Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Do kurca sa patetikom, jos da se podelimo na one kojima je zao decu i one kojima nije. Grobari monstrumi. Kakve vas ideje uopste vode ka tome i odakle ljudima ta nestvarna potreba da ispadaju veci katolici od pape kad god se desi nesto ovakvo?
Jebeni ministar prosvete nije dao otkaz, ministat policije nije dao otkaz, ali kosarkaski klub treba da odustane od istorijske utakmice?

Naravno da treba ispostovati zrtve, ne treba se glupirati, niti forsirati nesto cemu nije ni vreme ni mesto.

A sad da se vratimo kosarci i KK Partizan jednoj od jedinih preostalih iole normalnih pojava u drzavi.

Prvo, iznenadjen sam otporom koji smo pruzili. Neverovatan mis-mec pod kosem. Ono nisu pasovi, ono su centarsutevi jbt. Prosto nije moglo.
A mogli smo da pobedimo, nismo bili daleko.
Uz to je, ma sta ko rekao, NWG jedan od najkompletnijih plejeva u evropi. Pisao sam kad je otisao, a ostajem pri tome i sad, jedan od najboljih stranaca ikad u Partizanu i steta je sto nije imao jaci tim uz sebe

Matea smo takodje potcenili. Slozicu se da nije medju najboljima u Evropi, verovatno nije kalibar za Real. Ali nije bas ni toliki dunster i neznalica da se lako moze sa njim.
Svaka, ali SVAKA njegova reakcija sinoc je bila skroz na mestu. Cak je i sa tajm-autima postizao ono sto je zeleo i svaki put presecao euforiju.
Kad sam do toga, osim delom prve cetvrtine i pre utakmice, ozbiljno smo podbacili u navijanju.
Moze da se brani Jug koliko hoce, ali ostali su isti maniri koji kurcu ne valjaju. Prvo se liku smeje 20k ljudi jer ne zna recenicu da izgovori kako treba, a onda u najbitnijim trenucima utakmice jug ubija atmosferu cudnim "repertoarom". Ocigledno ce "pravda za grobare" da zaledi krv u zilama igracima Reala, a malo posle i "U boj...". Ali odoh vec predaleko, uglavnom, bila je seljana.
I sto je cudno, bilo je praznih mesta?!

Sa Lesorom su nam sanse drugacije. Sutra bi, mislim, sa Aleksom sanse bile 50-50, ovako bez njega su nam manje, ali nije nesto na sta bi trebalo da se obraca paznja.

Igraci ne smeju da padnu, ako treba da se ide u Madrid - da se ide u Madrid, ali nikako posle nekog teskog poraza.

Strasnu priliku smo propustili, imamo jos dve. Istorijske.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sjutra je najvažnija utakmica u poslednjih 15 godina. Znate svi da će biti preteško, bez Pantera i Avramović. Ljudi, sutrašnja utakmica nema veze sa tragedijom. Smatram i ja da bi bilo fer da onaj ko neće da navija, da pokloni kartu onom koji hoće, bez energije sa tribina ima da puknemo 20 razlike u sablasnoj atmosferi bez ikakvog navijanja.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Kakva bre odlaganja, kakva bre nenavijanja.

Razumem ja sok i nevericu, pa i strah kod svih sta se ovo desilo i gde ovo drustvo ide, ali ovo drustvo ide u debelom kurcu vec decenijama, a nas Partizan ima sansu decenije i ne SME da je propusti zbog propusta celog drustva koje je i njega samog pustilo niz vodu.

Minut cutanja, bez Rozge i jebenih plesacica kod prekida, i to je to.

Odrati ona spanska govna sutra na terenu i sa tribina, i onako bi u suprotnom pomogli SAMO njima i nikome drugome na svetu, a najmanje zrtvama i njihovim porodicama.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.160
Reaction score
28.092
Локација
Из Чикага (моји...)
Ako u životu imate bilo kakvih moralnih dilema samo uradite suprotno od onoga što vam dežurni ciganjski dušebrižnici i "moralne karijatide" savetuju i žele i znaćete da činite pravu stvar. Jer oni to svakako ne čine za Partizanovo dobro. Da, ići ću na utakmicu i navijaću za Partizan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Real je dva puta pao u Madridu gde naši igrači nisu imali 20 000 svojih da navija za njih i da im budu vetar u leđa. Naši su u stanju da obore Real i sutra u Beogradu, kakvo god da navijanje bude ili ne bude.
Poznavajući ponašanje Juga, verujem da će izabrati tišinu za prvih nekoliko minuta (ili prvu četvrtinu) kao odavanje pošte poginulima a onda će krenuti navijanje...
Ako pobedimo sutra, misilm da je prikladno pružiti ruku ovima iz Reala, pozdraviti navijače, i otići u svlačionicu bez navijačkih pesama...
Ako ne pobedimo sutra pobedićemo u Madridu.
Slavlje ostavljamo za Kaunas.

