Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Malo se glava ohladila.
Izgubili smo utakmicu na tribinama. Sta je ono bilo . Dok je bio pritisak bacali su lopate bukvalno sami u aut. Posle bas slabo.
Ne grmi li 40 min u četvrtak nemamo šansu .
Ovo je i meni glavni utisak. Dok smo zviždali i pravili pritisak dok oni imaju loptu, bili smo u prednosti. Na početku nisu mogli precizno da dodaju loptu, a kamoli nešto drugo.

Čim smo počeli sa "ajmo Indijance..." i ostalim umotvorinama, vratili su se u igru. Razumijem da pjevamo i bodrimo kada mi imamo loptu, ali se mora zviždati i stvarati pritisak kada su oni u napadu.

Igračima nemam šta da zamjerim. Ako se ovako budu borili, dobićemo jednu od naredne dvije sigurno. Nadam se sljedeću, jer ne znam mogu li preživjeti još jednu u Madridu.
 

Kalikaliptus

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
5
Reaction score
35
Локација
Beograd
Veliko hvala navijačima u hali što nisu dozvolili da lažni sportski plemići igraju pred praznim tribinama u četvrtak.
Ni Borac iz Čačka nije lako dobiti 4 od 4 utakmice vezano.
Ovo je sve fantastično, sportski, muški, časno, bez prljavih faulova... Nije nas išao šut. Ne može tako zauvek.
P.S. Dek ne sme da se osetni prijatno nijedne sekunde na parketu u četvrtak.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Na nasu zalost, a na srecu onih sto su prizeljkivali poraz u ovom mecu zbog unapred upisanog plasmana na F4, jedno je sigurno - jednu od 2 najbitnije utakmice u sezoni odigracemo kompletni: majstorica u Madridu ili polufonale F4.
Verujem u ovu drugu opciju.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Drzali smo se egal sa ekipom Reala bez naseg najboljeg centra i kapitena koji preuzima odgovornost kad zatreba. To je falilo u bitnim trenucima. Njima Tavares igrao preko 30 minuta, neverujem da ce opet isto tempo izdrzati u cetvrtak. A nama se vraca Lesor odmoran i sigurno napaljem do daske.

Videli ste kako je Zeljko samouveren i smiren na konferenciji. Covek veruje u ovaj tim pa zasto nebismo i mi. U cetvrtak bice mentalna igra a Zoc zna da spremi ekipu.

Idemo dalje, tamo gde nam je mesto!
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Zna li neko što poništiše koš Aleksi kad je Tavares uradio u obruč, prilikom njihovog čelendža?
 

Kalikaliptus

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
5
Reaction score
35
Локација
Beograd

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Zna li neko što poništiše koš Aleksi kad je Tavares uradio u obruč, prilikom njihovog čelendža?
Ako sam ih dobro cuo, gledali su da li je dirao loptu, a kamera sa druge strane, uopste mislim nisu koristili kameru na tabli. I zakljucak je bio "didn't touch the ball" ako sam uspeo dobro da cujem
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.914
Reaction score
21.623
Ne razumem zašto ne bismo psovali Gosa i slične igrače, ako se njemu prašta onakvo radovanje jer je profesionalac što onda mi ne bismo mogli da radimo ono što navijači rade? Dok to ne pređe neku granicu ne vidim nikakav problem. Pritom nije u pitanju Bogdan ili Lučić nego Gos. Hvala za dobru igru kod nas a sad se teraj u tri pičke materine.
Sudijama jebem sve, prvo za ukraden koš na 46:43. Ajde nek neko kaže ako je video, da nije isteklo vreme ili nešto slično, jer je očigledno njihov igrač povukao obruč. Zašto govna uvek gledaju iz najgoreg ugla?
 
Последња измена:

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.769
Локација
Beograd
Pa to je, koš za Partizan treba priznati iako nerešeno, idemo na F4.
Može biti sudnjeg dana nama za košarke se uvaži sve slično,..?
Ništa bolje nismo tretirani na bojevnom planu, nego na ratnom.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Ne razumem zašto ne bismo psovali Gosa i slične igrače, ako se njemu prašta onakvo radovanje jer se profesionalac što onda mi ne bismo mogli da radimo ono što navijači rade? Dok to ne pređe neku granicu ne vidim nikakav problem. Pritom nije u pitanju Bogdan ili Lučić nego Gos. Hvala za dobru igru kod nas a sad se teraj u tri pičke materine.
Sudijama jebem sve, prvo za ukraden koš na 46:43.
nemoj tako, trebali smo svi da mu se sagnemo i popušimo i izvinimo što nas je natrpao… ‘nate on je bio naš igrač…
dumre i on
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Ja kazem da nije skucajno Musu udario :p

Evo šta je rekao, da ne klikćete.

"Ceo svet je znao kakva će biti atmosfera. Jedni od najboljih navijača na svetu, klub takođe. U situaciji smo kakvoj jesmo. Znali smo da ćemo biti ovako dočekani. Kapa dole svima. Bez ikakvih problema. Navijaju ljudi za svoju ekipu. I ja da sam ovde, isto bih se drao protiv Madrida. Bravo za njihovu ekipu,o digrali su odlično, Imali smo previše grešaka na početku. Videćemo sutra"

"Izmene, ušli su momci sa klupe. Znali smo sta da igramo u napadu. Malo po malo smo dizali nivo igre. Počeli su da promašuju. Stizali smo ih pmalo po malo i na kraju pobedili".


Hezonja kaže da su mirno spavali.

"Spavamo mi lagano svakako. To nam je možda i problem nekada. Sve je u redu. Nikakvih problema nismo imali. Kapa dole i Željku koji je smirivao, svaka čast i igračima. Znao sam da neće biti problema. Svaka čast kako su nas dočekali", istakao je Hezonja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top