Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
U prevodu - opet će nešto izmisliti i pustiti 500 karata u prodaju.
Znači za nas koji nismo iz BG-a naučna fantastika.
A mi koji smo iz Beograda imamo čak dve mogućnosti - ili da kupujemo po skupoj ceni kod tapkaroša ili da gledamo za džabe na Kalemegdanu...ali, jbg, prva mogućnost važi samo u slučaju da imaš tol'ku lovu...tako da i nije neko čudo što sam se odlučio za drugu...
Čudno neko iskustvo:



I šteta što nismo pobedili...malo je falilo, baš malo...ne znam zašto naši igrači ne žele da šutiraju kad imaju priliku za to, nego uvaljuju ,,vruć krompir,, saigraču koji je u lošijoj poziciji...
Ali dobro, Ostoja puni još jednu Arenu (možda?), plaća deo poreza od tol'kog prihoda (možda?), a Partizan...nadam se da neće morati još jednom u Madrid u ovoj sezoni...
Uzmi Željko evrotitulu.

:napred-partizan:
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Zna li neko što poništiše koš Aleksi kad je Tavares uradio u obruč, prilikom njihovog čelendža?

Kažu da nije dirao loptu, mislim, tj siguran sam da je to bilo objašnjenje.

Moram da priznam, od starta mi se nije svidela ova svadbarska atmosfera, sada je IN biti viđen na tekmama Partizana, a za nas koji smo 20 i kusur godina tu, mućak, onda Kalemegdan, itd...

Nekako kao da smo igrali protiv nekog trećerazrednog kluba.
A što je najgore, bili smo na loptu od pobede, bez dva ma šta god pričali, najbitnija igrača...

Ne sumnjam u pobedu u četvrtak, ali se nadam da smo se svi opekli i da ćemo biti malo oprezniji.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Jbg, bas mnogo fali Panter, a i Aleksa podbacio debelo. Exum nista spec, kapiram da se muci sa povredom. Spor protok lopte, dosta losih odluka i neiskoriscenih otvorenih suteva. Ledej je trebao da izdominira, jer nema jabuselea, al i on je nekako nedorecen i nesiguran bio. I takav je najkorsniji kod nas. Navijanje katastrofa u drugom… ne valja kad se pravi ta svecarska atmosfera, mucili smo se i sa Pao pre 2 nedelje. Pamet u glavu.
Samo mi nije jasno kako je Mocart izbacio tacan broj gledalaca 18 min pre pocetka utakmice??!?
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Evo da se i ja još jednom javim iako nije još glava hladna: videlo se da je falio Lesor. meni se čini da je nama više on falio nego njima Dek. I ispade da su sudije rešile utakmicu nepriznavanjem koša i dosuđivanjem nesportske Madaru. Sad sam na SK2 video, pošto ide repriza, da su MORALI ljuju svirati nesportsku tamo na početku utakmice. Ne kažem da bi to išta odlučilo ali ipak…
A sad malo o Gosu… bez namere da ikoga vređam ali… šta bi vi hteli? Da on sam sebi daje koševe? Ovo im je bila do-or-die utakmica kao što će biti i u četvrtak. A još je dao i STRAHOVITO važan koš! Ne zaboravite šta je govorio o našem KK i čiji je navijač! A bašta to što je IGRAO ZA NAS (ne zaboravite kakva su pravila u vezi vređanja naših bivših sportista)
Mene više brinu naša bacanja… 14/18 i to kući… mora to bolje…
Kao o što rekoh, trebalo bi u četvrtak bolje sa kumom Lesorom! Ja VERUJEM! :napred-partizan:
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Tesko mi je nesto pametno da kazem sad, samo moram da se izjadam da imam flash back-ove sa onim povredama iz Duletove ere. Da li je jebeno moguce da se i Aleksa sad teze povredio? Jbm ti i zivot i sve ako je tako.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
nemoj tako, trebali smo svi da mu se sagnemo i popušimo i izvinimo što nas je natrpao… ‘nate on je bio naš igrač…
dumre i on
Ne vidim ni ja problem da se psuje i zviždi bilo kojem igraču koji igra protiv nas. Ne vidim da je iko ovdje protiv toga. Ali vrijeđati na nacionalnoj osnovi i želiti im "dumru" igrače koji su bili naši (ili iskazali veliko poštovanje prema Partizanu) i ničim nisu uvrijedili ni klub ni naše navijače, mislim da nije u redu. Pogotovo poslije isteka utakmice.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Kažu da nije dirao loptu, mislim, tj siguran sam da je to bilo objašnjenje.

Moram da priznam, od starta mi se nije svidela ova svadbarska atmosfera, sada je IN biti viđen na tekmama Partizana, a za nas koji smo 20 i kusur godina tu, mućak, onda Kalemegdan, itd...

Nekako kao da smo igrali protiv nekog trećerazrednog kluba.
A što je najgore, bili smo na loptu od pobede, bez dva ma šta god pričali, najbitnija igrača...

