Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Sta se sve nakotilo u areni vidi se po tome da se skandira i eguzmovom caletu.
Juče gledam studio i ide uključenje ispred Arene, nekih sat i po pre početka. Dve devojke intervjuišu i pitaju šta misle ko će biti najbolji, kaže jedna "lesor" i to uz priličan napor da se seti imena igrač :buhaha

Nije čudo što smo pukli kad je Ostoja podelio karte svojim partijskim drugarima, usput ciganšturama.

Ako hoće nešto dobro za klub da uradi, trebalo je sinoć na Kališu da se prodaju karte. Koliko vidim, bolje navijanje tamo bilo nego u Areni.
Inače karte za sinoćnju utakmicu jesu (uglavnom) plaćene ali su išle na trebovanja - firma (da li sponzor ili ne) poruči x karata i plati ih i onda ih podele tj prodaju svojim zaposlenima. Ovo je info od Grobara koji je tako došao do karte.

EDIT:
Preuzimam punu krivicu za poraz. Bilo mi žao sinoć dete da izbacim iz kuće pa je gledao :buhaha
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Poredis pokojnika i zivog coveka kome skandiraju kao da je legenda kluba, otac igraca...Boze me sacuvaj. Oce li da skandiraju i ocu Trifunovica? Jos vidim da je i rozga isla preko razglasa...
Jbg, taj "pokojnik" da se nije ni rodio, ne bi bilo neke štete, naprotiv, za razliku od tog "živog".
Sasvim dovoljno za mene, i ne vidim u čemu je problem. Simpatičan gest publike, i kul lik.
A da ima više nego dovoljno drugih navijačkih problema, na čelu sa "organizovanim", itekako da ima.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
A nemojte zajebavati, od onih ljudi koje su intervjuisali kad su izvisili ispred arene, dva su bila cigana koja su tu sa drugom/drugaricom. I sad da su bili oni umesto Pere iz kafeterije bila bi 2x bolja atmosfera.

Buka prilikom izlaska njihovih igrača od 3+ minuta je nezabelezena do sada. Ono okretanje ledja mi je besmisleno, ali je bilo očigledno da su se gitanosi pogubili. Navijanje generalno ide u skladu sa rezultatom i teško je kad se istopi 15 razlike da bude apsolutna ludnica. Svakako da crno bele ćelije nisu pomogle u 4. četvrtini. Još prvo pomislih ovo će za tajmaut da ispucaju, pametno, ali ne lezi vraže. Svakako mora bolje i pametnije sutra i na tribinama i na terenu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Najviše tog okota je na južnoj tribini, oni su aplaudirali Saši Obradoviću.
Mislim na sve generalno ali najlakse je pljucnuti po jugu. Obradovicu je aplaudirala cela hala, a jebi covica nije krenulo sa juzne tribine kao sto nije ni ovo za Sesila. Koliko se secam i ovde se od 90 posto clanova pozdravio taj potez za celavog.

@JasminaT sve mi je jasno, imam xy poznanika i prijatelja koji su bili sinoc a pre toga nisu znali sta je Partizan ni preko TV-a
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Pa nije najlakse. Najlakse je srati po ovom fenseraju u Areni, a juzna tribina ubedljivo najgora. Kad se oni nisu mogli sastaviti celu utakmicu, sta ocekujes od drugih? Sramota od navijanja.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.624
Najjače od svega je što je cela Evropa i ovom atmosferom oduševljena, i sad niko nije ni blizu, a možemo mnogo, mnogo bolje.

edit:
Zbog užasne stvari koja se dogodila danas, u slučaju proglašenja dana žalosti, verovatno bi i utakmica bila odložena? Ili bi se igralo pred praznim tribinama?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Pa nije najlakse. Najlakse je srati po ovom fenseraju u Areni, a juzna tribina ubedljivo najgora. Kad se oni nisu mogli sastaviti celu utakmicu, sta ocekujes od drugih? Sramota od navijanja.
Kako da se sastave ono tamo sve deca vidis da ne mogu zastavu grupe da donesu. ajde da se pljuje sto ne mogu da animiraju feneseraj . Mozda kad bi poveli sesil sesil pevala bi cela hala...cim krene lose 90 posto hale se hvata za glavu i nece da bekne.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
1.Podeljene karte po stranačkim odborima, pa danas lokalni naprdnjaci po planu kače slike kako bi digli rejting sebi i pokazali objektivnom narodu kako im vođa nije protiv KKP.

