dve pobede koje su igrali "bez" Džejmsa. Plus kome cigani nešto učine taj može da se oprosti od toga jer to su kosmički baksuzi puni loše energije.

Biće spektakl u Areni čeka nas još dva crvena slova košarke.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
93
Reaction score
946
Локација
Beograd
Sumanuto je imati stav ‘svejedno je s kim igramo’. Sumanuto. Velika steta je poraz Reala u Tel Avivu, ali niti su mogli, niti su znali, a diskutabilno sudjenje i jos diskutabilnija Ana Panter sigurno nisu pomogli. Sta je tu je. Da smo isli na Monako, imali bismo 50:50 sanse u najgorem slucaju, ovako s Realom (pod pretpostavkom da Barsa odradi posao sutra) cemo imati 40:60 u najboljem slucaju.

Jaci su na skoro svim pozicijama. Imaju dva cela rostera koja bi mogla da jure Top8. Mislim da su ljudi stekli pogresan utisak o njima na osnovu utakmice u Areni. Ali ne treba zaboraviti da je to bila druga utakmica u duploj nedelji, pri cemu su imali dan odmora manje i putovali iz Spanije. Jos kad se na to dodaju odsustva Jabuselea (posle Muse najbitniji igrac) i Gosa, paklena je to ekipa.

Ali. Jedno veliko ali. Mozda su individualno kvalitetniji, mozda su skuplji, mozda su dublji, fizicki nadmocniji.. Ali nemaju Zeljka na klupi. Nasa najveca prednost u odnosu na njih. Ne bih zeleo da budem u kozi Matea kome vec sada traze zamene. Ovakve serije u sudaru timova pribliznog kvaliteta resavaju taktika, pravovremeni tajmaut, motivacija igraca.. Rekao bih da je sve to na nasoj strani.

Sve u svemu - sudar velikana, neka bolji pobedi. A pobedice tim koji ima najveceg u istoriji na klupi!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
239
Reaction score
1.638
Локација
Canada
Ne znam samo ko ima opterecenost ciganima?Koji vam je to sad fazon?Iskreno volim sto se nije desilo to sto su mediji prizeljkivali.Od njih ni zedan vode ne bih uzeo.
Mi sutra treba da pobjedimo i onda 3:0 u 1/4 i pravac Kaunas
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
188
Reaction score
1.283
Локација
Po
Ako budemo isli na Real, mene samo tesi cinjenica da je tu kralj Zelimir a ne Real. Takodje mi nadu uliva i cinjenica da je odnos poznavanja kosarke naseg Zeljka prema treneru Reala kao i odnos profesora na fakultetu prema studentu. Kad god pozeli, moze da ga otrese! Te Zeljkove zamisli onaj ne moze ni u ludilu da isprati. E sad, koliko ovi nasi mogu sve da isprate... Mislim da ako isprate i 80 posto, eto nas na Final Four-u!
Ali bojim se da cemo na Barsu... Nece oni hteti na Fener
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Real ili Barca sve jedno,fazon je da kada Real obezbedi prednost domaceg terena krenu da se zezaju do cetvrtfinala,a onda dizu formu,nadam se da gresim,ali mi imamo Obradovica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top