Ne sumnjam u pobedu u četvrtak, ali se nadam da smo se svi opekli i da ćemo biti malo oprezniji.
Uh brate...nemam ništa protiv novonqvijača, navijača trenutka, pa ni pozera jebenih... ali kad već imaju te karte dođi bre i umri tu...živi taj trenutak! A što se tiče org jbt dosta nas se pokidasmo gore na 400, oni neke uspavanke kad nam najbolje ide, umesto pritiska furaju neke njihove pesmice, pravd aza grobare i umrlice... dajte ljudi onakva atmosfera u prvoj i donekle vraćena ali ni blizu u četvrtoj...a zašto? Ma nebitno je zašto! Igra se tek a za odlazak na FF, onoli sredinom druge četvrtine nestaju bukvalno do pred kraj treće... pa ovi s ena početlu usrali, jbn bacali lopte u aut sami... izgleda sve im nešto drugo bitnije od te tako bitne utakmice.
Mora bolje i da gori sve vreme ne na periode.
Govno nek psuti karte ljudima da kupe lepo svih 7 iljada na JNA i da dođu grobari braća i sestre i da gorimo.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Ostoja zasluzuje da dobije sutra dobru porciju zbog cena karata.
edit: Zapravo, u cetvrtak.
A šta je problem sa cenom karata ako su sve rasprodate i ako je Arena bila krcata?
Pa valjda je u interesu kluba da zaradi više ako može. A s druge strane ko kaze da bi oni koji nisu kupili karte navijali bolje od ovih koji su uspeli da dodju do karata.
Ako je navijanje bilo loše to je onda isljučivo odgovornost organizovanih.
I još nešto...gde su svi oni koji sada kritikuju ovo u vezi sa kartama bili kada smo igrali npr. sa Efesom? Tada u Areni nije bilo ni ovih sto se nazivaju pozerima, ali ni ovih sto sebe nazivaju pravim navijačima.
O kupivini sezonskih da ne govorim..
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ovaj poraz je "dobar", samo zbog toga da ako izbacimo ova govna idemo na fajnal for sa Panterom a onda je to mnogo zajebano za sve, pogotovo na jedan mec... Bez Pantera mislim da ne bi moglo protiv Barse, ipak je tamo trener Jaskevicijus a ne ova budaletina i cirkuzant na klupi Reala...

U cetvrtak moramo oderati grla a momci da se jos bolje pripreme... Ja jednostavno ne mogu da verujem da i ovako osakacene onaj kreten moze da dobije 3 puta uzastopno Zeljka...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Onaj kreten i cirkuzant Mateo ima ZERO uticaja na ekipu! Ispoštuju ga tek toliko kada pravi izmene da ne pukne bruka! Njihovi igrači sve sami kreiraju na terenu i sipaju dole na Edija...
Njihova zona je jalova - puko stajanje u zonu, oni nikakvu rotaciju nemaju! Tragičnije je što mi nismo bili dovoljno pribrani da utrčavamo i napravimo im dovoljnu pometnju, garantujem da bi se sudarali koliko ne znaju da rotiraju!
I bili smo mnogo neodlučni i spori sa odlukama a i prepoznavanju situacija u zoni. To je Željku prajm task za četvrtak jer oni protiv nas čovek na čoveka ne mogu, samo ovu zonu imaju a nju su skroz pokazali večeras...
 

yukyuk88

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2008
Порука
33
Reaction score
85
Локација
BG
Igra ovaj Tavares, krenuo sam da napišem skidam kapu, ali se onda setih da je ovo prvi put u ovoj sezoni bude ovako dominantan (gledao sam ga samo protiv Partizana), a da on izgleda tako morali smo da igramo bez kuma, a znate šta, kum se vraća, još je odmorio te kapa osta na glavi.

Krivo mi je što nije palo kaširanje i slanje nazad u Madrid u reci ciganskih (lokalnih i globalnih) suza, ali život nije reka, život je more. Realni deo mene je znao da ćemo teško bez Pantera da prođemo u finale u Kaunasu, te, nadam se, jedna briga manje.

Momci odigrali hrabro, dali sve od sebe, nije to izgledalo kako znamo, možemo bolje.

Žoc nasmejan, Ostoja gladi brke, kum se vraća, vodimo 2-1, glas mi puko’, mirno spavam, idemo dalje.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jbt znate šta mi nije jasno. Malo sa teme idem ali je bitno iz nekoliko aspekata .
Bio sam iza zapisničkog stola. Krećemo ortak i ja da prozivamo Matea ono picko ovo ono, pa malo Musu ( siso ua ) da bi nam prišao čovek iz obezbedjenja i rekao da će nas udaljiti iz hale ako nastavimo .Sugerisala mu riba ( zove se Marija) koja sedi za tim stolom.
Alo bre pa mamu vam Jbm pa nismo nikog ubili itd itd niti bilo koga gadjali da bi dobili takvu pretnju .
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Sto bi rekao napaceni brat iz Vukovara, krv ti jebem Grobari ljubicice.