2.Jedino kada org. tribina ne staje sa pevanjem je kada postoji opasnost da neko u pauzama počne sa včćpdr.. Ne znam zasto se prestalo sa tom praksom :)

3.malo naše greške malo sudijske, i eto nas na četvrtku.

Kad se zbroje ove tri strvari, nemoguće je bilo dobiti.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Decu treba učiti ljubavi prema Partizanu, a ne mržnji i nekim teškim pričama u koje su koliko vidim već poprilično upućeni pa se njihov rad na tribini manje tiče Partizana, a više grupa i "vrednosti" koje predstavljaju. Za početak nek dođu da gledaju Partizan i protiv Zadra, Igokee, Splita i sl jer to je isti ovaj Partizan i isti igrači koji su i sinoć igrali protiv Reala. Ne moraju ni zastave ni bubnjeve da nose, samo srca, grla i dlanove, mi ostali ćemo im dati podršku siguran sam.
Nažalost sa "vrednostima" koje nove generacije prihvataju, a koje im ovo društvo svesno servira dobismo i ovu tragediju danas u OŠ "Vladislav Ribnikar". I sam sam otac deteta školskog uzrasta i duboko sam potresen svime što se desilo i mislim da je ovo nažalost početak totalnog sloma jednog društva. Nek počivaju u miru sve žrtve, za roditelje tragično nastradalih pokušavam ali ne mogu da nađem reči ohrabrenja i utehe.
Izvinite za off i spajanje ove naše "dece sa tribine" sa tragičnim događajem i brišite ako mislite da treba.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
A kako da doletimo do bga? Ostoja puši ga. Delio si karte da dižeš rejting stranci a sad oni sa Kalemegdana da vade kestenje iz vatre.
Nadam se da će sutra sve proći ok , inače pored govnara iz El i Ostoja snosi ogromnu krivicu za dešavanja .
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.149
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja mislim da je to trebovanje firmi ispostovano jer ide direkt preko kluba, tj. bez provizije Ticketline. Danas se isto prodaju direkt na stadionu, a ovi su, nadam se, zavrsili sa KK. Valjda ce do sledece sezone zaziveti normalna online prodaja i distribucija preko kluba
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
E do moga.
A ruzno je pao, videlo se. Je l to ona ista ruka koju je lomio?
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Igrali,izgubili teraj dalje... Nisam se ni nesto preterano potresao s`obzirom na cinjenicu da se i Kevin vraca za Barsu ako ih prelomimo sutra,pa mi je to nekako da kazem umanjilo tugu..Nisam se potresao svesno,ali podsvesno...celu noc neki polusan,premotavanje filma...
Ono sto su genijalci sa sipke uradili sinoc je za robiju. Za izbor pesama aj i djene-djene,ali od pocetka 3/4 do 26 minutaa su pokusavali da razviju one parole,a onda su poceli da naricaju do kraja 3/4.Malo nesto krenulo,i onda na oko 3min do kraja krecu sa tuzbalicama.
Pa serem vam se u navijanje u vrv najbitnijoj utakmici sezone,naricite sad protiv derbija ili sa kim vec igramo abu.Bas su me smorili,i mene i jos 10ak k koji su bili spremni da iskidaju grla do kraja.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Tačno sam se seknuo kad pade. Odmah me nešto loše prošlo, Video sam kako se uvio dole.
Dečko stvarno nema sreće. :( Nadam se da će se vratiti još jači.

Da li će možda utakmica da se odloži zbog dana žalosti?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top