EDIT:
Vidim da se i Rozga ,,provlači,, kroz postove pa me baš interesuje šta je bilo u pitanju? Neka njena pesma pre utakmice, za vreme utakmice? Koja pesma? Mislite da je bila neprikladna? Zašto? Itd..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.712
Reaction score
22.763
Локација
Beograd
Minut ćutanja, neka parola, poruka, ovaj deo sa cvećem na parketu je divan, bez muzike... Ali odrati grlo od navijanja i zviždanja, zadnja ove sezone u Areni, nema nazad i to je jedino ispravno u vezi našeg tima, a onaj koji kaže da time neko od nas ne poštuje žrtve, neka puši kurac da prostite.
Dao bi i sve pobede da su ta deca danas živa i zdrava, ali našim ne daj Bože porazom ili ne navijanjem, nažalost, neće se vratiti.
Pobedom, slikom, izdanjem svih nas makar na ta dva sata i nakon toga nadam se uz pesmu da učinimo lakšim život u ovoj nazovi zemlji i odemo tamo gde pripadamo!
Još samo 3!!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jel ima neko ideju kako da pobedimo sutra? :D Ubih se pronalazeći razne načine. Ni jedan mi se nekako ne čini dovoljno real-nim...

Svi koji sutra budete u dvorani ako imate ikakvih dilema jebeno ZVIŽDITE iz sve snage na protivničke posede, naročito onda kada treba. Crna traka na dresove, minut ćutanja, bez muzike sa razglasa. Možda i bez pesme na tribinama ali jasno treba da se razgraniči SKANDIRANJE od PEVANJA. Poštovanje žrtava u svakom smislu. Velika tragedija! Moje iskreno saučešće porodicama.

U-zmi-Želj-ko EVRO TITULU!
Napadaj, napadaj Partizane napadaj!
Partizan šampion!
Ciganske pičke!
Skandiranje imena igrača pogrdno ili afirmativno....

Sve su ovo skandiranja i NISU pesme. Zviždanje ne spada u kategoriju pesma

DAKLE, SUTRA DA SE POKIDA I PROBIJE ZVUČNI ZID. Nemam ideju kako, ali znam da sutra mora da se dobije!!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
EDIT:

Vidim da se i Rozga ,,provlači,, kroz postove pa me baš interesuje šta je bilo u pitanju? Neka njena pesma pre utakmice, za vreme utakmice? Koja pesma? Mislite da je bila neprikladna? Zašto? Itd..
"Slatko, ljuto, kiselo" pesma ima stih koji ide: sada pogledaj me znam te, sad smo sami ja i Dante. Pustalo se i pevalo se uz to. Zajebancija, nista cemu treba pridavati paznju.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Ljudskost podrazumeva pomoci nekome, cak nekad i po cenu sopstvene stete. To, nadam se, svi razumemo i podrzavamo. Medjutim, kako ce tacno uzdrzavanje od navijanja ili predaja utakmice pomoci unesrecenima? Dakle bez apstraktnih simbolickih odgovora, nego konkretno, KAKO to pomaze bilo kome?
I sta mi imamo od toga? Da li ista imamo od toga?

Onaj ko ne oseca da psihicki moze da dodje na utakmicu, treba da da kartu nekome ko zeli da dodje.

MInut cutanja, bez muzike sa razglasa i navijacica.

Kada krene, ne mora ni da se peva, ali mora da se zvizdi na svaki njihov napad do kraja.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Danasnja tragedija o kojoj svi pisemo odnela je zivot i jednog velikog navijaca Partizana iz Pristine iz naselja Ulpiana! Rec je o Draganu Vlahovicu, coveku koji je obezbedjivao djake u skoli u kojoj se desila tragedija i koji je obavljajuci svoju duznost junacki primio prvi metak. Molim Zeljka i drugare da veceras pobede, a nas navijace da im u tome pomognemo slozno kao u prethodnim mecevima!!!!! Igrajte veceras i za Dragana! Napred Partizan!!!!
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Минут ћутања - апсолутно
Без чирлидерсица и музике са разгласа током тајмаута - такође немам проблем, чак подржавам

АЛИ... мора да буде навијање и то без икаквих калкулација и не знам ни ја каквих подела које се овде провлаче, типа шта је "скандирање" а шта "песма"... Партизан је изнад свега другог што постоји на свету и тако треба поставити ствари. Ако ће клубу помоћи да вређамо противника - онда ћемо да га вређамо. НИ СЛУЧАЈНО глупости попут "окретања леђа" приликом представљања играча Реала, већ најјачи могући притисак са трибина у сваком моменту. Разумем и да је реакција људи на овакве ствари индивидуална и не мислим да је неко мањи Гробар ако сутра није у стању да пружи 100% себе на трибинама, као што не мислим ни да је неко лошији човек ако јесте. Има брдо људи гладних за картама, другара, кумова, браће... Поклоните неком или дајте по цени са благајне, али молим оне који нису у стању да вечерас буду 100% у утакмици да не долазе. Па нека нас буде и 15к као против Ефеса, и нека исход буде исти такав.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.393
Локација
JNA
Zao mi je te dece i tog coveka, velika tragedija. Nezapamcena! Ceo sistem je zakazao, ali da se ne lazemo sistema nema vec decenijama! Krivica je svakoga, ali nazalost za pet dana niko se nece ni secati ovoga i sve ce opet isto biti , Kosovo, nemastina, korupcija, kriminal, rijaliti programi!
A nas Partizan igra utakmicu i ulazi u istoriju pobedom, treba navijati i podrzati tim i svako ko misli drugacije ne treba da dolazi! Sad vise nego ikada treba podrska i huk sa tribina, pobediti ovo jer svako od nas tuguje u srcu i nema potrebe pokazivati tugu da bi neko bio zadovoljan!
Partizane igraj i pobedi!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.312
Локација
Čačak
Nekako se sve namešta da ne bude kako treba... ne volim da mračim ali tako mi deluje...tuča u Madridu, ova katastrofa u školi od juče, Aleksina povreda... daj Bože da grešim i da je Tuljo u pravu :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top