Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Koliko se nerviram i preznojavam kad gledam snimak ove utakmice to je neverovatno, to je ta bolest koja krasi nas Grobare
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
ovaj Partizan je u meni probudio novu dimenziju emocija...
evo u ovom momentu, osećam one leptiriće u stomaku, noga mi cupka, gledam sve što ima veze sa Partizanom na jutjubu, sve izjave, odgledao sam danas kad sam se vratio sa posla opet celu utakmicu, a na poslu samo o tome razmišljam, jedva sam čekao kući da dođem, kao da je danas bila druga tekma :D
baš dugo nisam ovoliki nalet emocija imao, generalno sam kamen čovek, slabo ih pokazujem, ali ovo...
ovo je neka potpuno nova dimenzija, osećam se kao dete koje sutradan kreće na ekskurziju/rekreativnu :buhaha
poslednji put sam ovoliko euforičan bio pre utakmice Partizan - bate borisov, plejof za LŠ, kad se završilo našom pobedom 2:1 ali se nismo plasirali u LŠ...
hvala ti Željko za ovo, hvala svakom igraču Partizana zbog ovoga, počev od Lesora, sve do Tristana i Đuše...
mislim da ću do utakmice u Areni protegnuti papke...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ocekujem suludo sudjenje. U 3/4 su nam uzeli 7-8 poena. Gledao sam Barsu Zalgiris, ne da im nisu dali sansu nego su im i borbenost ubili,slucajno na ispod 12 da ne sidje mec, zaustavljanje prodora kukom i ostali specijaliteti, citavo drugo poluvreme. Na stranu Barsin napadacki potencijal. Latini su kurve stare, a ovima je sad voda u usima, nisu navikli na egal, slazem se sa Stojancetom oko toga.Videcemo koliko ce nas Zoc sacuvati od te bande. Sumnjivi faulovi Ledeja, neko je konstatovao, nadovezao bih se i jos 2 nepostojeca Smajlija, od toga su jedan sudili u napadu, umesto 2+1. Sacuvati ih nekako obojicu, rotacija nam je kraca. To su detalji koji pretezu tas na vagi, podotovo ako pljacka prati nalet ekipe koja se gura.Ti periodi traju citavu cetvrtinu, svi znamo kako to izgleda. Kljuc ostati uz njih rezultatski bez obzira na bocni vetar, ne praviti koncepcijske pizdarije u distribuciji lopte, i definitivno pogadjati otvorene suteve i ulaze, ne kao preksinoc. Papa mora da zatvori Deka ili makar da ga obuzda ispod 15. Odlican je igrac ali nije Dzordan, a dzordanske statse nam je napravio...

Sto se Jabusela tice, ne smeta mi da se kolje sa nasim centrima, to je usiljeno resenje za Real po meni. Bolje nek se trosi u kontaktu nego da coskari i puni nas iz ekstra pasova...

Velika prednost je u treneru. Onaj tip je ukalupio ekipu, utisak mi je da ne razmislja van sablona. Imao je priliku da posalje Lesora na slobodna i da u poslednjem napadu odlucuje o svojoj sudbini sa nekim od 5 igraca po izboru.... Ipak, usrao se i on i njegovi na parketu. Drzati ih van komfora, i moze biti dobro.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nikako da pitam, da li sam dobro razumeo, mislim da je Jabusele u klipu (a možda i nije nisam obraćao pažnju), ide klip ktoz celu sezonu EL, na sport klubu, gde kaže "Meni je moja žena kao član porodice" haha... možda sam se istripovao
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
Favorizovani KK Kamerun rutinirao mali Real na početku top 8.........

