Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Direktor Arene i bivši Partizanovac a danas veliki politički aktivista Goran Grbović.

Idemo na 3:0 pa šta bude, znam da pravi navijači Partizana neće praviti incidente, nadam se da neće ni ovi koji dolaze na utakmice radi reda.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
SSada nam grbović drži moralne vakele. A da je on dok je bio igrač bio u situaciji u kojoj su se naši momci našli u četvrtak, jurio bi onoga bizona i u svlačionici da mu zubima iščupa grkljan. Zbog takvog tempermenta mi je i bio idol dok sam bio klinac. A onda kada je udario na Generala upokojo sam ga u sećanjima i poštovanju.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Kakvu motivaciju nam samo daje KK Partizan. Ovoliko lijepih tekstova nisam pročitao u 2 dana ne pamtim od kad.

 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.269
Reaction score
15.995
Локација
Beograd
Evo i Dule se oglasio.

Vujošević je imao i poruku za navijače Partizana.

"Oni koji uđu u Arenu treba da budu svesni da je Partizan iznad svih i da ne treba da naprave nijedan potez koji bi doveo do nekog kažnjavanja i doveo u pitanje gospodstvo", poručio je Vujošević.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
U utorak ce govna biti ometlana, posle Zeljko ima 20 dana da pripremi taktiku za Barsu bez Pantera. Tokom sezone su mu uglavnom 3-4 dana bila dovoljna da spremi do perfekcije igru za protivnika, ne sekirajte se za 20 ce spremiti, samo da mi ometlamo ove. Atmosfera kao protiv Olimpijakosa da bude, bez incidenata, ali da se rusi krov od zvizduka kad izlaze na zagrevanje.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Jel ima neko neki info u kom hotelu ce biti "kraljevi"?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jel ima neko neki info u kom hotelu ce biti "kraljevi"?
Ok prijatelji, desila se obicna tuca na terenu, ja mogu da razumem klince po drustvenim mrezama koji se loze na ovakve stvari, ali ne i da se slicne stvari pisu na forumu. Jedini koji zasluzuje neku vecu reakciju je Jabusele, koji ce biti u Madridu, pa ko zeli/sme neka ide da ga trazi. Kakvo crno cekanje na aerodromu ili kampovanje ispred hotela, nemoj da se igramo sa sudbinom Partizana.

Jedini fokus navijaca treba da bude da se igraci real madrida ne osecaju bezbedno na terenu od vike i urlikanja i tu je kraj.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ja da sam u Beogradu pomogao bih time što bih trubio svu noć ispred hotela ako već ne nabavih kartu za utakmicu.

Inače, vratio se Tavares, igraće u utorak protiv nas. Biće jebeno.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
585
Reaction score
3.123
E ja se stvarno brinem za pojedince i njihov nivo svesti, ne mislim na forum...čitam juče na tviteru, neki lik se raspituje gde će da spavaju košarkaši RM, drugi hoće da dovodi trubače da ne mogu da spavaju, treći bi da ih čeka na aerodromu...ludilo.
Ne sikiraj se taj sedi u maminom podrumu i lupa po tastaturi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top