Neka tacno umru svi, samo da Partizan dobije. Posle toga neka su zivi i zdravi 300 godina. Jedan Bodiroga je igrao kao paraplegicar i masio sto ne bi za tri zivota da bi dobio Partizan. On je dobio ovacije. Tezak degenerik treba covek biti i psovati grobarske majke, zbog napusavanja Muse i Gosa. Bas tezak.

Jebem ih bre u usta obojicu, kada igraju protiv Partizana. Brat rodjeni bi mi bio neprijatelj smrtni, da igra protiv Partizana.

Sto se tice utakmice, lako je biti romanticar i kenjati po onima sto "kukaju". Nije kukanje nego realnost. Panter je motor ove ekipe. Cisto sranje i forsiranje spanskih cigana je njegova suspenzija na 2 utakmice. Nece biti lako u cetvrtak. Navijajanje mora bolje. Verujem u brata Lesorcinu i njegovo srce.

Partizane napadaj.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.303
Локација
Kej Republika
Tavares je ove sezone za Real u EL, igrao 24 minuta u proseku. Večeras celih 36.
Imao je duplo više poena i skokova nego inače.

Uz ogromnu pomoć NWG-a nas je sam dobio. NWG je paklenu odbranu peglao. Pogodio neke šuteve koje niko u hali nije očekivao.

Uz Lesora će svakako biti malo lakše, ali sam mišljenja da nam ipak više nedostaje Panter. On često uzme loptu na prenosu, lopta tad ima jasan tok u napadu. Naravno u stanju je da izmisli koš kad se svi "sakriju". Pritom navlači celu odbranu na sebe. Kapiten jbg.

U četvrtoj moramo napasti Taveresa kako znamo i umemo. Mi smo ih ove sezone dva puta odvalili. U oba slučaja to je bilo bez njegovog učinka. U Madridu drugu nije igrao, a onu u Areni prethodnu smo ga napunili ličnim. Tavares out i Real ozbiljno pada, u oba pravca.

Nadam se da je Aleksa ok, da se nije povredio. Večeras je nažalost bio u kontra ritmu. Na poziciji pleja je bio tragičan. Treba nam svaki igrač u rotaciji sad. Da se iskrvari do kraja.

Da nekako rešimo njihovu zonu i Tavaresa uvedemo u razumne brojke, i F4 je tu.

U četvrtak mora sve da se reši. Ja eventualnu petu u Madridu neću preživeti sigurno.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Pruzili smo sansu gostima da shvate kako treba ovu utakmicu pomirenja i spustanja lopte. Mogli su cuvati koleno Tavaresa za spanski plejof, nisu morali narucivati kazne holandskom advokatu koji radi honorarno kao disciplinski sudija Evrolige. Propustili su priliku da sacuvaju ono malo casti sto im je preostalo, hoce po svaku cenu dalje.
E, dalje nece moci, no pasaran!
Cetvrtak je dan D, naivnosti i dobrote ne sme vise biti. Nemojmo biti kao drevni Inki koji su konkvistadora Pizara docekali poklonima. Sve to sto govori romanskim jezicima ne bira sredstva da bi doslo do cilja, njihov je i Makijaveli. Imamo pravo i mi na jedan takav greh, da budemo mudriji i namazaniji od takvih.
I sve to da ostane u granicama sporta. Mora se skakati i urlati na svaku sudijsku odluku u njihovu korist, ma kol'ko ona bila ispravna. Ne moze pred nasim ocima da Rizhik ponistava odluku svog kolege Mogulkoca, a da svi vide da je Tavares dirao obruc. Ne moze da sude namernu Madaru kao onomad Ledeju u Podgorici. Isti taj Rizhik je mogao/znao da korektno sudi u Pioniru, a pred nasim navijacima protiv Fenera i sada stiti druge interese.
U cetvrtak sve je dozvoljeno sto zakonom/pravilima nije zabranjeno. Ne znam koga bi odredili za glavnog (sudiju), pretpostavljam da Slovenci i Radovic iz ABA nece biti dopusteni od strane Reala, mozda Paterniko ili opet Lotermozer, ako im se nije zamerio u prvoj, u Madridu.
Navijanje sa pocetka ove trece utakmice, kada oni nisu znali gde se nalaze, da se produzi istim intenzitetom dok ne bace peskir. Pohvala za neubacivanje nicega na parketu neka ostane i posle cetvrte.
Za igru i taktiku zna se ko je kompetentan.
A i za organizovanje zajednicke vecere posle utakmice.
Neka im se servira hladna.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.802
Локација
JNA
Po meni, najbolje navijanje ove sezone je bilo protiv cigana u Aba ligi. Pravi pokazatelj kako navijaci nose svoju ekipu i okrecu momentum na svoju stranu. Dok se navijalo, oni u pocetku nisu znali da li igraju rukomet ili kosarku, napravilo se 12:0. Ubedjen sam da ih dobijamo u cetvrtak, Aleksa nema sanse da odigra opet onakvu utakmicu, kao ni Tavares i Gos kod njih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top