Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.883
Локација
Beograd
Kada je hteo da blokira Tavaresa. Videlo se da se nezgodno dočekao na ruku.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.321
Локација
Čačak
Ja sam još uvek u šoku... pokušavam da saznam nešto više kao da se nadam dal možda može bar odbranu da igra xD Ne znam čekamo potvrdu svakako, ali nisu dobre vesti
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Tačno sam se seknuo kad pade. Odmah me nešto loše prošlo, Video sam kako se uvio dole.
Dečko stvarno nema sreće. :( Nadam se da će se vratiti još jači.

Da li će možda utakmica da se odloži zbog dana žalosti?
Ne verujem da će biti odlaganja, info ide da će biti minut ćutanja i bez muzike.

A za Aleksu, stvarno veliki peh. Ništa tu je i sledeće sezone, ima da kara (mutiranu) cigančicu još koji put, pa će valjda da skine i taj maler sa povredama.

Biće izuzetno teško u četvrtak, dobijamo Lesora, gubimo Aleksu, ali to i jeste naš način oduvek. Što teže to bolje/slađe!
Kako god da bude na kraju, ova sezona u EL je za anale, filmove i dokumentarce.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Videlo se pri jednom sutu i flouteru da je secnuo krace, zato i promasio, ali sam mislio da je neki prolazni bol. U svakom slucaju cekamo zvanicnu objavu od kluba kakva je situacija.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
U četvrtom susretu deliti Litvanac, Nemac i Italijan. Tačnije, Gitis Vilijus kao glavni arbitar, te Robert Lotermozer i Karmelo Paterniko.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Videlo se u prebosu i kako je pao i kako se drži, bolno je sigurno bilo, nadao sam se da je samo jak udarac, a ako je pukla neka kost, zahtjeva dosta mirovanja. Jbg, koliko nam je bitan Panter, bitan je i Aleksa. Ovaj Real nas baš izokrnjavao, kao da igramo sa FK Ural, izlomljeni totalno.
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Jel to sigurno za Aleksu? Baš sam se smorio zbog njega, stvarno nema sreće. Jako bitan igrač, baš ta njegova energija nam puno znači, kako u odbrani tako i u napadu.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.321
Локација
Čačak
Jel to sigurno za Aleksu? Baš sam se smorio zbog njega, stvarno nema sreće. Jako bitan igrač, baš ta njegova energija nam puno znači, kako u odbrani tako i u napadu.
Pokušavam ceo dan da potvrdim, informaciju sam dobio od jednog od trenera u KK Borac Čačak, koji je dobio poruku od Avramovog oca. Kaže već su mu i gips stavili... Ako je netačna informacija zaslužujem ban, možda nisam trebao da je delim ovde ali kad se tako nešto dogodi lakše mi je da podelim sa grobarijom na ovom forumu. Brža reakcija nego mozak
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Verovatno se krije info. i to ne bez razloga.
Ne sprema se isto utakmica od strane Reala sa i bez Alekse.
Tako da zvanično igra, dok klub ne kaže drugačije .
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
U ovakvoj situaciji, pobeda sutra se zaista cini nemogucom...jos ako je aleksa povredjen..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top