Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Sa obzirom da im neigraju onaj šaban sa ćubom na glavi i ona MMA bikčina,na poziciji 3/4 im ostaju musa i hezonja..tako da očekujem da Nunnely i Papapetru ih jebu loše, jer nisu neki defanzivci.
Naravno mnogo zavisi od toga da li im igra Tavares,ali i tu imamo lek sa Smajlijem i Ledejom na 5. Generalno, na bekovskoj liniji biće sudar naše mladosti i njihovog iskustva,i tu mislim da smo defanzivno mnogo jači.
Džaba vam ciganija galaktikosi, Kapiten je rekao 3-0..i tako mora biti.
:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ima da radi metla! Nema trika da nas ovi jadnici dobiju. Mentalno su pičke svi do jednog i skinuće gaće već u utorak, samo da ne bi morali da igraju i u četvrtak u Danteovom paklu pred 20k ludaka.

A onda nek se spremi puta Barsa, sa ili bez Kevina, definitivno niko ne želi Željkovu ekipu preko puta sebe na fajnl foru.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
325
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ne secam se da li je neko u prethodnih 300 poruka konstatovao da u prvom mecu negde u drugoj cetvrtini, Real ima 1.5 sekundi do kraja napada, bacaju iz auta visoku loptu na Tavaresa, covek prima loptu, okrece se, pivotira, dize na, sut i tek ona krece vreme i kao 0.4 kad lopta prodje kroz kos, znaci cela radnja je trajala bar 3 sekunde.
Posle svega to je davno proslo vreme uterao im je Panter na kraju, samo sad sam vratio par puta situaciju jer ucinilo mi se i uzivo i u snimku samo sam mislio da sam lud s obzirom da ni komentator ni igraci nisu reagovali, mislim da je Zoc jedino skontao jer govori nesto sudiji odmah.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Svi pominju razne igrače naše koji bi mogli da imaju veću minutažu, bljesnu, odmene isključene, isporuče u napadu i šta već ne, a niko Trifunovića da pomene (kolega Zubac je pomenuo njegovu odbranu). Hm...
Inače, ne znam zašto, prosto osećaj, ali mislim da ćemo u utorak da ih ometlamo jedno 15-20 razlike, i to tako što će svako ko bude igrao da isporuči šta treba. Ako igra Anđušić, daće 15ak. Ako igra Tristan, daće 15ak. Ako Trifi uđe prva trojka koju šutne, daće 15ak. Znam kako zvuči, ali kažem, prosto osećaj.
Što se kazni tiče, sve ste rekli. Mučno je, i muka mi je od korona i baksuzluka našeg. Ali izgleda stvarno tako mora. Kevin neka izdrži protiv Barse na tribinama, jer će biti tesna utakmica. A protiv Makabija u finalu neka pokaže zašto je kapiten.
Je li i dalje običaj da najmlađi igrač nosi pehar do Beograda? Tristan, znači, ako ne grešim?
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne secam se da li je neko u prethodnih 300 poruka konstatovao da u prvom mecu negde u drugoj cetvrtini, Real ima 1.5 sekundi do kraja napada, bacaju iz auta visoku loptu na Tavaresa, covek prima loptu, okrece se, pivotira, dize na, sut i tek ona krece vreme i kao 0.4 kad lopta prodje kroz kos, znaci cela radnja je trajala bar 3 sekunde.
Posle svega to je davno proslo vreme uterao im je Panter na kraju, samo sad sam vratio par puta situaciju jer ucinilo mi se i uzivo i u snimku samo sam mislio da sam lud s obzirom da ni komentator ni igraci nisu reagovali, mislim da je Zoc jedino skontao jer govori nesto sudiji odmah.
I meni se ucinilo tako nesto, ali sam pomislio da haluciniram.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Sigurno je da će 20.120 navijača poslušati apel najvećeg ikad.. brine me koliku će nam štetu naneti 2 maloumnika koja će gađati nekog na terenu nečim.... uvek se nađu takvi.
Procenat takvih je mizeran u odnosu na masu ljudi ali je dovoljan da da povoda nekom da nam oteža već komplikovanu situaciju.
Braćo i sestre, obratite pažnju na ljude oko sebe i nanjušite ako možete takve, sprečite svaki pokušaj da nam neko "od naših" iz nehata napravi dodatno sranje.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Nego, šta kaže pravilnik, el prošao deadline za pojačanja, imamo nekog viška para, porez može da čeka?

