Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Ljudi,

Ima ko vodi racuna i razmislja sta, kako, sa kim i kojom taktikom igrati u utorak.
Da posle ovakve sezone do sada, ima likova koji mrace, naricu i oponasaju pickicu petruseva, a znate koga imamo na klupi, pa to je stvarno za anale.
Ali eto, po nekima Zeljko treba da iscita ovih nekoliko desetina stranica foruma, i da shvati da mi nemamo sta da trazimo, i da je mozda najbolje da mi lepo predamo unapred sve i da se cuvamo za aba ligu. Sramota bre sta pisete, sramota! Rekao bih vam svima da odjebete od foruma, ali sam politicki korektan pa necu.
I da smo kompletni u utorak, to bi bila garancija da bi ih pobedili?! I to u svadbarskoj atmosferi koja bi se stvorila.
U decembru su ovde pojedini pisali bljuvotine i o timu, i o Zeljku, o zavrsenoj sezoni, nesto o hemiji i slicne debilizme. Evo i sada opet isto. Cak imam utisak da bi neki ovde voleli da ispadnemo, pa da krenu sa rafalom tipa: jesam rekao aaaaa...
A o ciganima koji su satro zabrinuti zbog kazni, da li se kazne prenose na f4...drugi put.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Kao prvo, odluka je bezumna i bezobrazna ali u krajnjoj liniji poucna i dobra za KK Partizan! Krajnje je vreme da ukapiramo da u egal utakmicama nije vazno samo kosarkasko umece iako bih jako voleo da jeste. Idu najvazniji mecevi, ne samo u evro ligi i krajnje je vreme da nasi igraci skontaju ove igrice koje nemaju veze sa sportom, a mogu da uticu na konacan ishod cele sezone. Da smo manje srece imali mi smo ovu utakmicu mogli da izgubimo 20:0 i plus da dobijemo sve ove suspenzije. Kao drugo, kaznjen je i real izostankom 2 previse bitna igraca u trecoj utakmici(previse blaga kazna al jbg), a ko god racuna da ce Zeljko da kalkulise taj je lud. Naravno da bi bilo bolje 3:1 od 3:0 ali igrati na tu kartu je suludo rizicno! Kako bez Pantera dalje? Isto kao i bez Marica onomad! Ta sezona je od Vranesa napravila preozbiljnog igraca koji je zabo evroligaski ugovor nakon nje preko, a do tad je sluzio za sprdnju u svim klubovima u kojima je igrao. Vreme je da ostatak tima stisne zube, a Panter da odmori malo. Trece, nema mesta pesimizmu! Ako ne verujemo Smajliju, Naneliju, Papi, Madaru i ostalima, ako nemamo veru da ce Andjusic i Tristan da pomognu, ako verujemo da je Zeljko najbolji trener samo zbog toga sto je u karijeri imao igrace kao sto je Panter, onda nek ide sve u kurac. Nije Zeljko najbolji zbog toga sto je takve igrace imao, vec zato sto je takve igrace pravio i stavljao ih u sluzbu tima. Panter od prosle sezone i Panter iz ove sezone od januara-februara nisu isti igraci i to je jedino i samo Zeljkova zasluga! Do kraja jako! Do kraja pametnije! Blizu je tron, fale nam samo jos 3 pobede i mozemo ih ostvariti samo timski, gde svaki igrac i.a svoju ulogu, a od jednog ili dvojice ipak na kraju nista ne zavisi! Napred Partizan!!!
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
369
Reaction score
2.292
Локација
Kraljevo
Koliko sam skapirao čitajući Euroleague Rulebook, igrači su kažnjeni po članu 27.a 1.) (Fizički napad prema oficijelnom licu) i spada u ozbiljnije prekršaje. Sankcije za ozbiljnije prekršaje definisane su članom 28.1.c. gde piše da igrač koji napravi takav prekršaj, biće kažnjen suspenzijom iz evropske košarke na period od jedne do četiri godine ili kaznom neigranja minimum 3 ili više utakmica.
To znači da bi sva trojica suspendovanih (Panter, Lesor i Dek) trebalo da dobiju minimum tri utakmice suspenizije.
Međutim, Euroliga je primenila član 14. koji dozvoljava da se kazne smanje prema proceni u odnosu na prvobitno izrečene. E, sad, tu dolazimo do problema - ovaj član 14. koji dozvoljava proizvoljno smanjenje kazni, važi samo za novčane kazne a ne suspenzije, tako da je i u ovom slučaju Evroliga odstupila od pravila i proizvoljno izrekla pomenute suspenzije.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.256
Reaction score
15.940
Локација
Beograd
Nema smisla više pričati o kaznama, to je sada već prošlost, promeniti ništa ne možemo, prihvatiti i svu energiju usmeriti prema utakmici u utorak. Ono što je najbitnije da se počne sa apelima da na govna ne sme ni pero da padne zato što smo onda fucked ili doomed. Jedino što možemo je da se postaramo da ogluve od buke.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Nigde se oni ne pozivaju na osnovu kojeg člana su odredili kazne, samo na uzrok za izricanje kazni.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
986
Reaction score
4.457
Локација
Nis
Ovo je velika sansa za navijace da pokazemo kakvi smo za sva vremena. Ako ljudi ne prepoznaju ovu priliku, onda jebiga. Sad je prilika da se uzdignemo pred svima i pokazemo zasto smo drugaciji. Ne treba nam revansizam vec ljubav prema klubu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Zašto ćemo proći:
1. Mi smo ekipa koja igra timsku košarku, pojedinac je bitan, ali nije iznad tima.
2. Oni su ekipa individualaca, koji nemaju baš i neku timsku igru.
3. Mi imamo Željka, oni Ćusa, čuj Ćusa.
4. Momentum je na našoj strani.
5. Arena.
Good morning Kaunas!!!
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mnogo uska slika gledanja Evrolige. Opet brane klubove sa vecim budzetima iako su 100 posto krivi. Kao evo vi pravite atmosferu,dizite gledanost,vracajte poverenje u evroligu ali nemoj slucajno da osvojite. Umesto da razmisljaju evo Partizan je nas Lester ako osvoje dovesce evroligu do neverovatne popularnosti.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.989
Локација
NbG
Sve je vec receno ovde i mnogo losih stvari, pesimizma ali razumem ljude, ovaj osecaj je uzasan i umesto da pricamo o igri i pobedi Partizana mi se bavimo igrama van terena. Tu je nas protivnik pravi kralj, mora im se priznati.
Al ne smemo vise padati u tu zamku, bar mi ne. Rece neko od kolega o Partizanu se prica u prodavnicama, skolama, kaficima, u prevozu, po kancelarijama... i to je istina i ako budete deo takve price manite ko je koga udario, koju kaznu zasluzio, nepravda i sl. Jedino sto treba da se naglasava iz postovanja prema Zeljku i igracima, pa i nama samima je nasa igra i kako smo ih rastavili na sitne komade, posebno u drugoj utakmici. Da se svi zajedno vratimo na teren, jer je to jedino mesto gde mi mozemo dobiti ovu seriju.
A bilo je nekih predloga kako docekati igrace reala u utorak, od toga da se saspe sve na njih pa i do nekog ironicnog aplauza.
Ako mene pitate ja bi to malo drugacije. Svi u crno, cela arena, kao sto je vec i pomenuto, a za real kao klub minut cutanja i to jasan preko mikrofona tribine (ne Čarlija i zapisnickog stola). Uz parolu tipa KRALJ JE UMRO pri pokusaju da sahrani vitestvo i sport, po mogucstvu na spanskom da se govna ne muce da prevode. I MRTVA TISINA!
Pa kad prodje taj minut nova parola tipa - ZIVEO NOVI KRALJ i setalica sa Zeljkom, igracima uz eksploziju emocija i pesme i urlanje po izboru :D
A posle tokom utakmice zvizdati, urlati i vredjati govna na svakom posedu lopte bez ijednog upaljaca, kovanice i sl u terenu.
A nasima podrska bez ikakve kalkulacije dal je bolje dobiti ili izgubiti, to ostavimo ovim kraljevima igre van terena.
I za kraj najvaznije od svega, da je Exum dobar i zdrav!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
U utorak idemo na utakmicu da podržimo naš tim, a ne da navijamo protiv tuđeg. Mi navijači imamo šansu da pokažemo čitavom svijetu, koji će sad sigurno najviše pratiti ovaj meč, kako se voli klub.
Da nije Željko došao kući nikad ne bismo gledali košarkašku buržoasku revoluciju.

