Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.742
Локација
Beograd
Dino, ne zajebavaj, šta je u tome normalno, da vozač autobusa očitava pasoše?!
A nas su jebavali na terminalu 45 minuta. Za ostalo se slažem, ali ne propuštaju priliku da ispadnu grozni.
Ne može me niko ubediti da ne kače na sve mreže namerno učesnike incidenata danima, sa akcentom na Ljulju. Znaju itekako da sve pratimo. Ovo što se tiče obezbeđenja, neka im...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Spanska govna, izbjegavam reci zapadnjacka jer je to teska generalizacija, znaci spanska govna. Govna uvijek gledaju kroz uzqk otvor, nikad sira slika. Njima je sve podredjeno tome da dobiju pa makar ukrali. Sve je relativno i cilj im da naskode Partizanu. To im je slicnost sa ciganima.

Prosao je Jebusele, procice i Puta real u sumrak 1. maja ispred hotela Sopot :) gdje su smjesteni.
Stvarno ih ne mogu smisliti, a nije zbog ovog alkohola kojim sam vec napunjen. Danima kontam kako ih omalovaziti a da nas ne smatraju indijacima.
I da, sve van Arene je pi.kasto i ne dolikuje gospodi. Nemojmo se ciganisati. Ispljuj bijes u jastuk i dodji kso pobosan grobar.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Okupljanje ispred hotela u sitan sat vatromet, petarde itd. je stara fora to se radi skoro svuda u svetu, kada je fudbal upitanju doduse. Skroz legitimno sto se mene tiče.
Dobijamo sutra na Željka. Dovoljno vremena da se spremi utakmica. Ovo je neka vrsta finala za nas a vanserijski treneri ne igraju finala oni ih dobijaju. Ništa rapsodija samo pobeda.
Moja matematika je sledeća:
(60:40)+(20+K)=50:50/ZOC
Objasnjenje: Kvalitet 60:40 u korist Reala, 20+K grobara to nivelise na 50:50, Zeljko je faktor koji lomi na našu stranu.
Imao sam keca iz matematike očigledno ali kapirate poentu. Uzdravlje!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
-Grobari "Exum je plej" vs Grobari "Exum nije plej"
-Grobari "Plasman" vs Grobari "Peto mesto"
-Grobari "Prolazimo 3:0" vs Grobari "Cistimo Panterovu kaznu"
-Grobari "Galamimo ispred hotela" vs Grobari "Iznenadicemo ih tisinom"

Sta li je sledece :shal
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zna li neko, ko to bolje prati, kako smo prolazili do sad s ovim sudijama? Jedino znam ovog francuza mladjeg s modernom frizuricom, Difalu, mislim da nam je sudio korektno do sada, za ovu dvojicu drugih se ne sjećam
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Zna li neko, ko to bolje prati, kako smo prolazili do sad s ovim sudijama? Jedino znam ovog francuza mladjeg s modernom frizuricom, Difalu, mislim da nam je sudio korektno do sada, za ovu dvojicu drugih se ne sjećam
Mislim da je ovaj Turcin sudio Musi 2 faula u napadu u prvom mecu ako je on bio sa te strane.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.665
Локација
Yaoundé
Zna li neko, ko to bolje prati, kako smo prolazili do sad s ovim sudijama? Jedino znam ovog francuza mladjeg s modernom frizuricom, Difalu, mislim da nam je sudio korektno do sada, za ovu dvojicu drugih se ne sjećam
Ne bi trebalo previše obraćati pažnju na sudije, pa sve i da je tu ona ćurka, znate na koga mislim. Ali, kad već pitaš, Mogulkoč je sudio prvu plej-of utakmicu u Madridu, Rižik više puta ove godine, sudio u EL protiv gancija kad smo dobili u gostima, Difala sudio protiv Bajerna u Minhenu...

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top