A ako su pare problem, Bogi se i onako dosađuje u Atlanti, tamo sad em vrućina, em gužva u saobraćaju...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.917
Ok, mislim da je krajnje vreme da stavimo tacku na odluku evro lige. Pravedna ili ne, odluka je takva, i to vise nista ne moze da promeni. Prija misljenje mnogih igraca, koji su zateceni, ali iskreno, za mog zivota mi je vise pun kurac titule "moralnih pobednika", jer osim pokusaja da sebi ublazis bes ili bol, cinjenica je da si pretrpeo stetu.
Svet nije pravedno mesto, sta je tu novo?! Nemojmo sada da glumimo Ivicu Dacica ili psiha, koji su ljuti zbog odluka drzava koje su glasale za ulazak Kosova u savet evrope, kao da je politika stvar emocija a ne interesa. A zapravo, ceo zivot je satkan od interesa. Pazi kurca, ljuti su na odluku drzava da podrze clanstvo u savetu evrope, a iste te drzave priznale nezavisnost i razmenile ambasadore sa tim istim Kosovom. Preko toga smo presli, ali im ulazak u savet evrope necemo oprostiti?! Debilizam, a smrdija je puna debila.
Da se vratim na nas...nepravda, skandalozna odluka evro lige...sta smo ocekivali? Nemojmo sada i mi kao kalasture da prozivamo evro ligu i da pokrecemo akciju oslobodjenja kaznjenih igraca. I nemojmo, slucajno, bes i nezadovoljstvo zbog te odluke, da pretocimo u neki potez koji ce Partizanu naneti nepopravljivu stetu. Nemojmo da sve ovo u sta je Zeljko ulozio i svoje ime, uticaj, obraz, znanje, zelju i ljubav, prospemo nekim idiotskim potezom. Ono sto volis, a Partizan volimo, moramo cuvati. Nemojmo dozvoliti da sav trud, krv i znoj, ovih junaka na terenu, bude uzaludan. Na kraju, nemojmo dozvoliti da nas status, kao najbrojnije, najodanije i najvatrenije publike u evro ligi, vratimo na fabricka ponasanja i zao glas. Sto rece najveci, stvar je prestiza gledati utakmice Partizana. A ovo ce biti ili poslednja, ili poslednje dve utakmice Partizana u evro ligi u Beogradu ove sezone. Nemojmo uprskati na kraju.
Za ovu priliku, razum pre svega, Partizan iznad svega!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.269
Reaction score
15.995
Локација
Beograd
E ja se stvarno brinem za pojedince i njihov nivo svesti, ne mislim na forum...čitam juče na tviteru, neki lik se raspituje gde će da spavaju košarkaši RM, drugi hoće da dovodi trubače da ne mogu da spavaju, treći bi da ih čeka na aerodromu...ludilo.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.090
Reaction score
4.079
Локација
Beograd
Ti što pišu na društvenim mrežama su najmanje opasni, to je valjda svima jasno.
Pamet u ovom slučaju igrača i navijača i što kaže Cane, Partizan iznad svega!

Imamo priliku da ispišemo istoriju i na tom putu ne smemo sebi da dozvolimo da nas bilo šta omete na terenu, a pogotovo van njega!
Primetio sam nešto, narativ medija posle Madrida čak i ove tuče, promenio se žestoko i sada nema sns propagande protiv Partizana. Takođe preporučio bih tekst sa sajta RTS-a, Oko magazin, nešto najbolje što sam pročitao od "objektivnih medija" o Partizanu možda i ikada.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Nema propagande jer smo igrom pa i ovim incidentom glavna vest u svim sferama društvenog života. Gde god se okreneš komentariše se utakmica. Svi (a pogotovu cigani ) imaju neko svije mišljenje sta je trebalo da se uradi. Ni u Evropi nije ništa bolja (mislim na El igrače) . U suštini rezultatski nam je napravljena velika šteta ali sto se tiče PR i marketinga otišli smo u nebesa. Čak nas ni psiho ne proziva vise , zna da to nije IN.
Dok smo se merili sa ciganima saplitali su nas.
Sad kad smo u središtu globalne (El )nepravde gde smeju da nas diraju.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top