Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.748

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Nazalost odradili su bas ono sto su hteli, sjebali nas za sledecu utakmicu. Mislim da ako je Panter dobio 2 utakmice, zato sto se branio... Onda su i Musa i jos par pojedinaca morali dobiti istu. Sramno!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Ne vidim u kojoj teoriji mi dobijamo u utorak, tako da bih taman odmorio Eksuma, rasporedio lepo minute, svi da igraju pa sta bude. U cetvrtak onda Eksum da se vrati ako moze, Lesor se vraca i pun gas da to zavrsavamo. To mi je nekako najrealniji scenario. Time jos bitnije, da sacuvamo u utorak hladne glave, da ne dodjemo u situaciji da u cetvrtak moramo da igramo pred praznim tribinama.

Bez Pantera nema sta da trazimo u polufinalu protiv Katalonaca.

Nema ocajavanja, da izadjemo iz ovoga jos jaci!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
U utorak Anđuša da patosira ljulja (obuka kod Matijasa ako zatreba), bez par prosutih zuba ili slomljene koske ništa.
Ostali niko da se meša, publika u granicama "sporckih" okvira...Anđuša popije suspenziju, ali kako završava karijeru bole ga baš tuki.
A ciganska "legenda" isto završava karijeru u stilu.

Mi naravno gubimo tekmu, zakažemo ponovni susret za četvrtak - vuk sit i ovce na broju.
Na puta barcu u polufinalu idemo sa punim rosterom, a ne bez kapitena i najvažnijeg igrača.
Ende.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Očajnički pokušaj da spasu Real metle, pa pičke jedne ovo vam je sto puta veća bruka nego da ste izgubili 3:0! Bukvalno ti vežu ruku iza leđa ne bi li mali jadni Real uspeo da dobije bar jednu u seriji... Mizerija od kluba. Mene bi bilo sramota da igram u utorak da sam igrač Reala.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.289
Bili su i ostali najveće kurve ali one katalonske. Nemojte mi samo reci da ovo nije odluka u interesu njihovog (El) matičnog sedista Barcelone.:angry-smiley-002:
Kako god okreneš sranje.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Sta ste ocekivali,real je jedan od vlasnika evrolige,panter je nacinio ogromnu gresku trebao je da iskulira,bice 2-1 sigurno,dali ce biti 3-1 posle toga zavisi od vracanja egzuma ili cemo ici na 2-2
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ne kuka niko. Odluka je sramna, bezobrazna…Namjena odluke je da se izbori majstorica, jer su nam izbacili najboljeg igraca.

Odluka je donesena u korist Reala, iako nijedan nas igrac nije isprovocirao incident niti ucestvoao u istom srazmjerno kao sto su oni.

Olosi jedni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top