kralj je pao, živio Partizan!

Cijeli košarkaški svijet gleda u nas u utorak, trenutno smo više praćeni od NBA playoffa. Moramo da naučimo da se u ovakvim trenucima razmišlja o dalekoj budućnosti. Nikad bolja situacija da se dobije A licenca. Nikad bolji trenutak da se napuni Partizanova škola mladim talentima. Nikad bolje vrijeme da se privuče kapital i napravi priča koja će živjeti decenijama.
Hoću da i moja djeca, unuci, praunuci gledaju Partizan u playoffu, final fouru, finalu i na tronu. Hoću da, ukoliko budu imali talenta i želju, idu na treninge u Arenu Duško Vujošević u Bulevaru Željka Obradovića.
Moje je da sanjam kad već imam šansu da živim u snu.
Ovo sam vam napisao samo da ukapirate koliko je ova jučerašnja odluka mala u odnosu na veličinu Partizana, ukoliko smo stvarno svjesni njegove veličine. Sve je u našim glavama. Sve je proces. Naše je da naučimo da nosimo zvanje najbolje i najpismenije košarkaške publike.

Sanjam da ih odvalimo u utorak na terenu i da se u budućnosti priča o timu i treneru koji su uprkos činjenici da će bez najboljeg igrača i kapitena otići u polufinale, podigli pesnicu, ispružili kažiprst i pokazali svijetu gdje je granica.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Pitajte argentince postoji li sportska pravda/karma, s toga se zna sta se mora desiti u utorak
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.548
Reaction score
29.517
Локација
Novi Sad
"Навијачи треба да схвате да је то део спорта, да се десило, да су играчи после утакмице причали између себе и да би практично требало на овоме да се заврши!"

Ja bih vas sve podsetio još jednom na ove reči i apel Najvećeg!
Bez obzira da li dolazite u Arenu, ispred Arene ili gledate od kuće, zadržite dostojanstvo, manite se pozivanja na neke nebuloze koje se šire društvenim mrežama, a primetih i ovde par postova.

Znamo svi onu našu "stoka stoka mi smo!" ali ovaj put moramo biti gospodska stoka! Ne samo zbog Željka već i zbog kluba i zbog istorije.

Sve se mora ostaviti po strani pa čak i kazne (o kojima brine neko u klubu i nema šta mi ovde da mozgamo i mlatimo praznu slamu šta ćemo i kako ćemo)!

Ljubav prema klubu, podrška našima, zvižduci svima iz Reala, svima! Nema više mesta za tviter Grobare tipa Hezonja Musa ili ko već. Nema toplog dočeka više nikome, borimo se za F4 dostojanstveno i bez ubacivanja u teren bilo čega pa ni papirića! Moramo ostati pribrani jer je ovo pisanje istorije!
Drknuli smo ih 2 puta u Madridu, možemo i u utorak u Areni, u našoj kući!

Ruke da oteknu, glas da pukne i da zgazimo govna!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top