Nego jesam li ja lud, ili sam pogrešno video situaciju pred kraj utakmice kada je Exum isao na polaganje, pa Lesor skočio u napadu, ali ipak loptu ispustio u aut. Ubedjen sam da je lopta udarila prvo u tablu, pa tek nakon toga stigla blokada. Mada vidim da niko ne komentatiše tu situaciju, kontam da sam ja nešto pogrešno umislio. Kako god najebao sam se sudijama majke
I meni se učinilo tako plus sto je neko od njihovih vukao mrežicu..
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Već se puno piše o mogućnostima koje se otvaraju izostankom Tavaresa i bez namere da glumim nekog stručnjaka, pošto svakako nisam, jedna stvar mi pda na pamet. Ako yabusele mora da se pomeri na 5, bez obzira koliko je pokretan on borbu sa Lesorom ne može da iznese dugoročno. Onaj tompkins ima nekih 10 minuta u sebi maksimalno. Ali ono što je još važnije ovakva situacija bi zahtevala pomeranje deka na 4. E to je mžda glavni dobitak. On je Nanelija razneo pod košem. Tu verovatno leži i razlog slabije partije Nanelija u napadu, možda. Ali dek na Ledeja to je već bolja kombinacija. Čak da u nekom trenutku igraju i Ledej i Smajli zajedno to bi bilo veliko opterećenje za njihovu unutrašnju liniju. Ako proradi malo Naneli i bar malo Pap daće Bog da ne čekamo još dugo da ostvarimo jedan davni san. :shal
Sad ostaje samo da se vidi koliko će nas narandžasta banda osakatiti i pokvariti koncepciju. sreten radović :angry-smiley-002:
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
Već se puno piše o mogućnostima koje se otvaraju izostankom Tavaresa i bez namere da glumim nekog stručnjaka, pošto svakako nisam, jedna stvar mi pda na pamet. Ako yabusele mora da se pomeri na 5, bez obzira koliko je pokretan on borbu sa Lesorom ne može da iznese dugoročno. Onaj tompkins ima nekih 10 minuta u sebi maksimalno. Ali ono što je još važnije ovakva situacija bi zahtevala pomeranje deka na 4. E to je mžda glavni dobitak. On je Nanelija razneo pod košem. Tu verovatno leži i razlog slabije partije Nanelija u napadu, možda. Ali dek na Ledeja to je već bolja kombinacija. Čak da u nekom trenutku igraju i Ledej i Smajli zajedno to bi bilo veliko opterećenje za njihovu unutrašnju liniju. Ako proradi malo Naneli i bar malo Pap daće Bog da ne čekamo još dugo da ostvarimo jedan davni san. :shal
Sad ostaje samo da se vidi koliko će nas narandžasta banda osakatiti i pokvariti koncepciju. sreten radović :angry-smiley-002:
I Papa je bas bio inferioran protiv jabuselea sto je i ocekivano a ne Naneli.. Danas ce nam trebati veci doprinos u napadu sa pozicije 3. Dante nije odigrao kako nas je navikao ( ne kazem da je bio los ) , pa bi valjala i jedna partija u njegovom stilu :)
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Jasno je da je u prvoj utakmici nas najveci problem bio Dek na niskom postu gde nismo nista odbranili i siguran sam da ce Zeljko u ova dva dana baciti akcenat na to.
Ocekujem vecu ulogu Papapetrua veceras posebno u odbrani i agresivnost u otezavanju prijema lopte Deka i Jabuselea na niskom postu, po cenu faulova.
Sa njihove strane ocekujem da ce probati sa Ljuljem.
Ako sudjenje bude pristojno mislim da imamo sanse jer mi se svideo stav nasih igraca posle prve utakmice bez preterane euforije.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Yabusele je po meni njihov najopasniji i najvazniji igrac. Dek je isto klasa, ali partiju od utorka sigurno nece ponoviti. Spremio je tu Zeljko neko rjesenje.

Sto se Tavaresa tice zelim mu sve najbolje i brz oporavak i ne bih bio nesretan ako bude u igri veceras. Ako zelimo u Kaunas moramo bez straha protiv kompletnog Reala.

Samo hrabro!!!
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Yabusele je po meni njihov najopasniji i najvazniji igrac. Dek je isto klasa, ali partiju od utorka sigurno nece ponoviti. Spremio je tu Zeljko neko rjesenje.

Sto se Tavaresa tice zelim mu sve najbolje i brz oporavak i ne bih bio nesretan ako bude u igri veceras. Ako zelimo u Kaunas moramo bez straha protiv kompletnog Reala.

Samo hrabro!!!

Iskreno jedino se plasim njihove bekovske linije da se ne raspucaju.
Ako se "zapale", bice tesko ali ako igramo 2 za 2, mislim da smo i te kako u igri, prevashodno zbog Zeljka, njegovog iskustva i tatkicke superiornosti
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Ako Tavares ne bude igrao, mozemo ici sa Smajlijem na cetvorci u slucaju da zatreba 'mesa' u reketu. Zoc je to vec radio.
Jos uvijek nema nikakvih informacija o povredi tako da cemo tacno znati15 minuta prije pocetka utakmice. Sigurno nece zuriti da nam jave.

Imali smo izvanredan sut za 3P. Ono ce biti tesko ponoviti i moracemo zapeti veceras.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Imao je priliku da posalje Lesora na slobodna i da u poslednjem napadu odlucuje o svojoj sudbini sa nekim od 5 igraca po izboru.... Ipak, usrao se i on i njegovi na parketu. Drzati ih van komfora, i moze biti dobro.
Ovo sam rekao dok sam gledao baš na početku tog napada. Rekoh ja da sam trener pravio bih faul, možda se bacanje i promaši, a Realu bi sigurno svirali 2 bacanja posle.

Ali izgleda da je Ćus pametniji.

@Juzna pruga Thompkins ti je brate u Rusiji.
Možda si mislio na Randolpha?
 
Последња измена:

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.222
Reaction score
15.857
Локација
Beograd

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.652
Локација
Yaoundé
Статус
Затворена за писање одговора.
Top